^Bïrbtiterj Leny Bram Muller O iïlensenürq.nl woensdag 28 juli 2010 familieberichten 129 1 S- I I -1 923 25-O7-20 I O Grietje Maria Petronella Simonse -van der Stel Gre Simonse WEDUWE VAN JACOB SIMONSE Lowy, Pi a Kinderen en kleinkinderen Rob, Nel Kinderen en kleinkinderen "t" Gien, Co Kinderen en kleinkind Lex, Monique Jeroen Makkelijk gezegd dat elke wolk een gouden randje heeft. maar wie in 't donker zit ervaart alleen maar schaduw. en dan toch - soms, even zie je het met je eigen ogen. ontdek je een streepje licht, straalt hoop, positieve gedachte. Gouden moment om vast te houden. de crematieplechtigheid vindt plaats óp vrijdag 30 juli om 1 4:00 i n het crematori u m te middelburg. afsluitend zal er gelegenheid zijn om de familie te condoleren. CORRESPONDENTIE: FAMILIE SIMONSE, 's-Heerhendrikskinderendijk 23 446 1 dt Goes telefoon: 06 40620325 indien u geen rouwkaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een liefdevolle verzorging, in verpleeghuis Ter Reede, is heel rustig van ons heengegaan onze schoonzus, tante en goede vriendin Alice Marie Wisse-de Vriend sinds 1989 weduwe van Lein Wisse in de leeftijd van 86 jaar. Onze speciale dank gaat uit naar het team van woning 15. Familie Wisse Familie de Vriend Familie van de Bulck Vlissingen, 25 juli 2010 Correspondentieadres: Mevrouw A.I.C. Shoesmith-de Vriend Kromwegesingel 97 4388 HL Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 30 juli om 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Albert Siebelink Jarenlang was hij onze collega bij Kinderopvang de Bevelanden. Wij zullen ons Albert altijd blijven herinne ren door zijn humor, inzet en levensvreugde. Wij wensen Paula, Bart en Amanda, Sjoerd en overige familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en collega's Raad van Toezicht Kinderopvang de Bevelanden Helena Jacoba Wielemaker Leny 16 maart 1964 "t 26 juii 2010 echtgenote van Ruud Weststrate Dag lieverd, je bent voor altijd in mijn hart... Ruud Dag lieve mamma, jij blijft voor altijd in onze harten... Yorben, Julia Dag lief vrouwtje... Pebbles de Walestraat 49, 4371 CE Koudekerke Het is mogelijk om afscheid van Leny te nemen op vrijdag 30 juli van 12.00 tot 12.45 uur in "De Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Aansluitend zullen we haar om 13.00 uur met woorden en muziek herdenken in de zaal van "De Couburg" waarna we Leny om 14.00 uur zullen begraven op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen rouwkleding. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan hopen wij dat u deze advertentie als zodanig wilt beschouwen. Dag lieve Leny Bewonderenswaardig was je levenskracht. Stoer, dapper, optimistisch, wilskrachtig maar vooral: levenslustig. Niet langer meer bij ons, maar voor altijd in ons hart. Dikke zoen. Paps en Mams Wielemaker-Geertse Rita en Harry de Wit-Wielemaker Marlinde, Remco Jacqueline Wielemaker Midas Bij ieder afscheid word een herinnering geboren. Leny Wielemaker Onze gedachte gaat uit naar: Ruud, Yorben en Eva, Julia. namens: Jo Weststrate Huibregtse Rens en Anita Guido, Myriam en Elin Elroy en Miriam De witte rozenstruik bloeit in een paarse jurk danst een meisje in de wind Wij wensen Ruud, Jorben, Julia en verdere familie veel sterkte toe. Wilma, John, Michael en Melinda Met mooie herinneringen staan wij stil bij het overlijden van "onze" buurman Bram Dick en Els en kinderen Nelleke Risto en Anja Corrie W. Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden, zondag 25 juni van onze broer, zwager en oom. Uit Allernaam Fam. de Wolff-Muller Enige en algemene kennisgeving. Dankbaar voor de liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Ter Weel", locatie Goes, delen wij u mede dat in de leeftijd van 93 jaar is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maatje van Liere - Braamse 's-Heer Arendskerke, 18 juli 1917 Goes, 26 juli 2010 sinds 31 oktbober 1980 weduwe van Ary van Liere Rotterdam J. A. van Liere R. van Liere - van Opstal Wilhelminadorp A. J. van Liere J. J. van Liere - Duynhouwer Goes J. P. van Liere Goes P. J. van Liere M. van Liere - Kodde Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. J. van Liere Lindenberghstraat 9 4475 AT Wilhelminadorp De crematieplechtigheid is op zaterdag 31 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Voor een ERZORGING Peter Butler ijkc begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.ni email: pabutler@zeelandnet.nl HM Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het nog vrij plotseling overlijden van onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Cornelia Beenakker-Breeweg er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denken en met ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juli 2010 Familieberichten E-maii pzcfamiliebenchten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31