DiiiikbïiuUjifBj O/ariste Zhftehien de emotie... -Ó-O-CP familieberichten lïlensen nl Col of O l^api lieberichten Dag Catrien Dag Catrien Wat blijft is (Hensentfnq.nl dinsdag 27 juli 2010 129 Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Mina Leintje van Tatenhoven-Kerkhove sinds 1990 weduwe vanAdriaan van Tatenhoven I11 de leeftijd van 89 -jaar. Temeuzen: Lia Schuit-van Tatenhoven Cor van Asten Angelique en Rob Natasja, Stacey Etiemte en Patricia liens, Daan, V Middelburg: Nico van Tatenhoven Nel van Tatenhoven-de Koster Dennis Dylan, Mylo Middelburg: Wil de Priester-van Tatenhoven Ad de Priester Marco en Katjana Kaylee enWiebren Einde, Emma, Gijs Liandra en Jacco Alysha, Shana MiddelburgBep Kramer-van Tatenhoven Gert Kramer Patrick en Ileidi Dennis, Wesley Matthijs Mei dank aan de Thuiszorg, Swerf-Rust, SintJans hospice De Casembroot en dt: Albers voor de goede zotgen. Middelburg, 26 juli 2010 Correspondentieadres: G. Kramer Waalstraat 3 4335 KK Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 juli a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden op vrijdag 30 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij dat onze lieve zus, schoonzuster en tante is overleden Mina van Tatenhoven-Kerkhove Middelburg: Ella Mijnsbergen-Kerkhove Tonnie Westveer-van Tatenhoven Jean van Tatenhoven-Speijer neven en nichten Stil ging je heen, weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Bedroefd delen wij u niede dat op vrijdag 23 juli 2010 rustig is ingeslapen onze vader, schoonvader, opa en overopa Cornelis Marinus van der Weel Cor weduwnaar van Paula Weijermans Middelburg, 1 juni 1920 f Vlissingen, 23 juli 2010 Vlissingen: Rini van der Weel (in herinnering) Theuny van der Weel-de Pan Yvonne en Edwin Roos Joost René en Wendy Mees Kaat Middelburg: Ronald van der Weel Ellen van der Weel-Sarink Liza en Dylan Iris en Rudy Onze speciale dank gaat uit haar de medewerkers van verpleeghuis Ter Reede, huisje 7, Vondellaan. Correspondentieadres: Grote Sternstraat 83 4332 DV Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het bloed van Jezus Christus zijnen Zoon reinigt ons van alle zonden. 1 Johannes 1 vers 7. Met grote droefheid, maar ook dankbaar voor haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste moeder en zus Jacoba Janna van der Weele-van Koeveringe - Koos sinds 18 februari 1989 weduwe van Marinus Anthonie van der Weele in de gezegende leeftijd van 85 jaar. Haar zoon Wim, Colijnsplaat, 'Hoekhof' Haar zus Janny, Krabbendijke, Ter Weel' 24 juli 2010 Zorgcentrum 'Cleijenborch', Kamer 312 Dr. Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat De dienst van dankbaarheid voor haar leven, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 30 juli om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Havelaar- straat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in dorpshuis 'De Brug', Havelaarstraat 101D te Colijnsplaat. Het was haar wens dat er gecollecteerd zou worden voor het KWF-Kankerfonds. Voor dit doel zal een collectebus gereed staan. Als familie willen we de directie, het personeel en de vrij willigers van zorgcentrum 'Cleijenborch' bedanken voor de liefdevolle verzorging. In het bijzonder het team van de huiskamer. Mijn moeder heeft nog drie prachtige jaren in 'Cleijenborch' mogen wonen. Ook wil ik het team van 'Ter Weel', unit 1 te Goes, bedanken voor de liefdevolle verzorging voordat Ma naar 'Cleijenborch' kon komen. Ook hartelijk dank aan het team van 'Ter Weel', unit B te Krabbendijke, voor de altijd weer gastvrije ontvangst als mijn moeder op bezoek kwam bij haar zus. Wij zullen dat nooit vergeten. Namens de familie, Wim van der Weele Mijn speciale dank gaat uit naar de medewerkers van zorgboerderij 'Landleven' voor de goede zorgen en de lief devolle begeleiding van mijn moeder. Ik zal voor altijd die goede herinnering bij mij dragen. Wim De hemel is bezaaid met gouden sterren Die blinken in het schijnsel van de maan Maar het allermooiste van die vele lichtjes Zien we nog altijd in uw ogen staan Rust zacht Opoe Veel liefs Elvire en Miranda Vrijdag 24 juli is overleden onze geliefde schoonzuster, tante en oudtante Mevrouw J.J.M.van der Weele-van Koeveringe Weduwe van M.A.van der Weele in de leeftijd van 85 jaar. Namens de familie: Steur Hoveijn Wiskerke-van der Weele Metsenaire-Pladdet Tas van Driel Van der Weele Neven en nichten Wissenkerke, 24 juli 2010 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve vriendin Jacoba Janna van der Weele-van Koeveringe Zij heeft veel voor ons betekend. M.G. Abrahamse-Weijer 1. Karman We zullen je missen Wim, Hans, Michael P, Jan, Elly; Theo, Ramon, Michael M, Albert en Jacob Cliënten lageweg Nisse Dankbaar dat we jou hebben mogen begeleiden We zullen je missen Rust zacht Personeel lageweg Nisse Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en oud-opa Marinus Goetheer zijn wij U zeer dankbaar. familie Goetheer Oud Sabbinge, juli 2010 Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Vy Colijnsplaat, 24 juli 2010 E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden ien uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31