Garage Verbrugge b.v. Verkopers personenauto's m/v 1 êSBt A*ÏCE 36 zaterdag 17 juli 2010 Q) JobTrack.nl Garage Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers. De bedrijfswagenafdeling is service dealer van DAF trucks. Verder repareren en onderhouden wij haven- equipement, alle getrokken materieel, opbouwen, laad - loskleppen, airconditioning en alarmsystemen van vrachtwagens. De personenwagenafdeling is dealer van Hyundai voor Zeeuws-Vlaanderen en verkoopt en onder houdt daarnaast andere merken. Wegens het enorme succes van Hyundai zijn we op korte termijn op zoek naar: Als verkoopadviseur bent u hét aanspreekpunt voor onze relaties als het gaat om de aanschaf van een personenauto. Wij zoeken: Kandidaten met bewezen ervaring als verkoper, liefst in de branche, en uiteraard bent u in staat om op actieve wijze de markt te bewerken. Onze doelstelling: Het marktaandeel is thans 4,5%, wat Hyundai een 9e plaats oplevert. Onze doelstelling is om in de top 5 van de best verkochte merken te komen. Wij bieden êen prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met Eric Temmerman telefoon: 0115- 68 12 37 Een schriftelijke reactie kunt u richten aan: Garage Verbrugge B.V. Postbus 530, 4530 AM Terneuzen Wilt u mailen, dan kan dit naar: info@garageverbrugge.nl Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen tel.: 0115-681200 info@garageverbrugge.nl www.garageverbrugge.nl ZEBRA. ICE detacheert Consultants Engineers voornamelijk in de vakgebieden Werktuigbouw, Electrotechniek, Procestechniek en Informatie Technologie. ZEBRA.ICE combineert de 20 jaar lange ervaring van ZEBRA in industriële projecten met de dynamische wereld van Consultants Engineers in detacheringen. Voor diverse relaties zijn wij continue op zoek naar gedegen personeel. Momenteel zoeken wij voornamelijk kandidaten in de sectoren: - Electrotechniek - Instrumentatie - Energietechniek - Maritiem - Infra Kijk ook op onze site! www.zebra-ice. com. Ons bedrijf is ISO 9001 en VCA gecertificeerd. Wij zijn op zoek naar collega's om ons team te versterken en willen graag in contact komen met Engineers, Werkvoorbereiders, Supervisors, Projectmanagers en ervaren Storingstechnici voor alle naast genoemde disciplines. Wij vragen: - HBO niveau door opleiding en/of ervaring - Flexibele instelling betreffende werktijden - In bezit van rijbewijs B Wij bieden: - Goede salariëring volgens CAO metaal/electro - Zelfstandigheid met verantwoordelijkheid - Een uitdagende, afwisselende baan binnen een stabiel en sterk groeiend bedrijf met een open werksfeer Spreekt deze mogelijkheid u aan, schrijf dan zo spoedig mogelijk een brief met CV aan: Zebra Industrial Consultants Engineers, Postbus 154, 4460 AD Goes. Of per mail: zebrazebra-nl.com HBO stagiairs of pas afgestudeerden worden tevens uitgenodigd te reageren. Nadere informatie betreffende deze vacatures is te verkrijgen bij Dhr. H.J. Hoondert, 0113-251811. Proposal Manager Olie Gas Industrie 50.000 -c 71.000 OTE - Zuid-Holland of Zeeland Als Proposal Manager begeleid je de hele tenderfase van initiële aanvraag tot en met uiteindelijke aanbieding. Je werkt nauw samen met collega's van de afdelingen legal, engineering en procurement, coördineert complexe, omvangrijke aanvragen en komt tot breed gedragen oplossingen. Hiervoor is het zaak om daadwerkelijk oog te hebben voor diverse, mogelijk strijdige behoeften of belangen met betrekking tot omvangrijke, internationale projecten. Dit om hier vervolgens op een adequate en diplomatieke manier mee om te gaan. Voorbeeld kan zijn om alternatieven te bedenken en op de juiste wijze voor te stellen. Je rapporteert aan de Manager Commercial Sales. Gewenst profiel: een afgeronde HTS/Technisch universitaire opleiding, bijvoorbeeld Werktuigbouwkunde, Scheeps- bouwkunde of Maritieme Techniek. Aangevuld met ruime en relevante proposal ervaring. Liefst binnen de offshore/ olie gasindustrie. Voor deze verantwoordelijke en uitdagende spilfunctie ben je uiteraard ook communicatief sterk, analytisch en flexibel. Gezien de internationale setting is Engelse taalvaardigheid eveneens een vereiste. Voor deze positie is de standplaats naar keuze; dit zou Vlissingen (Zeeland) danwel Zwijndrecht (Zuid-Holland) kunnen zijn. Consultant (Eindhouen): Guido Klaassen, mobiel 06 - 55 38 40 24 Vacaturenummer 4280900 op iuiuiu.yer.nl GEZOCHT: - LASHERS/HAVENWERKERS - PLANNER - HOOFD MAGAZIJN Kijk voor meer informatie over de vacatures op onze website www.interlashing.com of be! Melanie Arns, PZ Afdeling, +31 (0) 6 23 52 65 07. Kijk voor meer vacatures op www.la4.be/jobs Intercrew is een toonaangevend uitzendbureau dat opereert vanuit de haven van Vlissingen voor haven transport-, logistieke bedrijven en magazijnen. Het levert 24/7 dienst verlening en combineert kwaliteit en service zonder in te boeten op veiligheid. GEZOCHT: - INTERCEDENT - HAVENWERKERS - VORKHEFTRUCKCHAUFFEURS - LOGISTIEK MEDEWERKERS Voor meer informatie over de vacature kunt u contact opnemen met Niels Gehrmann, PZ Afdeling, +31 (0) 6 10 88 14 49 Kijk voor meer vacatures op www.la4.be/jobs Interlashing B.V. is een jong en dynamisch havenbedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. member GROUP Commercieel Manager Olie Gas Industrie 70.000 - 104.000 OTE auto - Zuid-Holland of Zeeland De commercieel manager heeft de eer (functioneel) de scepter te zwaaien over enkele vastberaden en trotse medewerkers. Daarnaast is deze cruciale rol doordrenkt van focusgebieden als strategiebepaling, multidisciplinaire samenwerking, netwerken en onderhandelen, technologie en contracten. Zo bezoekje (veelal bestaande) klanten in de offshore sector door heel Europa, onderhandel je zowel met cliënten alsook met leveranciers en contractors en beoordeel je overeenkomsten vanuit commercieel, maar ook vanuit technisch en juridisch perspectief. Intern werkje hecht samen met onder andere de disciplines engineering, procurement en fabrication. Je rapporteert aan de Manager Commercial Sales. Gewenst profiel: een afgeronde HBO universitaire opleiding; bijvoorbeeld bedrijfskundig, bedrijfseconomisch of technisch, in combinatie met ruime commerciële/bid- contractmanagement ervaring. Liefst binnen de offshore/olie gasindustrie. Voor deze verantwoordelijke en uitdagende spilfunctie ben je uiteraard ook gehard, standvastig en betrouwbaar. Gezien de internationale setting is Engelse taalvaardigheid eveneens een vereiste. Voor deze positie is de standplaats naar keuze; dit zou Vlissingen (Zeeland) danwel Zwijndrecht (Zuid-Holland) kunnen zijn. Consultant (Eindhouen): Guido Klaassen, mobiel 06 - 55 38 40 24 Vacaturenummer 4281500 op umnu.yer.nl Heerema Fabrication Group, als onderdeel van de gerenommeerde Heerema Groep, werkt met zo'n 1.100 deskundige en uitermate toegewijde medewerkers aan ontwerp, bouw en installatie van hoogwaardige, omvangrijke en unieke productieplatformen en andere grote staalconstructies voor de olie- gasindustrie. Vanuit onder andere de werven in Nederland, Engeland en Polen, staan veiligheid, vakmanschap en ultieme gedrevenheid hoog op de agenda. Ondanks toenemende concurrentie vanuit overzeese gebieden staat zij als boegbeeld voor de beste kwaliteit en gaat zij tot het uiterste om sublieme resultaten te realiseren. Compromisloos en vanuit een onwrikbaar kwaliteits- en veiligheidsgedachtegoed staat de divisie Commercial Sales dag en nacht paraat voor trouwe cliënten die wereldwijd actief zijn binnen de offshore branche.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84