Qï/srladarj Tanya Veronica Mater - Zwart Tanya Mater 1 IDensenljnq.nl maandag 26 juli 2010 I u Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig, maar ook dankbaar hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante Catharina Walraven Cathrien in de leeftijd van 61 jaar. Dochter van: Maarten Walraven t Pieternella Walraven-Bakker 1 Sint Laurens: Louw Walraven Hannie Walraven-Dekker Sint Laurens: Wim Walraven Anneke Walraven-Ale wij nse Middelburg: Sonja Koppejan-Walraven t Adri Koppejan Den Haag: Hannah Walraven John de Rijke Neven en nichten Ruim 50 jaar werd zij begeleid!verzorgd door Stichting "Arduin". Zij woonde in Iepenoord te Oostkapelle, Vijvervreugd te Middelburg, Klein Hazenberg te Aagtekerke en La Solitude te Nisse. Zij voelde zich daar gelukkig, veilig en thuis. Wij danken al het personeel voor de inzet en toewijding aan Cathrien gegeven. Alle lof. Nisse, 24 juli 2010 Correspondentieadres: L. Walraven Noordweg 406 4333 KL Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens op woensdag 28 juli om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk te Sint Laurens. Dag Caatje (Afe..) We zullen je missen. Rust zacht... Medewerkers en cliënten Klein Hazenberg Nog vrij plotseling is overleden onze schoonzus Mevr. L. Hannewijk-Paauwe in de hoge leeftijd van 88 jaar. Oudelande: S. van 't Veer C. van 't Veer-Moerdijk Kwadendamme: P. Braam W. Braam-Moerdijk t Oudelande, 21 juli 2010 Verdrietig delen wij u mede dat thuis rustig is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Stephan Ernst Joseph Wöstmann Stef huisarts in ruste Amsterdam, 15 juni 1925 Bergen NH, 24 juli 2010 Gré Wöstmann - de Goede Marianne en Dick Jorrit, Marijn, Pascual Lex en Lyz Anne en Ron Sam, Daan Carine Jochem, Cathelijne Fred en Nienke Vera, Ivo Rolien en Herman Peter en Anita, DanielleRianne Correspondentieadres: Beek 24, 1862 HD Bergen Stef is overgebracht naar het Yarden uitvaartcentrum, Overkrocht 20 te Alkmaar, alwaar geen.bezoek. Op donderdag 29 juli vindt om 10.30 uur de crematie plechtigheid plaats in crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. geliefden gaan verloren, de liefde niet. Na een leven vol liefde en kracht is ze naar een plaats waar zij werd opgewacht. En daar, na een scheiding van bijna twee jaar is zij nu met haar Ronald voor eeuwig bij elkaar. Wij nemen afscheid van 's-Gravenhage, 14 januari 1953 Zierikzee, 24 juli 2010 Mama van Marlous en Linda Schoonmoeder van David en Rob Omi van Rick en Veralynn Correspondentieadres'. Bagijnenstraat 16, 4301 BH Zierikzee Wij zullen Tanya herenigen met haar lieve Ronald door haar te ruste te leggen op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. U bent uitgenodigd tot het bijwonen van de herdenkingsbijeenkomst in de Evangelisch Lutherse Kerk, Gat van Westnoordwest te Zierikzee op donderdag 29 juli om 12.00 uur, waarna zij in besloten kring zal worden begraven. Gelegenheid tot condoleren vanaf 14.00 uur in Restaurant "De Vierbannen", Weg van de Buitenlandse Pers 3 te Ouwerkerk. Bloemen worden gewaardeerd, maar liever zonder lint. Dag lieve Tanya. Eindelijk weer samen met je Ronald. Ga je wel erg missen... Middelburg Marion Wiebe, Jesse en Jelmer Nooit vragend Nooit klagend Je lasten in stilte dragend Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in verpleeghuis Ter Reede, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Catharina Francisca Kamp-Remijn Kaatje in de leeftijd van 85 jaar. Sluis: Corrie en Maurice Arnemuiden: Kees en Nel Middelburg: Jaap en Corrie t Koude kerke: Nel t en Wim Middelburg: Jan en Leonie Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 24 juli 2010 Correspondentieadres: C. Kamp Klaverakkker 10 4341 MB Arnemuiden Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 28 juli van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, waarin de heer C, Simons voorgaat, zal aansluitend om 13.30 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers en het verplegend personeel van huisje 14. Onze moeder werd al die jaren omringd met zorg en tederheid. Een speciaal woord van dank voor Paulien die haar trouw bezocht en veel liefde en aandacht gaf. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man... Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve papa, opa en de vader van mijn kinderen Adriaan Pieter van der Meule Adrie in de leeftijd van 65 jaar. Alexandra en Arno Zoë Renzo Amanda Richard Eteonora Vlissingen, 23 juli 2010 Correspondentieadres: Familie van der Meule-Landburg Duinweg 48 4356 GB Óostkapelle Er is gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen op donderdag 29 juli van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Na een ernstige ziekte is toch nog plotseling overleden onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Pieter van der Meule Adrie 11-10-1944 23-07-2010 Oostkapelle: Riet en Jaap de Visser-van der Meule Oostkapelle: Nel en Gillis de Visser-van der Meule Oostkapelle: Liesbeth en Lou Louwerse-van der Meule Serooskerke: Martine van der Meufe Goes: Jannie en Jaap Koppejan-van der Meule Weert: Peter en Monique van der Meule-Heijnsdijk neven en nichten Verslagen zijn we dat onverwachts is overleden onze oom Adrie van der Meule Kees en Marjo de Visser, Rosalie, Ricardo en Robert-Jan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17