en drukte PZC Citytrip Brussel Samen naar het Sauerland Beleef Bourgondisch Brussel! Lezersprijs* 99,- 4 dagen More inclusive www.pzc.nl/webwinkel wijzen. „Voelt dat uiterst ongemakkelijk? Dan zit je goed", vertelt ervaren golfin- structeur Piet Mahu. Hij legt uit dat een korte slag recht naar voren een beduidend betere start is dan een bal die honderd me ter ver komt, maar buiten het speelveld, in de rough, is beland. Cruciaal voor een goe de slag is een gestrekte arm, een lichte bui ging door de knieën en een vaste blik op de bal. Het kontje moet dus lekker naar achteren. Eenvoudig is het zeker niet, maar binnen een kwartier heeft een beginneling de slag te pakken en staat hij enthousiast te swin gen in de range. Met de zojuist opgedane techniek bij de afslagmat is de weg naar de green vrij. Achttien holes moeten van een balletje worden voorzien. Elke hole wordt gekenmerkt door een gemiddeld aantal sla gen tot de put: de par. Hole moet in drie slagen kunnen, hole 2 is lastiger en vraagt zeker vier pogingen. De eerste slag geeft meestal een goede voorspelling voor het aantal slagen dat je nodig hebt tot de hole. Sla je hem de zandbak in, dan moet je hem daar weer uit zien te wip- Shortgolf Shortgolf is eveneens geschikt voor ervaren golfers die hun korte spel graag willen ver beteren. 'ri ledereen is welkom bij de Petrus Paulus Hoeve. Zowel op de golfbaan als in de loun gebar en het restaurant. De minimale leef tijd om te spelen is acht jaar. pen, wat gepaard gaat met extra slagen. Als de bal buiten het speelveld of in het water belandt, mag je hem weer op het gras leg gen, maar moet je wel een strafslag op je scorekaart noteren. De regels zijn vrijwel identiek aan die van het reguliere golfspel. „Je leert met short golf zeventig procent van de techniek en principes waar golf om draait", vertelt Piet Mahu. En dat in twee uur. Shortgolf neemt alle vooroordelen weg. Sterker, voor je het weet blinkt er ook een karretje met clubs onder jouw kapstok. Professioneel golfer Joost Luiten opende de baan op 15 mei. De Schotse golfer Graham Philip geeft pro fessioneel les op afspraak. Golfen op de driving range en het spelen van negen holes kost 21,50 euro (inclusief huur van golfballen en golfclub). Openingstijden: iedere dag van 10.00 uur tot 21:00 uur. Reserveren is gewenst. Petrus Paulus Hoeve, Jac. de Waalstraat 41, 4586 AD Lamswaarde. Tel: 0114-690440. babypoppen. Rond het eerste weekeinde van november worden rond het café de Herfstfeesten gehouden. In de zomermaanden heeft café De Griete dat niet nodig. De grootste kracht is dan juist de rust. Passanten krijgen hier het gevoel toevallig iets heel moois te hebben ontdekt. Een plekje dat nog maar weinigen kennen. Die rust-bezorgt Bare- man en consorten drukte. Met zo'n 2000 restaurants zorgt Brussel voor een ongekende gastro nomie. Verder is de hoofdstad van België de stad van de Grote Markt, vriendelijke mensen, traditie, luxueuze chocolade, gezellige terrasjes en veel winkelmogelijkheden. Ontdek het zelf! U verblijft in Hotel Leopold**** een gezellig en persoonlijk hotel op loopafstand van het historische centrum. Kortom: 2 overnachtingen incl. ontbijt buffet en 3-gangendiner en Belgisch biertje voor: prijs o.b.v. een 2-persoonskamer. Aankomst dagelijks t/m 29 augustus en aankomst op vrijdag en zaterdag vanaf 3 september t/m 27 november 2010 Overige voorwaarden zie webwinkel - categorie reizen - stedentrips Of bel Vrij Uit 0900 -8745848 o.v.v. reiscode BBRH19W Vrij Uit Pharos Reizen van ANWB heeft een heerlijk arrangement voor u samengesteld in het Sauerland. U verblijft midden in het prachtige bos- en heuvellandschap, op ca. 5 km van het gezellige Winterberg. U kunt hier prachtig wandelen, bv. over het beroemde wandelpad "De Rothaarsteig". U verblijft in Landhotel Mörchen in Altastenberg. Kortom: 3x overnachting met dagelijks ontbijt én diner plus diverse extra's voor: Lezerprijs* 28/07-19/12 4-dgn €99,- prijs in p.p, Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds Overige voorwaarden zie webwinkel - categorie reizen - autovakanties. Of bel Pharos Reizen 0900 -365 65 65 o.v.v. zoekcode 98608

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39