zeeland 119 Sporthal onzeker als locatie voor heilsleger Ondernemers krijgen steuntje in de rug Mac De Bevelanden houdt avondpuzzelrit Serie zomerconcerten in voormalig stadhuis Jongerenfietstocht in de herkansing woensdag 28 juli 2010 Principe van een draaiorgel 1 orgel maakt geen geluid /^IËtN LI 0 U O LJ Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B.J. Meijering d.d. 23-07- 2010 blijkt, dat t.v.v. Bojana Vasiljevic, wonende te Terneuzen, aan ANTON PRADIP CLINE FER NANDO PINGHE, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echtscheiding, van 07-07-2010 met aanzegging dat uiterlijk 10-11-2010 een verweer schrift kan worden -ingediend door een advocaat bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde A.P.C.F. Pinghe kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. GGN Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 COLIJNSPLAAT Mac De Bevelanden en de Onderne mersvereniging Colijnsplaat hou den vandaag de zevende Colijnse autopuzzelrit. De rit is uitgezet voor de A-klasse (gevorderden) en de B-klasse (minder ervaren rij ders) en voert over mooie dijkjes enbinnenwegen op Noord-Beve land. Vertrek is vanaf de haven. Inschrijven kan tussen 18.30 en 19.00 uur in eetcafé De Vismijn, Visserijweg 1. Meer informatie via 0113-213201. THOLEN Organist en clavecinist Jan de Viet geeft de komende weken weer een serie zomerconcerten in het voor malige stadhuis in Tholen-stad. Hij bespeelt daarbij het Hofmeyer secretaire-orgel en het twee-kla- viers Dulcken clavecimbel dat ge bouwd is door Matthijs Mijnders. De concerten vinden plaats op de zaterdagen 31 juli en 7 en 14 augus tus, steeds om 15.00 uur. De toe gang is gratis. SCHERPENISSE De eerste fietstocht voor de Thool- se jeugd, georganiseerd door Len- nard Andriesse (12) uit Scherpenis- se, viel 14 juli letterlijk in het wa ter. Daarom volgt vanavond een herkansing. Lennard wil om 18.30 uur vertrekken vanaf de Maluslaan in Scherpenïsse. De tocht gaat over ongeveer twintig kilometer. Er is begeleiding van volwassenen. Infor matie via 0166-664421. door Rob Paardekam SINT-MAARTENSDIJK - Het is nog al lerminst zeker dat het Leger des Heils een dienstencentrum kan be ginnen in de oude sportzaal van gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk. Die locatie kwam een paar maan den geleden in beeld, nadat een pand aan de Haven bij nader in zien een beetje krap bleek te zijn. Daarvoor was ook al een loods aan de Sportlaan in beeld, maar daar mocht het heilsleger niet in van de gemeente. Als het nieuwe Haestinge binnen kort in gebruik wordt genomen, zou het Leger de sportzaal in het oude gebouw kunnen gaan huren van de gemeente. „Maar die heeft meer bedenktijd gevraagd", zegt kapitein Eric Heerlien. „We had den graag voor de zomer duidelijk heid gehad, maar dat zit er helaas niet in." Bram van de Sande, de Thoolse coördinator van het Leger des Heils, zegt ook dat het alle maal niet zo gaat als hij had ge hoopt. „Het is echt nog een vraag teken of het door kan gaan. We zullen geduld moeten hebben." Het heilsleger zoekt al meer dan twee jaar naar een geschikt onder komen om een Thools diensten centrum te kunnen beginnen. MEEST CELEZEN 1. Propeller na 65 jaar uit de grond. 2. Dancetour in Markt in Goes. 3. KNRM Hansweert rukt uit. ZOMERKRANT De redactie van de Zomerkrant staat open voor uw suggesties. Heeft u een tip? Mail naar: zomer@pzc.nl. Thoolse tip? Mail naar tholen@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto door Luc Oggel KRUININGEN - De gemeente Rei- merswaal zal ondernemers die wil len nieuwbouwen op een bedrij venterrein, met ingang van vol gend jaar een steuntje in de rug ge ven. Daarvoor wordt een stimulerings regeling 'duurzaam bouwen en herstructurering bedrijventerrei nen' in het leven geroepen. Die gaat ten koste van het potje dorps vernieuwing, zegt wethouder Jaap Sinke. „Van elke verkochte vierkan te meter grond op een bedrijven terrein ging er een bedrag naar dat potje, maar daar stoppen we mee." De gemeente wil bedrijven tege moet komen die willen bouwen op één van de terreinen. „Je moet dan niet denken aan tonnen, maar meer aan duwtje in de rug." Overigens zijn de prijzen van be- drijfsgrond in Bevelands verband tot nader order bevroren. De vijf gemeenten hebben in principe af gesproken om hun prijzen beter op elkaar af te stemmen, wat in de praktijk neerkomt op een verho ging. Dat moet ertoe leiden dat ge meenten elkaar niet op de prijs be concurreren, maar gezien het hui dige economische klimaat wordt daar echter nog even mee ge wacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49