DEJftkóecüi^iriM Louis Lockefeer ■38 I familieberichten zaterdag 17 juli 2010 IHensenlinq.nl Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Hubrecht Schot Huib Echtgenoot van Corry Schot - de Regt 13 april 1921 Zierikzee f 15 juli 2010 Zierikzee: Corry Schot - de Regt Zierikzee: Elly en Cees Lems - Schot Linda en Peter Jordan Zierikzee: Co en Isabella Schot - de Jonge Esmeralda en Raymond Ferme Huib en Marieke Zonnemaire: Wim en Jeanette Schot - van Putten Onze dank gaat uit naar Dr. Bruel en de vrijwilligers van Hospice Kaaskenshuis voor de uitstekende en liefdevolle verzorging. Hoge Molenstraat 19 4301 KA Zierikzee Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de rouwdienst op woensdag 21 juli van 12.00 uur tot 13.00 uur in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk te Zierikzee, Havenplein 17. De rouwdienst zal worden gehouden om 13.30 uur in boven genoemde kerk. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Zierikzee. Geen bezoek aan huis Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van ons trouw lid Huib Schot Huib was 27 jaar geleden mede oprichter van Bridgeclub Dreischor. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden Bridgeclub Dreischor. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer H.Schot voorzitter van de cliëntenraad van Stichting Eilandzorg Schouwen-Duiveland De heer Schot heeft zich jarenlang met overgave ingezet voor de belangen van de cliënten van Zorgcentrum De Wieken. Zijn inbreng zullen wij erg missen. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe. Eilandzorg Schouwen-Duiveland Namens de Raad van Bestuur: de heer A.G.M. Pinxteren Namens de Raad van Toezicht: de heer P. A. van der Maas 0 ~yy*-y 3f3( v- Psalm 90 vers 10 Bedroefd om zijn heengaan, maar ook met dankbaarheid denkend aan de aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Janus Koster sinds 9 juni 1999 weduwnaar van Maatje van der Gouwe 30 oktober 1908 15 juli 2010 Grijpskerke J. Koster C. Koster-Louwerse Vlissingen M.J.C. de Witte-Koster K. de Witte Grijpskerke J.C.P. Klaassen-Koster J. Klaassen Kreta C.C.A. de Bruijn-Koster A. de Bruijn Groot-Ammers J.J.A. Koster M.A.N. Koster-Boelhouwer Klein- en achterkleinkinderen We clanken het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer en van SVRZ, afd. J.W. Thibautstraat 31voor de liefdevolle verzorging J.W.Thibautstraat 31 Middelburg Correspondentieadres Middelburgseweg 7 4364 TB Grijpskerke Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 17 juli van 16.00 tot 16.30 uur in het rouwcentrum, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 19 juli om 13-30 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen om 14.30 uur. Na de begrafenis is nog gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. Geen bloemen Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en bonma Jo Back - Schrier willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Kinderen, klein- en "achterkleinkinderen Hansweert, juli 2010 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Lena Cornelia Bruinooge - Veerhoek betuigen wij u hierbij onze oprechte dank. Els en Jan Wilderom - Bruinooge Leon ie en Ab Kamperland, juli 2010 Afscheid nemen is. alle mooie herinneringen meedragen. Het heeft ons goed gedaan om zoveel medeleven en belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en trotse oma Blazina Hillebrand-Paardekooper weduwe van Cornelis Hillebrand Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Juli 2010 Het verdriet en gemis blijft, maar uw overweldigende belangstelling en medeleven, tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en onvergetelijke opa Willem van de Ketterij heeft ons ontroerd. Hiervoor onze oprechte dank. T. van de Ketterij-Meerman Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, juli 2010 Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Egbertdina Kortlever-van der Linde willen wij u hartelijk dankzeggen. A.M. Kortlever Familie Polderman Hansweert, juli 2010 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel lieve handdrukken en Zoveel troost Ze is voorgoed uit ons midden Wat blijft is die lege plek Maar de herinneringen zullen altijd blijven Geen dankwoord is goed genoeg om uit te drukken wat jullie voor ons betekend hebben na het verlies van de liefste vrouw die er voor ons bestond Ria Lere-van Boekhout Dit heeft een onvergetelijke en onuitwisbare indruk bij ons achtergelaten. Wim Lere Ilonka en Con De Witte Bonnie Vlissingen, juli 2010 Voor alle belangstelling en medeleven, ontvangen na het onverwachte overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Lobbezoo - Vercijs betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, juli 2010 Vandaag op zijn verjaardag gedenken wij mijn onvergetelijke man, onze vader en opa Voor al uw medeleven en steun na zijn overlijden en uw aanwezigheid bij zijn uitvaart willen wij u hartelijk danken. Ria Lockefeer-Reijtenbach, kinderen en kleinkinderen Hulst, 17 juli 2010 Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed Als je iemand die je lief hebt, verliezen moet. Ontroerd zijn wij door de belangstelling die u betoond heeft bij het ziek zijn en na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa jH Jacob Jannis Notebaart wij hebben dit zeer gewaardeerd. Elisabeth Notebaart - van.der Plas Kinderen en kleinkinderen: Oost - Souburg, juli 2010 .-f-m- 'Jw 7 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. Apolonia Rosalia Pekaar-Theenaart zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juli 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40