l8 I familieberichten maandag 19 juli 2010 (H ITlensenUnq.nl Waarom gaan de verkeerde mensen dood? Waarom blijven er zoveel zeikerds leven In mijn omge\'ing weet ik er meer dan zeven Ach ik ken er zo een hele sloot. Waarom gaan de verkeerde mensen dood Waarom zit God zich steevast te vergissen? Hij haalt steeds degenen die ik niet kan missen En dat aantal is inmiddels veel te groot. Youp van 't Hek Sterk en dapper, maar niet sterk genoeg is overleden mijn lieve wouw, onze lieve moeder Eis Germing - Notenboom in de leeftijd van 63 jaar. Hans Esther en John 17 juli 2010 Grex'elingenlaan 2 4322 EC Scharendijke We willen samen met jullie afscheid nemen van Els op donderdag 22 juli om 12.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid kunnen we elkaar ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. - geen bezoek aan huis - - geen rouwkleding en bloemen - Onze lieve vriendin Els wilde graag leven ze heeft gevochten, maar verloren. Wij wensen HansEsther en John alle moed toe, om dit verlies te verwerken. Hans en Martha Schoonaard Scharendijke, 17 juli 2010 Verdrietig zijn wij nu onze vriendin Els niet meer in ons midden is. Wij wensen Hans en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Co-Addy Quartel Cathy Tieleman Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en opa Bram Abraham Siegers *15 juli 1920 f 17 juli 2010 L. Siegers-van Huizen Helmy en Sjanneke Eric en Sylvia Sonny, Conner "Onze dank gaat uit naar dr. Hamelink en het personeel van afd. IC van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Vlissingen voor de goede verzorging aan hem gegeven". Vlissingen, 17 juli 2010 Molenstraat 76, 4381 HX Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 20 juli om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Met alle dierbaren om je heen, was het gevecht toch voor jou alleen. Ondanks je ongelijke strijd, raakte jij je humor niet kwijt. Je nam afscheid zoals je was, trots, lief en moedig. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat is overleden mijn onvergetelijke vrouw, onze liefdevolle zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Johanna Koens-van der Straeten - Jeanne echtgenote van Job Koens gehuwd geweest met Siebe Frans Huisman Den Haag, 22 februari 1929 - Wassenaar, 17 juli 2010 J. Koens Hans en Milgo Jamie Rita en Leo Marcel en Carola Saskia en Roderich Siebe en Janneke Desta en Julia Reona en Michel Siona Jawina Theo en Ineke Dianë en Alex en achterkleinkinderen Van Cittersstraat 4,4451 BK Heinkenszand De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 22 juli om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw achter de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Moeder hield van fleurige bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het té vechten, bij het ontbreken van kracht. Zo bent u langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd, uit uw lijden bevrijd. Dat we u zouden verliezen stond vast, niet wanneer. Zij aan zij gevochten, tot die laatste keer. Zoveel zorg aan uw gezin, ook al \yas u ziek. Lieve (O)Ma, voor ons was je uniek. Rita en Leo Marcel en Carola en kinderen Wij missen je nog iedere dag. Je wilde nog zoveel. Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Het wilde niet meer. Altijd stond je klaar, voor ons erLvoor een ander. Al die herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Dag lieve oma, we zullen u missen. Saskia en Roderich Lieve (O)Ma Je werd zwakker zwakker, maar je was zo dapper. De ziekte vrat je op, je vocht tot de top. Toch is het fijn, want je bent Verlost van al je pijn. Je bent weg, maar voor altijd bij ons. Hans Milgo Jamie Dag lieve oma In ons hart zal u blijven... Veel liefs. De meiden Reona, Sione Jawina Heden geven wij kennis dat is overleden onze geliefde schoonzus Adriana Johanna Koens-van der Straeten C. Koens J. Koens-Drijdijk 17 juli 2010 Nooit vragend, nooit klagend. Je lasten in stilte dragend. Na een kortstondig moedig gedragen lijden, is voor ons veel te vroeg gestorven mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder, oma overgrootoma Nel Albers - de Roos A Vlissingen, 15 juli 1935 t Vlissingen 17 juli 2010 Freek Albers Jolanda DanielleJaydian, Denzei, Shiandru Quincy Damian Tina en Mick Quanita Latisha Selena Kappeyne v.d. Coppellostraat 7 4384 BT Vlissingen Nel is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 22 juli van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Met liefde, relativeringsvermogen en humor nam je afscheid van het leven. Zoals je geleefd hébt. Overleden op zaterdag 17 juli 2010 onze lieve vader en opa Joris Josephus Meijer Jo weduwnaar van Nel de Smit Hij"werd 89 jaar. We zullen hem erg missen. Vlissingen: Els en Ronny van Cadsand-Meijer Danielle en Jochem Puk Femke en Rob Mia Middelburg: Leo Meijer Goes: Dave en Tonnie Meijer-de Pundert Julius Febe Middelburg: Petra en Abjan van Eenennaam-Meijer Merijn Lotte Met veel dank aan dr. Lankhorst en alle medewerkers en vrijwilligers van Sint Jans hospice De Casembroot. Correspondentieadres: Veerseweg 201 4332 SK Middelburg Het afscheid vindt plaats op woensdag 21 juli a.s. om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar in informele sfeer te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18