0üDürü/i Sanne juöilaum Adri en Cobi Kousemaker-Feind OysiJsila/i Martin Bernard Martin Bernard Salomon Lelie 36 I familieberichten Intens gelukkig zijn we met de komst van onze dochter Geboren op 17 april 2007 in China. 7 juli 2010 zijn we met haar thuisgekomen. Frans en Judith Jimkes-Schijvenaars Chezeeweg 25a, 4424 CC Wemeldinge vy Op 19 juli is het 60 jaar geleden dat onze ouders en grootouders In het huwelijk zijn getreden. Wij zijn dankbaar dat wij dat samen mogen beleven en zullen dit feest in de familiekring vieren. Koepelstraat 14353 AK Serooskerke vy Hoe ook het lot met kwelling u mag slaan. Wees stil, u maakt het erger, laat begaan. Wie duwt de golven van de zee terug? Het pogen zelf doet weer een golf ontstaan. Vol ongeloof moeten wij heel onverwachts afscheid nemen van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 63 jaar Middelburg Ted Claas - Bernard Dann Claas Quirine en Harre, Tygo Jens en Pauline Rutger en Lilian Heinsberg (D) Carel Bernardt Petra Bernard Alexander Daniëla en Rex zaterdag 17 juli 2010 "Nooit meer naar buurman Martin" Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve en gastvrije buurman Martin Bernard Wij wensen Margo, Micha, Petra, Michiei, Tessja en Maurice veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ko en Hildie Hugo, Stijn, Luuk en Noor Mario en Miranda Manon en Timo Met ontzetting hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buurman Martin Bernard Wij wensen Margo, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe in het verwerken van dit verlies. Karin en Krien Margriet en Cor Janny Leida en Kenny Ineke en Paul (in herinnering) Sonja en Geert Roel Annalies en Tom Hans Marijke en Arie Carla en Henk Desiree en Ruben Stefan en Kinderen 0 energiek, levenslustig, behulpzaam, in voor gein dat zijn de eerste woorden die boven komen, denkend aan Martin Bernard In hem verliezen wij een markant mens. Een leerkracht pur sang, met een groot hart voor kinderen. Wij wensen Margo en hun geliefde kinderen veel kracht en liefde toe om verder te gaan zonder hem. Gelukkig zijn er veel kostelijke herinneringen om te koesleren. Bestuur, ouders, leerlingen en personeel van Wilgenhof Verdrietig en ontdaan zijn wij nu wij weten dat onze meester Martin Bernard niet meer bij ons kan zijn. Hij was zo behulpzaam, actief, avontuurlijk en enthousiast. Wij missen hem erg. Het afscheid van onze school heeft door dit verlies een andere kleur gekregen. Het verdriet van zijn vrouw en kinderen begrijpen wij goed. Veel sterkte, dat hebben zij nodig. Mohammed, Abbey, Jelmer, Nathan, Kim, Vivian, Joëlle, Jordi, Wilmer, Nadia, Klaas, Sarinah, Kim, Jacqueline, Lisette, Helene, Aron, Genice, Jason, Timo, Amy, Jaycko, Jordan Groep 8 van Wilgenhof (D (IlensBniinq.nl Vol ongeloof hoorden wij van het overlijden van ons bestuurslid. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Namens bestuur en leden Supporters Vereniging "De Zandvreters" Domburg Wij kregen het droevige bericht dat Martin Bernard oud-voorzitter en lid van onze vereniging, onverwacht is overleden. Wij wensen zijn echtgenote en (schoon)kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur van de tennisvereniging LTC Domburg Voor iedereen totaal onverwacht is overleden Martin Bernard sinds 1996 enthousiast bestuurslid van onze vereniging. Wij wensen Margo, Micha en Petra, Michiei en Tessja, Maurice en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Bestuur en leden van Voetbalvereniging "Domburg" Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Martin Bernard vader van onze ploeggenoten Micha, Michiei en Maurice. We wensen Margo, Micha, Petra, Michiei, Tessja en Maurice veel sterkte toe met dit verlies. 1 e selectie v.v. "Domburg" Bedroefd zijn wij om het plotseling overlijden van Martin Bernard vader van onze vrienden Micha, Michiei en Maurice. We wensen Margo, Micha, Petra, Michiei, Tessja en Maurice veel sterkte toe met dit grote verlies. Wilco Fieke Rutger Joëlle Jeroen Brenda Coen Linda Jan Jaap& Mirjam Chiel Martijn Na een lang leven met een aantal moeilijke laatste jaren, is nog onverwacht, een vredig einde gekomen aan het leven van onze zorgzame moeder, lieve oma en overoma Johanna Frederica Bruinooge "Annie" weduwe van A. J. Teunissen Goes, 3 maart 1918 Vlissingen, 12 juli 2010 Stadhuisplein 22,4382 LJ Vlissingen Oost-Souburg: Martin en Jeannette Teunissen-Pfauth Arjen en Anneke, Martijn Sander en Saskia Inge en Jeroen, Meike Den Helder: Lotte en Jaap van der Werf-Teunissen Kim en Rudie, Cas Arlo en Sabrina, Luka Hanna De begrafenis heeft vrijdag 16 juli plaatsgevonden op de Noorderbegraaf plaats te Vlissingen. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Martin Bernard Vanaf november 2007 heeft Martin zich met liefde ingezet voor het welzijn van de cliënten van SIMNIA. Hij was altijd erg betrokken bij de activiteiten in ons zorgcentrum. Niets was hem teveel. Wij zullen Martin herinneren als een warm en betrokken vrijwilliger. Wij zullen Martin missen. Onze gedachten gaan uit naar Margo, familie en vrienden en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA Mark Felius, locatiemanager SVRZ SIMNIA Mirjam Drost, directie SVRZ Na een korte periode van ziek zijn, is vredig ingeslapen mijn lieve man, - Sal - arts, oud geneeskundig Inspecteur van de Volksgezondheid voor de Provincie Zeeland Amsterdam, 28 mei 1927 Middelburg, 14 juli 201 Wietske Lelie - Haarsma Park de Griffioen 24 4334 CJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal zijn op woensdag 21 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38