»rt29 ridigt in anti-climax heeft maandag 26 juli 2010 Ie kunt na die prestaties zeggen dat Gesink een vaste waarde is g eworden in de grote rondes. Hij heeft wel de pech dat hij tegen renners als Alberto Contador en Andy Schleck moet op boksen. Het zullen echter ook mooie gevechten opleveren, al schat ik Contador wel hoger in." Oud-renner Michael Boogerd over de kansen van Robert Gesink in de grote rondes. In 'De Telegraaf. „Zeker weten dat dit een andere situatie is dan de afgelopen jaren. Toen was ik altijd de kopman, nu zijn we met z'n tweeën. Óf we met elkaar praten? Ja hoor. Niet als twee vrienden die over mooie vrouwen praten, maar als collega's over de koers." Raborenner Denis Mentsjov over zijn relatie met teamge noot Robert Gesink. In De Pers. „Dan gingen Jens Voigt en ik het parkoers van een tijdrit verken nen. Waait het? Gaat het regenen? Waar liggen de sleutelpunten? We bekeken alles. Maar Frank bleef op zijn hotelkamer. Het inte resseert me niet, zei hij." Bobby lulich, trainer van Team Saxo Bank en oud-renner, vertelt waarom Frank Schleck nooit een grote ronde wint. In De Volkskrant. „Zwemmen blijft natuurlijk het leukste dat er is. Mijn leven is door de geboorte van Hannah natuurlijk wel veranderd. Naast het zwemmen heb ik nu iets anders moois om me op te richten. Misschien houd ik het daardoor wel langer vol." Zwemster Marleen Veldhuis over de geboorte van dochter tje Hannah. In NUsport. Koffie kost keeper competitiestart Bon Jovi helpt fans Melbourne Heart Het maken van een kopje koffie in de spelersbus heeft voor doelman Jamie Langfield van Aberdeen ver strekkende gevolgen. De sluit post liet kokend water op zijn voet vallen en is twee tot drie weken uitgeschakeld. Lang field mist daardoor waar schijnlijk de competitiestart in Schotland. „Ze waren kof fie aan het maken en hij mor ste kokend water op zijn voet. Dat kan gebeuren", zei trai ner Mark McGhee over de on gelukkige actie van Langfield, die zich nu op krukken voort beweegt. Vuvuzela-verbod in Belgische stadions A drie Koster zal dit sei zoen geen last hebben van het zoemende geluid van vuvuzela's. Van zijn werkge ver Club Brugge mag de Afri kaanse toeter het stadion niet in, omdat de vuvuzela voor geluidsoverlast kan zorgen en als wapen gebruikt kan wor den. „De vuvuzela zou eerder een sfeerverstorend dan een sfeerbevorderend element vor men", luidt het in een verkla ring. Standard Luik, Ander- lecht, AA Gent en Lokeren be sloten eerder al dat vuvuze la's niet welkom zijn in hun stadions. De Jupiler League gaat vrijdag van start. De minder bedeelde fans van de Australische voet balclub Melbourne Heart van de Nederlandse trainer John van 't Schip krijgen hulp van de Amerikaanse rocker Jon Bon Jovi. De zanger heeft als seizoenskaarthouder een aan tal stoelen gekocht in het sta dion. Fans die het niet zo breed hebben, krijgen de kans op die manier toch live duels bij te wonen. Naast Van 't Schip staan ook Rutger Worm en Gerald Sibon bij de club onder contract. Jon Bon Jovi doet met zijn band in de cember Australië aan. Fitnesstrainer is invaller bij Bayern Louis van Gaal heeft zater dag nogmaals fijntjes la ten weten dat hij momenteel met een heel krappe selectie moet werken. Aangezien der tien WK-gangers nog op va kantie zijn, gunde de Bayern- coach in het oefenduel met een amateurteam uit Trenti- no zelfs zijn fitnesstrainer speeltijd. Fitnesscoach Marce- lo Martins werd twintig mi nuten voor het einde door Van Gaal het veld ingestuurd. Ook reservedoelman Thomas Kraft kwam in actie. Niet on der de lat, maar als centrale verdediger. Bayern won het oefenduel met 5-1. Na 25 jaar neemt Guti afscheid van Real Madrid. De 33-jari- ge middenvelder kondigde gisteren zijn vertrek bij de 'Ko ninklijke' aan. „Ik ga weg in de wetenschap dat de Real Ma- drid-familie van me houdt en dat is heel belangrijk", aldus Gu ti, die waarschijnlijk in Turkije aan de slag gaat bij Besiktas. Guti werd in 2985 opgenomen in de jeugdopleiding van de Ma- drilenen. Tien jaar later maakte de sierlijke middenvelder zijn debuut in de hoofdmacht. Guti speelde in totaal 542 duels voor Real Madrid, waarin hij 77 goals maakte. Hij won met de Spanjaarden drie keer de Champions League en vijf landsti tels. De verwachting is dat ook aanvaller Raul afscheid neemt van Real Madrid. Net als Guti speelde Raul tot nu toe zijn hele carrière in het maagdelijk wit van de 'Koninklijke'. ijk, die in Vlissingen een anti-climax beleefde door een blessure bij haar partner Merel Mooren. foto's Lex de Meester voldeden aan de verwachtingen. Ze werden pas gisteren aan het schema toegevoegd, omdat Brou wer nog tot en met zaterdag actief was op de World Tour in Marseil le. Die gang van zaken deed de wenkbrauwen fronsen bij Timko Lokerse. De Dishoeker delfde sa men met Hagenaar Bart Bolsterlee in de halve finale met 21-17 en 21-14 het onderspit tegen Brouwer en Boersma. „Volgens de regels mag het niet, dus dan kan het eigenlijk niet. Aan de andere kant wil ik er ook niet over zeuren. Het is goed voor de status van het toernooi. Want zij zijn absolute top in Nederland. Ook op wereldniveau spreken zij hun woordje mee." De 35-jarige Lokerse keek tevreden terug op. het toernooi waar hij dankzij een 10-21, 21-12 en 15-11-ze- ge op Tim Oude Elferink en Ri chard de Kogel een derde plaats be haalde. Die derde plaats is ook waar het duo Lokerse/Bolsterlee landelijk gezien thuishoort. Dit sei zoen was ook beter dan het vorige. „En dat komt weer doordat we de hele winter in een beachvolleybal- hal in Scheveningen hebben door- getraind. Hoewel Bart en ik fullti me werken, hebben we daar toch de tijd voor gevonden. Het heeft duidelijk zijn vruchten afgewor pen", wees hij op tweede plaatsen dit seizoen in Sint Anthonis, aan de Brouwersdam en Hoek van Hol land. Meer trainen zit er voor Lokerse en Bolsterlee niet in. De Walche- naar, in het dagelijks leven werk zaam als architect, heeft ook een dergelijk verlangen niet. „Ik ben diktevreden met het leven dat ik nu leid. En ook over de manier hoe ik met m'n sport bezig ben. Maar soms denk ik wel eens na over hoe ver ik het had kunnen schoppen. Het verschil zag je ook weer tegen Boersma en Brouwer. Die zijn er echt dagelijks mee be zig. Dat zou ik als jonge jongen ook wel hebben gewild. Maar in mijn tijd kon dat helemaal niet. Er was in feite helemaal niks. Geen jeugdopleiding, geen trainingsfaci liteiten, niks. Eigenlijk ben ik vijf tien jaar te vroeg geboren." de 1-6 achter Jörg van Nieuwen- huijzen. Het was een aardige afslui ting van een oefenwedstrijd die bij veel Hoek-spelers de benen weer vol liet lopen. Na een dagje rust be ginnen ze vanavond weer aan een pittige trainings week, beloofde De- manet al. Zaterdag wil de trainer graag tegelijkertijd twee oefen duels op het eigen complex spelen. „Want dan kan iedereen negentig minuten voetballen." Reimerswaal Elftal-Hoek 1-6 (0-3). 16. Nick de Jong 0-141John Schot 0-2, 44. John Schot 0-3, 48. Josimar Pattinama 0-4, 51. John Atsu Acolatse 0-5, 81. Ferry Alfons 0-6, 84. Danny Weber 1-6. Scheidsrechter: Ngoumout ('s-Gravenpolder). Aantal toeschou wers: 300. Hoek-spits Mille Mendes passeert doelman Onno van Agtmaal maar zal niet tot scoren komen. Links Pito Bernardina. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 59