oma Meulmeester Leen Sandee (J| (Ilensenllfiq.nl zaterdag 17 juli 2010 familieberichten 137 In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Valcke van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jannigje Brugman weduwe van Jacobus Bakx in de leeftijd van 83 jaar. Wilhelminadorp: Rinus en Joke Bianca en Sandra Remco Goes: Oost - Souburg: Arie en Elty t Ar ie en Sharon Laurens en Daniëlle Sjaak en Rosita Maurice en Selma Marcha en Cees Leon Youri Celine Goes, 15 juli 2010 Correspondentieadres: Vlissingsestraat 79 4388 HB Oost - Souburg Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, FluitekrUidstraat 8 in Goes. Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 19 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 20 juli om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, blijmoedige en zorgzame moeder, schoonmoeder en grootmoeder Beppie Ida barones van Hogendorp - Verdooren Bandoeng, 5 april 1926 Heinkenszand, 14 juli 2010 sinds 11 september 1996 weduwe van Federik Leopold baron van Hogendorp Baltimore: U.S.A. Leopoldine Prosperetti - van Hogendorp Andrea Prosperetti Roderick en Lori Elisa Oudelande: Guus van Hogendorp Conny van Hogendorp - Bruggeman Amersfoort: Marianne Crol- van Hogendorp Johannes Crol Willem Jacob Michiel en Natasja Correspondentieadres: G. F. van Hogendorp Kamerpolderdijk 6 4436 RH Oudelande De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 20 juli om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is ei- gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Arnold de Ruijsscher Arnold was bijna 35 jaar organist bij ons koor. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte. Koof "De Westenwind" de mens ziet aan wat voor ogen is, maar de Heere ziet het hart aan. 1 Samuel 16 7b Bedroefd, omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootoma Neeltje Meulmeester-van Dalen sinds 7 november 2004 weduwe van Cornells Meulmeester in de leeftijd van 88 jaar. Amemuiden: C. van Belzen-Meulmeester f. van Belzen Arnemuiden: P. Meulmeester G. Meulmeester-Schroevers Arnemuiden: J. Meulmeester C. Meulmeester-van Belzen Aagtekerke: H. van de Woestijne-Meulmeester W. van de Woestijne Arnemuiden: I. van Belzen-Meulmeester J. van Belzen Ritthem: D. Koppejan-Meulmeester A. Koppejan (in herinnering) Goes: C. Meulmeester M. Meulmeester-Nijsse Klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, 15 juli 2010 Correspondentieadres: Langstraat 24 4341 EE Arnemuiden Onze moeder en oma is opgebaard in de Langstraat 24 te Arnemuiden, waar D.V. zaterdag 17 juli de gelegenheid is om afscheid te nemen van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 19 juli om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hersteld Hervormde Kerk aan de van Cittersweg 2r te Arnemuiden. Deze dienst zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. H. Juffer. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangengelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Verdrietig delen wij u mee, dat onze lieve altijd meelevende, is overleden. Eline en Niels les en Lindy Esther Else-marie Goes, 15 juli 2010 Verdrietig zijn wij nu Oma Meulmeester niet meer in ons midden is. Ab en Martha Steven, Lukas en Aron Cor en Esther Wilco, Mamix, Ruben en Sophie Arjen en Wilma Pieter en Janka Roos en Sanne Rinus Verdrietig zijn wij nu de Heere uit ons midden heeft weg genomen onze altijd meelevende Oma Meulmeester Nettie en Niek Gerline, Mieke, Izak, Pieter Jos en Lonneke Angeline, Pieter, Damian, Jeffry Janneke en Kees Connie en Martjan Kees en Nicole Chantal, Jovanni Pieter (in dierbare herinnering) Elmi en Pieter Arnemuiden, 15 juli 2010 Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Je handen hebben voor ons gezorgd Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatste moment opgezocht Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden heeft mogen zijn, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve Oma Meulmeester Lia en Sjaak Pieter en Ilse, Jos en Carina, Jacco Cor en Bernadetta Joey, Jennifer Pim en Mirjam Mike, Rosanne Elke en Adrie Carolien, Benie, Joëlle Arnemuiden, 15 juli 2010 De schipper heeft zijn koers bepaald, verdwijnt nu langzaam aan de horizon. Willem Adrie de Hondt Bill 1933 - 2010 "Het laatste anker is gevallen" Sarina de Hondt-Crinse Will de Hondt Ron en Mirjam de Hondt-Schoevers Sharon en Lunven Aaron en Joyce Abel Vlissingen,10 juli 2010 Piet Heinkade 74 4381 NG Vlissingen Geheel volgens de wens van Bill heeft de crematieplechtigheid in besloten lering plaatsgevonden. Voorlopig liever geen bezoek en telefoon. Een vriendschap van zovele jaren zullen we koesteren en bewaren de mooie herinneringen aan jou op dit mooie stukje Eiland daar heeft onze buurman ons stilletjes verlaten. Wil de Hondt Tannie, Jan in herinnering Annie en Jo Ina en Arie Paula Daan Rines Vlissingen 10-7-2010 Je vader blijft je vader, zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen, omdat je van hem houdt Maar eens dan komt de dag, dat je hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hij was er altijd voor ons, geven wij u kennis dat, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame vader en opa sinds 24 maart 2005 weduwnaar van Marie de Wit in de leeftijd van ruim 92 jaar. Uit aller naam: Joop Sandee Nelly Sandee Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Allévo en van afdeling Palliatieve Zorg in "Ter Valcke Goes, 11 juli 2010 Ter Valcke, kamer 22 Correspondentieadres: 's-Heer Elsdorpweg 3,4461 WH Goes De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39