J j Tb 28 I familieberichten dinsdag 27 juli 2010 fnensenlinq.nl Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en broer Edward Willem Polak Eddy in de leeftijd van 61 jaar. Charlotte Marcel en Sofia Selina, Ethan Arsen en Ayden Vanessa en Marco Jaleesa Ronnie en Micheline Ingrid t enSjaak Andreas Middelburg: L.A. USA: Goes: Oost - Souburg: Oost - Souburg: Middelburg: Middelburg, 24 juli 2010 Correspondentieadres: Couwervestraat 56 4461 XE Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 juli in het uitvaartcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen van 10.00 tot 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid volgen in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Opa Po Selamat Jalan Liefs Jaleesa JK "3? Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze oom Ed. Ronnie en Micheline Alexander en Aileen Nathalie en Marcel het leven van een mens is als een voetstap in het zand, die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en strand. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is... Vaarwel (ome) Ed Ingrid t en Sjaak Angelique en Niels Jayda Lieve ome Ed Veel dingen zullen ons veranderen, maar we beginnen en eindigen met familie. Alexander, Aileen, Angelique, Niels Jayda, Nathalie, marcel Verdrietig, maar met dankbare herinneringen, vernamen wij dat op 92 jarige leeftijd is overleden onze oom Jan Vreeke Salt Lake City, USA 19 juli 2010. Neven en nichten Vreeke, Boogaard, Davidse en Jobse Wij wensen de nabestaanden sterkte. Intens verdrietig geven wij u kennis dat op het aller onverwachts is overleden mijn innig geliefde man en onze allerliefste papa Pieter Dingenis Schipper Peter in de leeftijd van 37 jaar. Miranda Schipper-Hoogesteger Valerie Véronique 25 juli 2010 Ambachtsherenlaan 38 4401JS Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 29 juli om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht ii door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is Visgilde Schipper, winkelcentrum Schuttershof te Terneuzen deze week gesloten. Intens verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Peter Schipper 23 maart 1973 25 juli 2010 Sterke de Eleere ons en in het bijzonder Miranda, Valerie en Véronique in dit grote verlies. Piet en Cobie Schipper-van den Dorpel Marcel en Carolien Schipper-de Rooij Dennie, Julia, Christel Diep bedroefd en verslagen zijn wij door het onverwachts overlijden van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Peter Schipper in de leeftijd van 37 jaar. W.M. Hoogesteger E.F. Hoogesteger-van den Berge Martin en Jeanette, lom, Babette Hans en Lia, Waller, Jeanne, Corlize Erwin en Annemarie, Jarissa, CarmenTijn Pieter en Marjo. Pete Yerseke, 25 juli 2010 Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Peter Schipper We wensen Miranda, Valerie, Véronique, hun ouders en familie Gods ondersteuningen sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Flip en Toos Sinke-Nieuwenhuize Carmen, Nina, Philip Diep geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze vriend Peter Schipper We wensen Miranda, Valerie, Véronique en verdere familie veel sterkte toe. Olivier en El les Koster Arco, Manon, Romee Wij zijn totaal verbijsterd door het plotselinge overlijden van onze "Vriend" Peter Schipper Wij wensen Miranda, Valerie, Véronique, zijn ouders en overige familieleden veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Joep Kolman en Kees ten Bokkek bemanning WR 10 Jan Hollestelle, Johan Nelis en Michel Steijn, bemanning YE 83 Hans Klein en Patrick Blokker, bemanning M.S. Afsluitdijk Christiaan van der Poel Jaap de Rooij Diepgeschokt zijn wij door het overlijden van onze vriend en maat Peter Schipper Dat de Heere, Miranda, Valerie en Véronique sterke in dit smartelijke verlies. Anthony en Kirsty Riedijk Daniël Constantijn Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze oud-collega Peter Schipper Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wensen hen veel sterkte en troost. medewerkers Vette Verhaart BV bemanning YE 183 bemanning YE 79 Niet klagen, maar dragen, en bidden om kracht, ook in de nacht Heden is van ons heengegaan na een ernstig ziekbed op 84-jarige leefti jd mijn moeder, schoonmoeder, onze oma, overoma, zus, schoonzus en tante Suzanna Snoek - Roelse sinds 4 juli 1977 weduwe van Willem Snoek Wemeldinge: A. Smits - Snoek J. li. Smits Klein- en achterkleinkinderen Veere: T. Gideonse - Roelse en overige familie Vlissingen/Goes: Familie Snoek Neven en nichten Goes, 25 juli 2010 Correspondentieadres: Prinses Julianastraat 1, 4424 AT Wemeldinge De dienst van Woord en Gebed, geleid door_ds. H. van Oostende, zal worden gehouden op donderdag 29 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk aan de Dorpsstraat te Kattendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kattendijke. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Geen bloemen Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze oprechte dank gaat uit naar zorgcentrum de "Kraayert" en "Randhof" voor de liefdevolle verzorging, en naar huisarts Oortman en dr. De Vos en allen (he haar hebben bijgestaan. Museum 't Waskot ie Wemeldinge is wegens familieomstandigheden deze week gesloten. Na een goed leven is op een zeer hoge leeftijd van ons heengegaan onze oma VerschelHng mst zacht Zaamslag Jan (in hennnering Kloosterzande André,Sylvia en Rico Terneuzen Monique en Arjen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30