Catharina Sentina Melis l8 I familieberichten maandag 26 juli 2010 fl1enseftimq.nl 4r: Nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend Diep verdrietig, maar in het besef dat zij het einde als een bevrijding beschouwde, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame ma, oma, over-oma en schoonzus weduwe van Hendrik Bastiaan Mulder in de leeftijd van 84 jaar. Els en Kees Michel Carla Patrick Martin en achterkleinkinderen Eddy en Marion Mia - in herinnering - Brenda en Mark Anne en Michiel Mw. M. Verstoep-Mulder Breskens, 24 juli 2010 Boulevard 17- 203 Corr.adres: Ghistelkerke 334, 4511 JH Breskens. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 28 juli om 11.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder' Hughersluys 22 te Terneuzen. Een bijzonder woord van dank aan Huisarts R.J. Laterveer en alle medewerkers van 'Hooge Platen". L» Geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving. Hoe sterk is de eenzame fietser. Toch nog onverwacht is van ons heengegaan onze vader en opa Leen Ruissen in de leeftijd van 75 jaar Heikant: Peter en Angelique Yerseke: Hans en Ans Wemeldinge: Erna en Ronnie Wemeldinge: Karin en Martin en kleinkinderen Kapelle, 24 juli 2010 Correspondentieadres: Vlasbloem 2 4566 BP Heikant De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 28 juli om 10.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1a te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving. Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je ongelijke strijd raakte jij je humor niet kwijt. Je bleef zoals je was dapper, lief en moedig. Dat we jou zouden verliezen stond vast, niet wanneer, het moment was voor ons toch nog onverwacht. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Ria Traas - Luijks Gehuwd met Rinus Traas (t 12 januari 2007) in de leeftijd van 63 jaar Wemeldinge: Nellie en Daan Bezuijen - Traas Kitty en Jaco Kees en Alice, Mandy, Amber Yerseke: Marie en Johan van der Jagt - Traas Adrie Marjan en Marcel Christiaan Onze dank gaat uit naar dr. J.K.J. Eckhardt en dr. De Kan voor de goede aandacht en begeleiding. Wemeldinge, 24 juli 2010. Correspondentieadres: Fam. Bezuijen Oosterscheldestraat 19 4424 EN Wemeldinge De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Hoe lieflijk, hoe goed is mij, Heer het huis waar Gij uw naam en eer hebt laten wonen bij de mensen. Hoe brand ik van verlangen om te komen in uw heiligdom. Wat zou mij hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet die leven zijt en leven doet. Psalm 84 Afgelopen woensdag overleed in Hospice uDe Winde" te Deventer onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Cornelia in 't Veld sinds 11 maart 2009 weduwe van Egbert Jacob Rietveld 27 april 1925 Utrecht t 21 juli 2010 Deventer Zij heeft een rijk en bewogen leven gekend. Daarin is zij dienstbaar en betrokken geweest. Dapper en moedig bleef zij tot het eind, in alles steeds gedragen door haar blijmoedig geloof. Zoetermeer: Middelburg Goes Obermorschwiller Henk en Judith More f Tom en Annef/oor Marleen en Ferdi Brielle: Egbert en Tiny Jesse, Jochem, Eefje Theo en Jet Wilma en Robert Hans en Cylvia Bérénice, Adam, Ruben Oscar, Naomi Er mag geen rouw en wenen wezen Want sterven is niets dan genezen van aards gebrek tot hemels goed De tijd valt lang voor hen, die waken maar God zal samen wakker maken die Hij gescheiden tot Zich riep. W. de Mérode Correspondentieadres: Ebbehout 25, 2719 MA Zoetermeer. Dankbaar voor haar voltooide leven willen wij onze moeder, schoonmoeder en oma met u gedenken in een dankdienst, die gehouden zal worden op woensdag 28 juli om 13.30 uur in de Dorpskerk te Markelo. De dienst zal worden geleid door ds. E.E. Nordt. Gelegenheid tot condoleren: na de dankdienst in het Dienstgebouw, Kerkplein 41 te Markelo (naast de kerk). De teraardebestelling zal daarna in besloten familiekring plaatsvinden. ÏIÉÉ&'- De dood is niet erg... Als het leven goed is geweest. Verdrietig, maar geweldig trots op hoe zij haar leven inhoud heeft gegeven delen wij u mee dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Joke Blaas drs. Algemene Cultuurwetenschappen Burgh Haamstede, 08-09-1953 t Middelburg, 24-07-2010 Gerard Blaas Julie Blaas Eligio Tesse Jochem Blaas Mirjam Francke Gandhistraat 17 4336 LC Middelburg 0118-616311 Joke is thuis, bezoek op afspraak. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 29 juli om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Indien u geen romvbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouiven. Verslagen zij wij door het overlijden van onze lieve dochter, zus en tante Joke Blaas J.J. Rademaker f M.M. Rademaker-Noordhoek Marja en Leendert Lennart en Amy Richard Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze schoondochter Joke Blaas E.G. Blaas C.J. Blaas-Paauwe Met grote bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan nemen wij verdrietig afscheid van onze energieke, vrolijke en humorvolle vriendin en oud collega Joke Blaas We zullen haar nooit vergeten. Jannie van Agtmaal Anja van den Broeke Marlies Lampert Margriet Seijner Marianne van Voorden l v- T'lyTdhT'j a»—j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18