PZC Lekker buiten lezen 3 dagen Hilversum PZC PZC 99,- p.p. voor 3 dagen www. pzc. n l/webwi n kei Licht in gewicht Cinderella zomerdekbed :X www.pzc.nl/webwinkel 4 mooie zomerromans 3 historische thrillers dinsdag 27 juli 2010 Logeren, winkelen en fietsen in 't Gooi Dit is uw kans om eens in een echte romantische Gooi- sche villa te overnachten!! Speciaal voor u hebben wij een bijzonder arrangement samengesteld met het bekende Amrath Hotel Lapershoek in Hilversum. Dit hotel is geves tigd in een monumentale villa, die ruimte biedt aan 80 sfeervolle hotelkamers, culinair Restaurant Vivaldi, een gezellige hotelbar en een zonnig terras. In de prachtige omgeving kunt u heerlijk ontspannen. Exclusieve boetieks en antiekwinkeltjes vindt u in het gezellige dorp Laren. Natuurlijk gaat u ook even langs het atelier van Jan des Bouvrie in Naarden of maak een mooie fietstocht langs heide, bossen, kastelen en plassen. Misschien wilt u zelfs wel een stukje varen over de plassen? Diverse bootjes zijn overal te huur! Wat een heerlijk arrangement is dit. Kom lekker Gooisch genieten! Het Hotel: Het bekende en luxe 4-sterren Amrath Hotel Lapershoek in Hilversum is gehuisvest in een monumentale Gooise villa omgeven door bossen en natuurparken. Het hotel kent een rijke traditie. Het sfeervolle restaurant en prachtige terras zijn een begrip in het Gooi. Geniet hier van heerlijke culinaire seizoens specialiteiten. Ook is er een hotelbar, lounge en serre aanwezig. Uw luxe hotelkamer is van alle gemakken voorzien, waaronder een heerlijk ligbad. categorie reizen (hotelovernachtingen) Inhoud: e 2 x overnachting in een superior kamer 2x Le Good morning Amrath ontbijtbuffet lx3-gangen dagmenu Koffie- en theefaciliteiten op de kamer Fiets- en wandelroutes Lekkernij voor onderweg 9 Gratis parkeren Adviesprijs Leze'rsprijs 150,00 p.p. 99,00 p.p.* prijs per persoon. Eenpersoonstoeslag: 30,00 per nacht. Inclusief toeristenbelasting. Geen reserveringskosten. Dit arrangement is geldig tot 31 oktober 2010. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op tel.nr. 0571-277744. Marrea hotelarrarigemeiter, GEZONDHEIDSWINKEL Het Cinderella Soul 90% ganzendonzen dekbed is een luchtig dekbed voor de warme zomernachten. Licht in gewicht en heerlijk comfortabel slapen. Met het vulgewicht staat dit dekbed garant voor een prettige nachtrust tijdens de warme zomer nachten. Luxe donsdichte tijk Afmetingen: 140 x 200 cm Vijfjaar garantie op fabricagefouten Normaal 00,05 Lezersprijs 39,95* exclusief verzendkosten van €4,50 www.pzc.nl/gezondheidswinkel BON CINDERELLA ZOMERDEKBED Hierbij bestel ik (aantal) x Cinderella zomerdekbed a 39,95* (55356) I exclusief verzendkosten van 4,50. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 2 I werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling I telefonisch of per mail door te geven. Om Ov I GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Gezondheidswinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. I BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Wegener Gezondheidswinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht. De PZC- gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treil u nadere informatie aan categorie/boeken Een hele vakantie lekker lang lezen op het strand, bij de caravan of achter in de tuin met deze bestsellers van formaat: Het voorbijgaan (Nicci Gerrard) Wie niet weg is (James Patterson) Sleuteloog (Hella Haasse) Laat het morgen mooi weer zijn (Abdelkader Benali) Meer dan 1.000 pagina's leesplezier! Lezersprijs 19,95* exclusief. 4,95 verzendkosten Uniek pakket spannende boeken voor de liefhebbers van Dan Brown en Kate Mosse. Ruim 1.000 pagina's complotten en myste ries. Alleen hier en als set te koop! Uitvoering paperback. Nostradamus, de profetie (Valerio Evangelisti) Dodelijke driften (Frank Tallis) De verloren vogel (Martin Davies) Lezersprijs 19,95* exclusief 4,95 verzendkosten Voor meer informatie, en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80