sport 25 ook weten: Koos stopt Bekendmaking Michel Schrier heeft nog twee goede uitslagen nodig in stratenloopcircuit Tour de France donderdag 22 juli 2010 Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Besluiten inzake ambtshalve wijzigingen van vergunningen ingevolge de Waterwet van diverse jachthavens te Zeeland. De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Aan de volgende jachthavens is bij besluiten van 14 juli 2010 ingevolge de Waterwet ambtshalve vergunning verleend voor het op het erbij genoemde oppervlaktewater lozen van afvalwater, afkomstig van de afspuitplaats, helling of het onderhoudsplateau. vergunning verleend aan betreffend oppervlaktewater - De Zuidschor Watersport Veerse Meer - Jachtwerf de Grevelingen B.V. Grevelingenmeer - Mulder Yachtservice Oosterschelde - Oosterschelde Jachtwerf Oosterschelde - Watersportvereniging Arne Veerse Meer - Watersportvereniging Bru Grevelingenmeer - Watersportvereniging Burghsluis Oosterschelde - Watersportvereniging d'Ouwe Haven Westerschelde - Watersportvereniging 'Neusen' Kanaal van Gent naar Terneuzen - Watersportvereniging Wolphaartsdijk Veerse Meer - Watersport Verhuur- en Verkoopbedrijf'De Arne' Veerse Meer - Zwemer Watersport B.V. te Kamperland Veerse Meer Terinzagelegging De besluiten liggen van 23 juli 2010 tot en met 2 september 2010 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1Alle vergunningen bij: Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverleningen Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28, de heer L. Filius) op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. De vergunningen verleend aan De Zuidschor Watersport en Water sportvereniging Wolphaartsdijk bij: Bureau Voorlichting van de gemeente Goes, Oostsingel 2, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur. 3. De vergunning verleend aan Watersportvereniging d'Ouwe Haven bij: Sector Ruimte, afdeling Vergunningen, team Milieu op het stadskantoor van Hulst, Grote Markt 15 te Hulst, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Voorts is inzage van de stukken mogelijk op vrijdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur in het groepsbureau van de Rijkspolitie te Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. 4. De vergunningen verleend aan Watersportvereniging Arne en Water sport Verhuur- en Verkoopbedrijf'De Arne' bij: Bureau Voorlichting van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3, op werkdagen - behalve zaterdagen - van 8.00 uur tot 15.30 uur. 5. De vergunning verleend aan Zwemer Watersport B.V. bij: Gemeente Noord-Beveland, Voorstraat 31 te Wissenkerke, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur. 6. De vergunningen verleend aan Jachtwerf De Grevelingen B.V., Mulder Yachtservice, Oosterschelde Jachtwerf, Watersportvereniging Bru en Watersportvereniging Burghsluis bij: Gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van Saint Hilaire 2 te Zierikzee, op maandag tot en met donderdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 uur tot 16.00 uur in de hal van het gemeentehuis. 7. De vergunning verleend aan Watersportvereniging 'Neusen' bij: Gemeente Terneuzen, Stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen en de vestiging op Markt 1 te Axel, van maandag tot en met donderdag van 8.30 uur tot 16.30 uur en op vrijdag van 8.30 uur tot 20.00 uur. Tevens bij de vestiging op Westkade 107 te Sas van Gent, op maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan tegen deze beschikking binnen zes weken na de dag waarop dit is bekendgemaakt, een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan de Minister van Verkeer en Waterstaat en gezonden aan de hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat Zeeland (afd. BBV), Postbus 5014,4330 KA Middelburg. Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: 1de naam en het adres van de indiener: 2. de dagtekening: 3. een vermelding van de datum en het kenmerk van de beschikking waar tegen het bezwaarschrift zich richt; 4. een opgave van de redenen waarom men zich met de beschikking niet kan verenigen. Voorlopige voorziening Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de Voorzieningenrechter van de rechtbank (sector Bestuursrecht) binnen het rechtsgebied waarvan de indiener van het bezwaarschrift zijn woonplaats heeft. Het verzoek dient te worden ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: 1de naam en het adres van de indiener; 2. de dagtekening; 3. een vermelding van het bestuursorgaan dat de beschikking heeft genomen en de datum en het kenmerk van de beschikking; 4. de gronden van het verzoek (motivering). Bij het verzoek dient voorts een afschrift van het bezwaarschrift te worden overgelegd. Naar aanleiding van het verzoek kan de Voorzieningenrechter een voorlopige voorziening treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist. Voor de behandeling van een verzoek om een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven. De griffier van de betrokken rechtbank wijst de verzoeker na de indiening van diens verzoek op de verschuldigdheid van het griffierecht en bericht de verzoeker binnen welke termijn en op welke wijze het verschuldigde griffie recht moet worden voldaan. Middelburg, 22 juli 2010. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman Koos Moerenhout in de afdaling van de col Port de Bales. Als hij Denis Mentsjov en Robert Gesink vandaag onge schonden aan de voet van de Tourmalet afzet, zit zijn werk erop. foto Vincent Jannink/ANP door Sjaak Sinke WESTKAPELLE - Michel Schrier van Dynamica heeft in Westkapelle zijn tweede zege geboekt voor het PZC-stratenloopcircuit. Maar aan gezien Schrier vorige week op het ROC bij een diploma-uitreiking moest zijn, gaat Arjan Beije (Delta Sport) dankzij zijn tweede plaats aan de leiding met 1497 punten voor de 'eeuwige' derde Jesper Francke (Dynamica). Na de start van zo'n driehonderd deelnemers vormde zich een flin ke kopgroep met onder anderen Erwin Harmes (Dynamica), Wim van Sparrentak (Dynamica), Erik Poppe (Dynamica), Adrie Faes (Dynamica), Tjitte van den Buijs (Middelburg) en natuurlijk Schrier en Beije die een beetje speelden met het tempo. In de derde van de vijf rondes ver snelde Schrier, waarop alleen Beije nog kon volgen. Schrier had aan één ronde voldoende om ook Be ije te lossen. Na 28 minuten en 26 seconden werd Schrier onder luid applaus van het talrijk opgekomen publiek bij de finish binnenge haald. Beije werd tweede net als vorige week op de Vlissingse Bou levard. Francke maakte zijn naam 'mister 3' weer waar en hield daar mee Van Sparrentak, Van den Buijs en Hames van het podium af „Ik kan nu eenmaal niet beter", zei Francke bijna verontschuldi gend. Schrier heeft door zijn afwezig heid vorige week nog twee goede uitslagen nodig: „Dat moet kun nen hoewel ik in het weekeinde na de laatste wedstrijd in Dom burg een snelle 5000 meter wil lo pen." De enige tegenstand zal nog komen van Tim Pleijte (Dynami ca) die nu verstek liet gaan vanwe ge een voetblessure. Bij de vrouwen ontbrak Anjolie Engels van Dynamica die afscheid nam van haar schoolloopbaan om haar echtgenoot Anton te gaan on dersteunen in zijn fysiopraktijk. Aangezien Marjan de Kok (Dyna mica) bij de klassieke schoolmusi- cal moest zijn, had Sandra de Block vrij spel en won in 34.37 (48e overall). De Block gaat aan de leiding in circuit met 1498 punten, voor Laura Kleinepier (Middel burg) en Anne Kwist (Spado). De vierde wedstrijd voor het cir cuit wordt volgende week woens dag gelopen: de Bombokaalloop in Burgh-Haamstede. wea. Michel Schrier was gisteravond in Westkapelle de snelste in de derde wed strijd van het PZC-stratenloopcircuit. foto Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 85