(J) fllenseniinq.nl Jur Minderhoud - Wilna en Kees Dingemanse-de Boks Koudekerke Corrie Traas Barend Fresco Corrie Traas zaterdag 24 juli 2010 familieberichten 131 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voorde vele belangstelling d.m.v. kaartjes, bezoekjes, cadeautjes, enz., na de geboorte van onze zoon en broertje Jackie, Sabine en Finn Minderhoud Eva Besnyostraat 9, Westkapelie UDiiSUfJi 40 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd met jullie jubileum van Jan met Alyssia &Chayenne, Eis Hans, Karei Carola, Petra Jelle met Sem 24 juli 2010 Onze medebewooster Mevr. Elisabeth Maria Bos - van Kuijk is overleden op cle mooie leeftijd van 89 jaar. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Namens de Bewoners en medewerkers van Pootershof Brouwershaven "..een zachtmoedig mene ging heen.." Na een moeilijke levensperiode is in de leeftijd van 76 jaar overleden onze lieve oudste broer, zwager en oom Jan Schreijenberg Biggekerke: Jannie 5imonse-5chreijenberg Jan 5imonse Zoutelande: Leny Stroo-Schreijenberg Kees Stroo Biggekerke: Piet Schreijenberg Sjaan Schreijenberg-Dingemanse Oostkapelle: Oré Scheunhage-Schreijenberg Cor Scheunhage Biggekerke: Wim Schreijenberg (in herinnering) Suus Schreijenberg-Minderhoud Zoutelande: Chris Schreijenberg Joke Schreijenberg-Dekker Koudekerke: Lies Verhage-Schreijenberg Klaas Verhage Middelburg: Elly Vergouwe-Schreijenberg Cees Vergouwe Zoutelande: Julia Riemens-Schreijenberg Jan Riemens Biggekerke: Ineke Pol-Schreijenberg Tom Pol Biggekerke: Johan Schreijenberg Anneke Schreijenberg-Meijer Neven en nichten Koudekerke, 22 juli 2010 Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 34,4373 AK Biggekerke Van Jan wordt afscheid genomen tijdens een herdenkingsdienst op maandag, 26 juli om 13.00 uur in De Dorpskerk te Biggekerke, welke dienst zal worden geleid door Da. N. van Doorn. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Biggekerke, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar alle verzorgers van "de Vlied berg", afdeling 17. Vandaag is onverwachts overleden mijn lieve broer en onze zwager en oom Cornelis Stouten Kees - gehuwd geweest met Antje Stouten-Huigens in de leeftijd van 74 jaar. Leny en Johan van de Vate-Stouten Marion en Tim Johan en Melissa Astrid en Olaf Bart en Stien Huigens-Hoogesteger Franny en Mattieu Sandra en Arie Barry en Marion Jaap en Ria Huigens-Stoel Willeke en Erik Wilbert Adrie en Chris Kurvink-Huigens Kuno en Martine Sacha en Theo Oosterland, 23 juli 2010 Lieve ma, wij zijn dankzij jou lief de en zorgen geworden wie we zijn. Je blijft en hoort bij ons voor altijd, waar je ook bent. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 73 jaar. Oost-Souburg: Heinkenszand: Heinkenszand: Art-Jan en Marie Louise Patty Jeff en Eliz.e Margo Vicky Lian en Sjaak Parama en Re my Joshua Jacco en Chantal Ramon Joyce Benji Vrees niet, want ik heb li verlost, Ik heb u geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43:1. Intens verdrietig, geven wij u kennis, dat de Heere heeft thuisgehaald, onze vader en opa Ben geboren: 21 september 1944 overleden: 22 juli 2010 Zoetermeer: Kruiningen: Kruiningen: Waarde: Waarde: Joël en Marianne Jeffrey, Mitchell Bracha en Mario Gideon, Daphne, Xander Natunjah en Robert Michel, Maud Chava-Judith en René Daan, Jonathan, Tobias Jethro Correspondentieadres Mevr. B. van Steenbergen - Fresco Markt 22 4416 AH Kruiningen Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum vanMonuta" Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 27 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 28 juli om 14.00 uur in de Johanneskerk te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid lot persoonlijke condoleance in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat te Kruiningen. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een werkzaam leven, de Heere nog onverwachts van ons heeft weggenomen onze lieve vader en opa Cornelis Stouten Kees - sinds 2007 weduwnaar van Antje Stouten-Huigens in de leeftijd van 74 jaar. Hoogerheide, Conny Stouten Volkert Krijger Antoinique Jeroen Sirjansland, André Stouten Marlien Stouten-Verhey Willy Kees Oosterland, 23 juli 2010 Ringweg 1 Correspondentieadres: Grevelingenstraat 17 4308 AP Sirjansland De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 27 juli om 13.30 uur in de Jodocuskerk van de Hervormde gemeente aan het Torenplein te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Geen bloemen Heinkenszand, 23 juli 2010 Correspondentieadres: C.J.C.D. Nuijten Leeuwerikhof 10 4451 CW Heinkenszand l I Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van de I R.K. kerk, Parochie van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. waar gelegenheid is om afscheid van haar te j nemen op woensdag 28 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst is op donderdag 29 juli om 14.00 uur in de bovengenoemde kerk. Aansluitend vind de begrafenis plaats j op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er f gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de pastorie van de kerk. f* Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante ★09-01-1937 t 23-07-2010 Dien Adri en Nelly Andrina Sjaak en Nelly Neven en nichten f I. Lieve Corry, l A' m M 'TJ.L s, je blijft in onze gedachten. gd 7 -y. Josephine, Diana, Agnës

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33