FULLTIME MEDEWERKER O JobTrack.nl zaterdag 24 juli 2010 33 TREKKER-OPLEGGER De Stichting Ouderenzorg Kapelle TEAMLEIDER VERPLEEGUNIT ra/v HELPT U AZIZA NAAR SCHOOL? edukans Agrarisch bedrijf Kloosterman TaOltS-5-MOi tui»-. Wegens uitbreiding van de B B ML f f 0^ activiteiten zijn wii op zoek naar ;§0 JN De Stichting Ouderenzorg Kapelle streeft als Kapelse organisatie naar naadloos aanééngesloten diensten van wonen, welzijn en zorg. Wij bieden met onze bekwame en betrokken medewerkers een bijdrage aan de leefbaarheid van onze gemeente. Centraal in ons handelen staat het persoonlijk contact en het respect voor 'n eigen leven; ieder z'n meug. Zoekt - met ingang van 1 november 2010 - voor het bij haar in exploitatie zijnde zorgcentrum "Cederhof" te Kapelle (een modern zorgcentrum waar zowel verzorgingshuiszorg, verpleeg huiszorg als thuiszorg aan geïndiceerde ouderen wordt geboden) contact met sollicitanten voor de functie. Het betreft een aanstelling voor 32 uur per week. Het functiedoel kan omschreven worden als; Het realiseren van een optimale zorgverlening binnen de unit, overeenkomstig het opgestelde actieplan van de unit en de individuele zorg/leefplannen. Participeren in het leveren van een bijdrage aan de ontwikkelingen in de zorg zoals b.v. kleinschalig wonen en werken. Een uitgebreide functieomschrijving wordt u op verzoek toegezonden. Dit geldt tevens voor de zorgvisie Opleidingsvereisten: - Verpleegkundige nivo 4-5, bijvoorkeur aangevuld met een managementopleiding, - Organisatorisch vermogen en leidinggevende kwaliteiten, - Sociale vaardigheden in het leggen en onderhouden van goede relaties, - Sociale vaardigheden voor een effectieve omgang met externe relaties deskundigen, - Het respecteren van de identiteit van cliënten en medewerkenden. De arbeidsvoorwaarden van de CAO VVT zijn van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij mw. C. Besuijen (zorgmanager) telefonisch bereikbaar van dinsdag t/m vrijdag onder tel. nr. 0113-342710. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, zien wij graag vóór 15 augustus 2010 tegemoet en kunt u richten aan Zorgcentrum "Cederhof', Cederlaan 9, 4421 BZ Kapelle, ter attentie van dhr. E. de Jong. (directeur/bestuurder) Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Ons bedrijf Minnaard Transport is gespecialiseerd in het transport van agrarische producten op pallets of losgestort. Ons werkgebied In de Benelux en Frankrijk wordt dagelijks geladen en gelost. De laad- en losadressen zijn te vinden zowel in de verschillende havens, als bij importeurs en exporteurs. Afwisselend werk Door de grote verscheidenheid van de producten die wij vervoeren èn de vele verschillende laad- en losadres sen, zijn de routes iedere dag anders. Onze vloot Deze diversiteit brengt met zich mee dat het materieel, bestaande uit koettrailers, walkingfloors en kiepers, van vele faciliteiten is voorzien Jouw kansen Wij zoeken vooral full time buitenland chauffeurs, maar ook werken op parttimebasis en op oproepbasis komt binnen ons bedrijf voor. Minnaard Transport Postbus 14 4413 ZG Krabbendijke tel. 0113-5014 78 fax 0113 -50 29 84 wm@minnaardtransport.nl Interesse? Bel voor meer informatie naar Minnaard Transport en vraag naar de heer Wim Minnaard. Solliciteren? Stuur je sollicitatiebrief en c.v. binnen 14 dagen. Ook als je niet (volledig) aan de gestelde eisen voldoet is het de moeite waard om te reageren. Ons bedrijf biedt de mogelijkheid kandidaten op te leiden tot chauffeur en via ons het chauffeurs diploma en de rijbewijzen CE te halen. Wij bieden: Een goed salaris volgens de CAO Beroepsgoederenvervoer Een prettige werksfeer Modern materiaal om mee te werken Keuze van standplaats in overleg Wij zijn op zoek naar mensen die: In het bezit zijn van rijbewijs B-C-E en chauffeursdiploma (CCV-B) Xeeuws-Vlaanderen Allround operatie assistent Radiodiagnostisch laborant Anesthesie assistent Verpleegkundigen operatiekwartier Multidisciplinaire ziekenhuisarts Operatie assistent Oostburg "Op school speelden wij ons eerste nummer. Daar is het allemaal begonnen. Onvergetelijk! Het is toch ondenkbaar dat een kind als Aziza niet eens riaar school kan! Zonder onderwijs ziet haar toekomst er slecht uit. Tenzij we haar nu helpen! Deel daarom ook schoolspullen uit op www.heelnederlanddeeltuit.nl!" A//'4: Simn KJ ^EELNEDERLANDDEELTUIT Medewerkers flexbureau Werken bij een werkgever waar je trots op kunt zijn, een werkgever die staat voor medewerkers en patiënten/cliënten, waar belevingsgericht gewerkt wordt. Zeeuws-Vlaanderen, een prettige regio om te wonen en werken; met veel rust en ruimte! ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen én daarbuiten. ZorgSaam biedt ziekenhuiszorg, ambulancezorg, thuiszorg en ouderenzorg. Innovatie staat voorop: de staande MRI (ZorgSaam is het enige reguliere ziekenhuis in Nederland België) en het nieuwe cardiologisch interventiecentrum zijn voorbeelden. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: www.zorgsaam.org/werken/vacatures Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie op tel: 0115-457220. Benieuwd naar andere mogelijkheden binnen ZorgSaam? Stuur een open sollicitatie via onze website. www.zorgsaam.org Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een voor alle voorkomende werkzaamheden op ons akkerbouw/loonwerkbedrijf. Functie: Het verzorgen van de gewassen: planten, zaaien en oogsten en tevens onderhoud aan de machines. Profiel: Ben jij gemotiveerd? heb je affiniteit met de landbouw een flexibele instelling geen 8 tot 5 mentaliteit. inzicht en gevoel voor techniek en mechanisatie ervaring heeft een pre Schriftelijke reactie met cv tot 31 juli 2010 Agrarisch bedrijf Kloosterman Vlaamseweg 8 4456 RE Lewedorp Tel: 0113 - 56 14 35

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 115