üvarJsilön Conny Bloem - van Suchtelen van de Haare Conny Fred den Doelder Izaak Francke 28 I familieberichten woensdag 28 juli 2010 11 fllensenlinq.nl Wij zijn diep geraakt door het overlijden van medelid van onze leeskring en vriendin Joke Blaas Zij nam in onze groep een bijzondere plaats in. Wij zullen ons haar uitstraling en humor, haar orginele en weldoordachte visie, altijd blijven herinneren. Janna Baas Els Beekman Jan van der Kaa Kees de Putter An ja de Quay Loes Verkroost Diddy Vos 01103| 1949 26|07|2010 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Conny op woensdag 28 juli van 19.30 tot 20.30 uur en op vrijdag 30 juli van 14.00 tot 14.45 uur in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Wij willen haar graag met elkaar gedenken op vrijdag 30 juli om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend nemen we afscheid en is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor bloemen wordt gezorgd. Caroline Jan-Paul, Laura, Max, Matthijs Ninde, Tinke Alex, Boyt, Anis Amq-te para Sempre ficas no meu coraqaö para Sempre Nuno Telmo da Silva Mendes IN MEMORIAM Op 26 juli 2010 is op 61 -jarige leeftijd overleden Conny Bloem-van Suchtelen van de Haare Conny was werkzaam als management assistente bij Wholesale en Operations te Rotterdam. Zij werkte sinds 1 juni 1987 bij KPN. Conny is overleden door de gevolgen van een ernstige ziekte. In Conny verliezen we een vriendelijke en positief ingestelde collega. Zo houden wij haar in onze herinnering. Onze gedachten gaan uit naar haar familie die we veel sterkte wensen met het dragen van dit grote verlies. Namens collega's en management Van KPN Aart van Elsacker Manager CO Operations Rayon Zuid West KPN Halleluja. Loof de HERE, mijn ziel, Ik zal de HERE loven, mijn leven lang, mijn God psalmzingen, zolang ik nog ben. Psalm 146: 1,2 Onze lieve broer, die zo van zingen hield, mag nu eeuwig zingen in Gods huis. ★Axel, 10 februari 1949 t Dronten, 25 juli 2010 Wij hebben bewondering voor de wijze waarop Fred met zijn ziekte is omgegaan en voor de liefdevolle zorg die Ineke hem heeft gegeven. Wij delen in het verdriet van Ineke en bidden voor haar om troost. Zeewolde: Lenie en Louis Godschalk-den Doelder Eerbeek: Ko en Nella den Doelder-Dees Axel: Jan en Ineke den Doelder-Bolleman Axel: Martien en Sari den Doelder-Wisse Goes: Anneke en Kees van Veen-den Doelder Vogelwaarde: René en Marlies den Doelder-Janssen Terneuzen: Wout den Doelder en Nell Verschelling Dirkshorn: Els en Lou Doekes-den Doelder Aardenburg: Lieke den Doelder Axel: Jacqueline en Ko Boeye-den Doelder Axel: Adriënne en Kees van Doeselaar-den Doelder Axel: Christie en Peter Rouw-den Doelder Axel: Caroline en Albert Ypma-den Doelder Neven en nichten. Als.... Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken, en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, begin dan aan een heel oud lied dan zing ik mee en aarzel niet. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum "Simnia" (kamer 1 b) is in de leeftijd van 78 jaar overleden, mijn lieve man, onze lieve (schoon-)vader en opa Abraham Dourlei jn 26-08-1931 t 24-07-2010 Corrie Dourleijn-Boogaard Leo (in herinnering) Joost en Uona Paula en Wim Els en Fred en kleinkinderen Domburg, 24 Juli 2010 Schuitvlotstraat 20, 4357 EB Domburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 juli 2010 van 13.15-13.45 uur in "Het Schuttershof", Kanon- weistraat 50,4357 CB Domburg. Om 14.00 uur is er hier een herdenkingsdienst met aansluitend de begrafenis die zal plaats vinden op de begraafplaats te Domburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Het Schuttershof" Van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, lieve opa en trotse overgrootvader Abel Eefting" weduwnaar van Johanna Ad riana Barentsen in de leeftijd van 85 jaar. Nelleke Eefting en Jochem Sleiffer Wim en Margo Eefting-Klippel Sjoerd en Jay anti Marianne en Ronnie Nick Annelies Frank Hilko Eefting Middelburg, 24 juli 2010 Correspondentieadres: W im Eefting Zwanebloemstraat 14 6871 WN Renkum De crematieplechtigheid heeft op verzoek van vader in besloten kring plaatsgevonden. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Tot aan zijn ziekte was hij een trouw en betrokken lid van ons koor. We zullen hem missen. We wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Chr. Gem koor "Capella Veerensis" Serooskerke Met verdriet staan we stil bij het overlijden van Kees van de Kreeke vader van onze collega en vriendin Marcia. We wensen Marcia, haar moeder en de rest van de familie en vrienden veel sterkte toe. Tandartspraktijk Geleijnse Hanka Kat ja Diep geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze neef Peter Schipper Frans en Janny Westplate-Schipper Henk en Corrie Kopmels-Schipper Dig en Cobie Schipper-Reynhout Wij zijn intens geschokt en bedroefd om het plotseling overlijden van onze werkgever en vriend Peter Schipper Wij wensen Miranda, Valerie, Veronique en verdere familie veel sterkte en kracht toe met dit zware verlies. Mariska Pleijte Shelley Pronk Eline Slabbekoom Robert van der Werff Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde neef Peter Schipper Sterke de Heere Miranda met de kinderen, wederzijdse ouders en verdere familie in dit grote verlies. Ooms en tantes Van den Berge Totaal verbijsterd en vol ongeloof moeten wij afscheid nemen van onze buurman Peter Schipper Hij was voor ons een goede vriend, wij zullen zijn vriendschap verschrikkelijk missen. We wensen Miranda, Valerie, Véronique en allen die hem dierbaar waren heel veel sterkte toe. Jan en Toos de Munck Danny en Natasja fame Verslagen zijn wij door het overlijden van onze buurman Peter Schipper We wensen Miranda, Valerie, Véronique en verdere familie veel sterkte toe. Jan en Greet Adelerhof Peter en Christien van der Jagt Gerard en Lenie Bal Tonny en Marleen Koster Fam. van den Boomgaard Leo en Marga Krijger Kees en Jenneke van den Bosch Sjaak en Sonja Lindenberg Dick en Riki van Bruksvoort Piet en Marie Minnaard Bart en Martine Bruijnooge André en Helma Nieuwenhuize Piet en Addie Dijkwel Wim en JTanny Speksnijder Hans en Hendréa Everse Fam. Timmerman Hans en Marian van Iwaarden Kees en Corrie Zoeteweij en kinderen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega Peter Schipper Wij hebben Peter tijdens zijn loopbaan bij ons leren kennen als een toegewijd en gedreven vakman. Onze verslagenheid is groot. Wij wensen de familie Schipper, en in het bijzonder Miranda, Valerie en Véronique, heel veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. Namens directie en personeel van Vette Verhaart BV, Jan Vette BV, de Rooij Mosselkweek BV FamilieVette Yerseke, 25 juli 2010 Bedroefd en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega-ondernemer Peter Schipper van Visgilde Schipper Wij wensen Miranda, de kinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit zware verlies. Collega-ondernemers en medewerkers van Winkelcentrum Schuttershof Terneuzen Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde klant Peter Schipper We wensen Miranda, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte in dit grote verlies. W A Fish Yerseke Wim en Karin Ghunter en Natascha Wim Sr., Rene, Chris Johan, Erwin, Gert-Jan, Pim, Jacky, Stephan, Jeroen, Jordy, John, Mathijs, Marijn, Laurens, Loran, Carina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30