stipreizen.nl recital Costa Topcruises voor topprijzen! 15 Boetes voor achterlaten honden in warme auto Cruise Dubai de Emiraten***** maandag 19 juli 2010 GESLAAGD Mytylschool De Sprienke, Goes Isabel van Steenbergen (Goes): vmbo-t Engels, vmbo-k maatschap pijleer 1, vmbo-k economie; Stefan Pleijte (Arnemuiden): vmbo-k maatschappijleer 1, vmbo-k economie, vmbo-k Engels, vmbo-k Nederlands; Michael Stoffels (Bergen op Zoom): vmbo-t Nederlands, vmbo-t economie, KSE 2 Word; Mirjam van Dijke (Stavenisse): vmbo-k Nederlands, KSE 4 Excel; Thanya Daane (Wemeldinge): vmbo-b Engels, KSE 2 Excel; Corina Kuijt (Kapelle): vmbo-b En gels, vmbo-k maatschappijleer 1, vmbo-k economie, vmbo-k Neder lands, KSE 4 Word; Wesley Oudshoorn (Kloosterzan- de): vmbo-t Nederlands, vmbo-k Engels, vmbo-t maatschappijleer 1, KSE 4 Word; Dymphy Kimenai (Terneuzen): KSE 4 Excel; - Marleen Christiaanse (Vlissingen): KSE 2 Excel; Inge Van Dijke (Zierikzee): KSE 2 Word; Lyanne van de Plank (Middel burg): KSE 2 Word; Mattanja Padmos (Yerseke): KSE 2 Word; Henk de Bleijser (Goes): veilig heidscertificaat VCA; Darryl Kok (Vlissingen): veilig heidscertificaat VCA. OdyZee College, Kloetinge Vmbo-bb Minimaal 5 certificaten behaald: Jacky Vroegop, Justin Jeronimus; Vmbo-tl Diploma behaald: Mike Martens, Femke de Maat, Richelle Akker mans, Jean-Paul Kosten, Anne Paauwe, Ritchie de Vos-Burchart, Vincent Gijzel, Patty Deijkers; her kansing diploma vmbo-tl: Frank Bergwerf; minimaal 3 certificaten behaald: Sarah Thieleman, Martijn Verhelst, Tom van Lieshout, Ilvan de Bue, Casper Stoel, David Ma- thijsse, Eric van den Berge, Mare Nelis; Havo Herkansing diploma: Patrick God schalk; deelcertificaten behaald: John de Winter, Miriam van 't Westeinde, Michelle de Bruyn, Dennis van den Berge. VLISSINGEN - De politie heeft dit weekeinde, in samenwerking met medewerkers van de dierenambu lance, in Renesse en Vlissingen honden uit auto's gehaald die ston den geparkeerd in de volle zon. De eigenaren van de dieren zijn be boet. Zaterdagmiddag is aan de Loane in Renesse een hond achtergelaten in een auto die in de volle zon stond. Personeel van de dierenambulance gaf aan dat de hond uit de auto ge haald moest worden omdat hij het anders niet zou overleven. Een ruitje van de auto werd ingetikt om de hond uit de auto te halen. In dezelfde straat werden zondag rond 13.30 uur twee honden uit een auto gehaald. Het portier kon worden geopend waarna de hon den uit de warme auto werden be vrijd. De dieren werden in de bus van de dierenambulance geplaatst waar ze een bak drinken kregen. De eigenaar meldde zich rond 16.00 uur. Gistermiddag werd gemeld dat een hond in een afgesloten auto zat aan de Boulevard Evertsen in Vlissingen. Alle ramen waren dicht. Een metertje in de auto gaf een binnentemperatuur aan van 50 graden. De politie heeft de eige naar die kwam aanlopen geverbali seerd. klasseloze auto." Zo'n tweehonderd eigenaren van een Kever of een afgeleide daarvan, waren gisteren naar de Markt in Middelburg gekomen voor de jaarlijkse Zeeuw se Keverdag. Bussen, cabrio's, glimmende modellen, grappige model len en een echte, maar charmante, roestbak waren er te zien en te horen en werden veelvuldig gefotografeerd door andere liefhebbers. 's Middags maakten de deelnemers een rondrit over Walcheren. foto Ruben Oreel in Parijs. L'Isle joyeuse is geïnspi reerd op een schilderij van Watt- eau en zou het eiland Jersey voor stellen. Het werk is een golf van vreugde en een ritmisch feest. Ver fijnd klonk het licht gepunteerde thema en de cantilene werd met rubato expressie gebracht. De apo theose, een fanfare, klonk triom fantelijk. Van een niet uit te drukken schoonheid was de interpretatie van Le Tombeau de Couperin van Ravel. Hij schreef het in drie jaar en bracht met de Tombeau een eerbetoon aan Couperin en de Franse muziek van de achttiende eeuw, maar ook een soort eerbe toon (en afscheid) aan zijn vrien den die stierven tijdens de Eerste Wereldoorlog. De zes delen wer den liefdevol vertolkt met een in tensiteit waar je het als toehoorder koud van krijgt. Ravel gebruikte oude muziekvormen en meer he dendaagse, sommige delen zijn geënt op de techniek van het klave cimbel, andere delen zijn typisch pianistiek. Alle sferen van melan cholisch, transparant, openhartig, bevallig en idyllisch kwamen óver. Het slotdeel Toccata werd virtu oos, overweldigend knap gebracht. b complete 9-daagse cruise 1 k nov. t/m mrt. inclusief; vliegreis Amstcrdam-Dubai v.v., sfers, 8-daagse cruise per gloednieuwe «^sterren Costa iminosa o.b.v. volpension. Vaar mee langs Oman, de I Verenigde Emiraten en Bahrein en geniet na de cruise E*clusie Vage pöV' Zie stipreizen.nl/ci :.-V- ;v' 1^ 'voorwaarden allerlaagste prijsgarantie zie www.stipreizen.nl. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per hut exd. Calamiteitenfonds/reser boek online of bel 020 - 66 22 222 .stipreizen.nl. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. per hut exd. Calamiteitenfonds/reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 15