Ontdek Ierland PZC 8-daagse bus-/treinreis 9-daagse autorondreis www.pzc.nl/webwinket p'f f': Met de Bernina- en Glacier Express door de Zwitserse Alpen www.pzc.nl/webwinkel Mondial Tours #WEBWINKEL zaterdag 17 juli 2010 31 Speciaal voor lezers van Wegener: 30,- korting per persoon! Het 'groene eiland' Ierland zal u keer op keer verbazen en fascineren door het werkelijk prachtige en ongerepte landschap. Heuvels, valleien, spectaculaire bergen die in hoge en ruige kliffen in zee uitkomen, schitterende baaien en lange stranden. In Ierland vindt u ongekende mogelijkheden voor een heerlijke vakantie! In de vele kleurrijke vissersdorpjes ervaart u de Ierse cultuur op zijn best. U kunt hier uw dag afsluiten in één van de talrijke pubs, waar de Guinness rijkelijk vloeit en Keltische muziek te horen is. Overal waar u komt, zult u kennismaken met de vriendelijke en gastvrije leren die u graag vertellen over 'hun' dorp of stad. Als u eenmaal in Ierland bent geweest, zult u er zeker terugkeren. Inclusief: 8 overnachtingen in Town Country Homes o.b.v. logies/ Iers ontbijt Reisbeschrijving, kortingskaart Heritage Island en landkaart categorie reizen actieve vakanties Ontdek Ierland nu tijdens deze complete autorondreis die de leukste steden en de mooiste natuurgebieden bij elkaar brengt. Tijdens deze reis ziet u in 9 dagen de aantrekkelijkste gebieden van Ierland, zoals mooie natuurparken, leuke dorpen en steden en natuurlijk de hoofdstad Dublin, waar u de vele pubs kunt ontdekken.'s Avonds overnacht u 'bij de leren thuis' In gezellige Bed Breakfasts waar u 's ochtends een heerlijk Iers ontbijt nuttigt. Hoogtepunten tijdens deze reis: Cliffs of Moher, Ring of Kerry, The Burren, Connemara, Clonmacnoise, Wicklow Mountains en Dublin. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel de Jong Intra Vakanties via 0180 - 457803 o.v.v. de Wegener-reiscode xaie916 prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen in een standaard kamer met gedeelde faciliteiten. Wij bieden diverse vervoersmogelijkheden naar Ierland, per ferry en per vliegtuig. Vraag naar de mogelijkheden. 15/7 t/m 30/9 1/10 t/m 31/10 1/11 t/m 30/11 1/12 t/m 31/12 Lezersprijs* 269,- €239, €239, €239, Adviesprijs* 299,- 269,- 269,- 269,- Van de gletsjers bij Zermatt en St. Moritz naar de palmen van het Lago Maggiore. De legendarische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweggeschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in 7,5 uur via een schitterende route van Zermatt naar St. Mortiz. De Bernina Express is ook op haar beurt een hoogtepunt voor de ware treinliefhebber. Gecombineerd met het adembenemende landschap en haarturkooiskleurige beken, kristalheldere bergmeertjes, prachtige bruggen en de met sneeuw bedekte gletsjers, is dit een reis die u nog lang bij blijft. Twijfel niet, stap aan boord van deze nostalgische treinen en geniet! Mondial Tours heeft meer dan 25 jaar ervaring met treinreizen in Zwitserland, zodat u er zeker van kunt zijn dat u met een goed gevoel op reis gaat. Dagprogramma Dag 1: Heenreis en overnachting Weil am Rhein Dag 2: Montreux - Tasch Dag 3: Met de Matterhorntrein naar Zermatt - Tandradbaan naardeGornergrat* Dag 4: Tocht met de beroemde Glacier Express Dag 5: Tocht met de Bernina Express van St. Moritz naar Tirano* Dag 6: Excursie Borromeïsche eilanden, inclusief lunch en wijn* Dag 7: Boottocht over het Vierwoudstedenmeer (Ie klas plaatsen)* Dag 8: Terugreis Weil am Rhein - Nederland Facultatief Inbegrepen in de reissom Reis per comfortabele touringcar vanaf uw gekozen opstapplaats 7 overnachtingen met ontbijtbuffet in gerenommeerde drie- en/of viersterren hotels (7x 3-gangen diner dagschotel categorie reizen rondreizen Glacier Express voor 75,- totaal p.p. is evt. bij te boeken) Rondleiding in Zermatt met bezoek aan het Alpenmuseum Tocht met de Matterhornbahn Tocht met de Glacier Express van 7,5 uur (panoramawagon 2deklasse) Informatiemateriaal en reisgids Zwitserland Deskundige, Nederlandstalige reisleiding tijdens de gehele reis 8-daagse bus/treinreis op: 8 aug. t/m 15 aug. Lezersprijs** 895,- prijs p.p., o.b.v. een tweepersoonskamer, toeslag éénpersoonskamer 175,- Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes Informatie reserveren: U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl. tel. (053) 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl LEZERSREIZEN —GLACIER EXPRESS Ja, stuur mij vrijblijvend de Mondial Reisbrochure: VOORLETTERS QM QV Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79