Nederland tueer mooi! PZC Op zoek naar vakantiewerk? Innergy fietsvakantie Niederrhein ALL INCLUSIVE Oostenrijk voor de lezers van deze krant! voor de lezers van deze krant! KRA5.NL KRA5.NL Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €30 of meer ontvangtu bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwnr 2501,6573 ZX Beek-Ubbergenofkijkopwww.nederlandscultuurlandschap.nl. woensdag 28 juli 2010 I 27 Ook krantenbezorgers gaan op vakantie! Daarom zoeken wij voor de zomerperiode vakantiebezorgers. Wat zijn de voordelen van het bezorgen? een prima vergoeding; 's ochtends werken, de rest van de dag vrij; lekker in de buitenlucht werken; gratis het dagblad lezen. DichtbijMedia. Wegener Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? 0 via internet: www.bezorgers.nl •-telefonisch: 0800 - 0222710 per post: stuur onderstaande bon in S-c BON Ja, ik wil vakantiebezorger voor de PZC worden Geboortedatum (min. 15 jaar): Tel: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretariaat Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN RWITfHSW" 4-/5-/8-daagse autovakantie Wenen Wienerwald Ontdek Wenen, de stad van keizerin Sissi, Schloss Schönbrunn en de overheerlijke Sachertorte! Wij selecteerden het 4-sterren Hotel Wienerwald in Eichgraben, waar u verblijft op basis van All Inclusive. Vanuit Eichgraben kunt u kennismaken met het Wienerwald en haar omgeving. U boekt deze 4-/5-/8-daagse autovakantie vanaf slechts 129 p.p.! Dit is inclusief verblijf, ontbijtbuffet, lunchpakket, diner en drankjes van 16.00 tot 21.00 uur. En ais u, als lezer van deze krant, gebruikmaakt van de actiecode WEG40015 krijgt u nog eens een korting van 25 per boeking. Boek nü deze voordelige autovakantie naar Oostenrijk! Eichgraben en omgeving Eichgraben heef! een schitterende omgeving waar u van de natuur kunt genieten en mooie wandelingen kunt maken. Maak een tocht door het Wienerwald met o.a. SchloR Mayerling en Stift Heiligenkreuz. Door het Helenental bereikt u de plaats Baden. Vanuit Eichgraben kunt u gemakkelijk naar Wenen, dat op ca. 35 km ligt. Het historische Wenen, met zijn prachtige gebouwen zoals de Hofburg, Slot Schönbrunn en kerken als de Stephansdom, zal uw hart veroveren. Het is een heerlijke stad vol barok ke paleizen, weidse pleinen, weelderige parken, indruk wekkende musea, trendy cafeetjes, stijlvolle winkels en schitterende theaters. Wat dacht u verder van een roman tisch ritje per paardenkoets of een bezoekje aan het dicht bij uw hotel gelegen pretpark Prater? Het Prater werd al in 1766 door de keizer geopend en was de plaats waar heel Wenen zich vroeger al vermaakte. Stapt u eens in het majestueuze reuzenrad dat nog altijd draait. Kortom: boek nü en kom deze geweldige stad zelf ontdekken! Hotel Wienerwald**** Dit gemoedelijke 4-sterren familiehotel beschikt over een receptie met lift, bar/Stube en restaurant. U kunt gratis gebruikmaken van het overdekte zwembad, sauna en fit ness. Gebruik van het solarium is tegen betaling. De kamers zijn voorzien van telefoon, televisie, radio, minibar, kluisje (gratis) en een badkamer met douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 51.312 Dagelijks (4 dagen), ma. (5 dagen), za. (8 dagen) van juli t/m sep. 4 dagen vanaf€129 5 dagen vanaf€179 8 dagen vanaf €299 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. inclusief: verblijf in Hotel Wienerwald, ontbijtbuffet, lunchpak ket, diner, drankjes (wijn, frisdrank, bier en koffie) van 16.00 tot 21.00 uur. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annule ringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR51312 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40015 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 51.312 en actiecode WEG40015 waarom zou je meer betalen 5-daagse busreis Duitsland inclusief 4-sterren hotel, ontbijt en diner! Fietsen door de prachtige natuur, langs cultuurhis torische gebieden en schilderachtige dorpjes. In Niederrhein en Krefeld zijn volop fietsmogelijkhe- den! Wij selecteerden voor u deze fietsvakantie naar Krefeld, waarbij u gebruik kunt maken van de zeer populaire Innergy fietsen. Dit zijn sportieve fietsen met elektrische trapondersteuning, die u moeite loos door het mooie landschap voeren. U verblijft in het 4-sterren Mercure Hotel Krefeld inclusief ont bijt en diner. Normaal boekt u deze 5-daagse fiets vakantie vanaf slechts 298 p.p.! Maar als u, ais lezer van deze krant, gebruik maakt van de actie code WEG40003 krijgt u ook nog eens 30 korting bij 2 personen... KREFELD EN OMGEVING Fietsvakanties in Duitsland zijn razend populair! De fiets routes zijn met elkaar verbonden door middel van een knooppuntensysteem. In en rondom Krefeld zijn zeer veel van deze fietsroutewegen te vinden. Het is eenvou dig om de routes te volgen. En met de Gazelle Medeo Innergy fiets wordt het extra genieten, immers de elektri sche trapondersteuning zorgt voor een duwtje in de rug! In Noord-Rijnland-Westfalen lopen de fietspaden door een vlak landschap. In het laaggelegen polderlandschap fietst u langs dijken, boerderijen op terpen en -meren. Iedere dag kunt u een keuze maken uit verschillende fietsroutes door de omgeving, variërend van 10 tot ca. 60 kilometer. Op de 5e dag brengen we een bezoek aan Düsseldorf. Deze stad heeft vele bezienswaardigheden zoals De 'Altstadt' met zijn smalle steegjes, oude kerken en de wereldberoemde Königsallee. MERCURE HOTEL KREFELD**** Het luxe 4-sterren Mercure Hotel Krefeld ligt in een natuurlijke omgeving en beschikt overeen receptie, liften, lounge, bar, 2 restaurants, 2 grote terrassen en een well- nesscentrum met een sauna en solarium (tegen betaling) en binnenzwembad, stoombad en fitness (gratis). Vertrekdata LR21.803 Ma. 16/8,23/8 en 30/8 5 dagen normaal v.a. €-298 nü v.a. 283 Prijzen zijn p.p., op basis van 2 personen. Inclusief: vervoer per Tourist Class touringcar. 5 dagen (4 nachten) verblijf in Mercure Hotel Krefeld, 4 x ontbijt en diner, gebruik Innergy fiets, fietskaart, reisleiding. Exclusief: niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Individuele fietsvakantie - 21.804 U kunt deze reis ook als individuele fietsvakantie boeken, met 3 of 4 dagen verblijf. Deze reis is o.b.v. eigen vervoer, inclusief verblijf in 4-sterren Mercure Hotel Krefeld, ontbijt, 1 x diner en gebruik Gazelle Innergy fiets U kunt deze reis vinden opwww.kras.nl/21804 Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR21803 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40003 IN BIJ STAP 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR21803 en actiecode WEG40003 waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29