81 buitenlam Treinramp 'door sle NU: GRATIS ROLLATOR! Bevruchting actrice bij spei Staten verhit de gemoedere dinsdag 20 juli 2010 Postcode Plaats Telefoon E-mail Zonder postzegel opsturen naar: Molenaar Welzijnsproducten, Antw. nr. 506.8070 VB Nunspeet NEW DELHI - Zeker 61 mensen zijn gisteren om het leven gekomen door een treinongeluk in het oos ten van India. Ongeveer 165 men sen raakten gewond, lieten functio narissen weten. De Indiase minister van spoorwe gen Mamata Banerjee zei dat niet uitgesloten wordt dat het ongeluk het gevolg is van sabotage. Minis ter Srikumar Mukherjee voor de ci viele verdediging van de deelstaat West-Bengalen, waar het ongeluk plaatsvond, sloot sabotage echter uit. „Dit is geen sabotage. Het tragi sche incident had plaats doordat de spoorwegen het onderhoud hebben verwaarloosd", aldus Sri kumar Mukherjee. Een sneltrein reed met hoge snel heid tegen een andere, stilstaande passagierstrein bij het station van de stad Sainthia. „Het gebeurde rond kwart over twee vanoch tend", vertelde een overlevende. „Ik kon mensen horen huilen en schreeuwen in het donker." Door de klap schoten coupés de lucht in. Een daarvan belandde op een brug. Reddingswerkers en om standers trokken lichamen en ge wonden uit de treinen. Sommige passagiers klommen zelf via de ra men naar buiten. door onze correspondent Jessica Maas ISTANBUL - Ze riskeert een gevange nisstraf van maximaal drie jaar, de Turkse Sevda Demirel. De actrice maakte onlangs in een dagblad be kend zwanger te zijn geraakt met hulp van een spermabank in de VS. De Turkse justitie aarzelde geen moment en begon strafvervolging tegen Demirel. Demirel, een 35-jarige voormalig model, actrice en zangeres, is een bekend gezicht in de Turkse jetset en de roddelbladen. „Ik heb geen geschikte en betrouwbare partner gevonden, maar ik wil wel moeder worden", legde Demirel in het dag blad Sabah uit, waarin ze ook ver telde 30.000 dollar te hebben be taald aan de spermabank in de VS voor een buitenlandse donor. Maar juist dat is, sinds een paar maanden, strafbaar in Turkije. Af gelopen maart is de wetgeving aan gescherpt. Het-is Turkse vrouwen nu verboden zich in het buiten land kunstmatig te laten bevruch ten. In Turkije zeifis kunstmatige inseminatie verboden. Veel vrouwen die zwanger willen worden, wijken daarom uit naar het buitenland voor een vrucht baarheidsbehandeling. Met name Cyprus en de VS zijn populair. Het Turkse ministerie van volksgezondheid wil dit 'sper- matoerisme' een halt toeroepen. Elk kind heeft het recht te weten wie zijn vader is, luidt het argu ment. Volgens critici liggen echter racis tische motieven ten grondslag aan de wet en wil de Turkse regering zo 'het Turkse ras' beschermen. De nieuwe wetgeving, die geruis- Gratis demonstratie bij u thuis Molenaar komt vrijblijvend naar u toe met de demonstratiebus. In uw eigen omgeving kunt u kennismaken met onze producten. En waarom zou u de scootmobiel of de rollator niet meteen uitproberen bij u in de straat? Bel 0341 - 27 4 0 40. Na de ramp ontstond een grote oploop bij de ravage op het station. I Tot 15 km bereik op één volle accu j Geschikt voor - binnen en buiten Verstelbare stuurkolom, armleggers en stoel Anti-rol stand Naam j Dhr Mevr j Adres Kleinste draaicirkel - KIES VOOR EEN SCOOTMOBIEL EN ONTVANG EEN GRATIS ROLLATOR. Moeite met ver lopen of fietsen? Zelf uw boodschappen doen Er op uit zonder moe te worden Makkelijk te bedienen Scootmobielen vanaf 3 Is uw nachtrust niet meer zoals vroeger? Gemakkelijker in en uit bed gaan Minder draaien door optimale ondersteuning Twee verstelbare en verrijdbare delen! Seniorenbedden vanaf Molenaar is nieuw, maar de betrokken specialisten hebben al meer dan 10 jaar ervaring. Deze ervaring komt voort uit Prominent Mobiliteit en Scootmobielen.com. Kies voor een scootmobiel van Molenaar Welzijnsproducten en ontvang een gratis rollator! Ter introductie van Molenaar doen wij u deze aanbieding. Profiteer nuBel 0341-27 40 40 voor meer informatie of een gratis Thuisadvies. Moeite met traplopen? Comfortabel naar boven Verhuizen niet nodig Geschikt voor elke trap Trapliften vanaf Bedden Scootmobielen Trapliften

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 8