had, is niks terechtgekomen' 19 Proef in Renesse met langer cameratoezicht ^Ffcgföig Koperdieven op heterdaad betrapt Kop van Goeree houdt Toeristendagen Herdenkingsconcert Bach in Nieuwe Kerk Piraten en zeefiguren geven show in circus woensdag 28 juli 2010 Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B.J. Meijering d.d. 23-07- 2010 blijkt, dat t.v.v. Bojana Vasiljevic, wonende te Terneuzen, aan ANTON PRADIP CLINE FER NANDO PINGHE, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echtscheiding, van 07-07-2010 met aanzegging dat uiterlijk 10-11-2010 een verweer schrift kan worden ingediend door een advocaat bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde A.P.C.F. Pinghe kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 door Piet Kleemans RENESSE - De komende twee maan den wordt het uitgaansgebied van badplaats Renesse met behulp van camera's in de gaten gehouden. Dat heeft het college van burge meester en wethouders van Schou- wen-Duiveland besloten. Tijdens het Pinksterweekende is gebruik gemaakt van zeven op strategische plaatsen opgehangen camera's en dat is goed bevallen, zegt locobur gemeester Ad Verseput. De laatste tijd klonk volgens hem steeds meer de roep om vaker gebruik te maken van camera's. Voldoende eden voor de gemeente om ruim 6300 euro te investeren in de huur van de camera's. Achterliggende gedachte: als het uitgaansgebied door camera's in de gaten wordt gehouden kan de politie meer tijd steken in het patrouilleren aan de rand van het centrum en de routes van het uitgaansgebied naar de camping in Renesse. Het is de be doeling dat de camerabeelden op afstand door de politie nauwlet tend in de gaten wordt gehouden. Mocht er zich iets voordoen in het uitgaansgebied dan kan kan snel ingegrepen worden. Stappers wor den met borden attent gemaakt op het feit dat het uitgaansgebied beveiligd is met camera's. ABONN mevr. P.M. Traas - de Vos, Wemeldinge 4 Efteling entreekaarten gewonnen! Heeft u zich nog niet ingeschreven? Ga naar www.pzc.nl/abonneevoor- deel en geef u op via het formulier. Via deze eenmalige inschrijving maakt u tot en met 4 september dagelijks kans op 4 gratis kaarten. MIDDELHARNIS Een 22-jarige man uit Dirksland en een 21-jarige man uit Sommelsdijk zijn in de nacht van zondag op maandag aangehouden voor koper diefstal. Zij werden rond half vier op heterdaad betrapt door agenten, die naar aanleiding van een mel ding een onderzoek instelden. De mannen hadden bij een bedrijf aan de B.M. Mijslaan diverse strengen koper apart gelegd. Zij waren in het bezit van een betonschaar en tape. Beiden zijn ingesloten voor nader verhoor. OUDDORP Nu de schoolvakanties in het zui den van het land zijn begonnen, barsten ook op de Kop van Goeree tal van evementen los. De Oud- dorpse Toeristendagen die vandaag en woensdag 11 augustus worden gehouden, zijn altijd grote pu bliekstrekkers. Op de braderie staan dit jaar meer dan 100 kra men. Ben de Banjoman vrolijkt vandaag de straten van Ouddorp nog extra op. Woensdag 11 augus tus treedt Duo Piroshka op. De markt is tussen 8.30 en 18.00 uur. ZIERIKZEE In de Nieuwe Kerk van Zierikzee vindt vanavond een herdenkings concert plaats. Het is namelijk van daag precies 260 jaar geleden dat de bekende componist Johann Se bastian Bach overleed. Rinus Verha- ge, de vaste organist van de Nieu we Kerk, bespeelt het monumenta le Kam en Van der Meulenorgel. Hij zal diverse meesterwerken van Bach ten gehore brengen. Toegangsprijs voor het concert is 7 euro, scholieren en 65-plussers be talen 5 euro. Aanvang 20.00 uur. BURGH-HAAMSTEDE Circus Bongo strijkt morgen neer op camping De Duinhoeve in Burgh-Haamstede. Dit jaar is de cir custent omgebouwd tot een pira- tenschip. Stoere piraten en myste rieuze zeefiguren zullen voor het 'hoog geëerd publiek' verschillen de circusacts verzorgen. Bongo belooft onder meer een jonglerende zeemeermin, een leni ge piraat, bloedstollende stunts aan het dodenrad en komische in termezzo's. De toegangsprijzen va riëren van tien tot veertien euro. Aanvang: 19.00 uur. Het uit 1878 daterende gemaal bij Viane verkeert in deplorabele staat en wordt nu geteisterd door brandstichting en andere vormen van vandalisme. Door de hoge bomen rondom, is het gebouw vanaf de weg nog nauwelijks zichtbaar. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73