Metaaltechniek Tholen Klaar voor de toekomst Haans Advocaten is gevestigd te Bergen op Zoom Roosendaal HAANS Metaaltechniek Tholen ADVOCATEN O tilstand is achteruitgang! Zoveel v3is ons wel duidelijk. Tijdens de recente economische crisis zijn wij dan ook niet bij de pakken neer gaan zitten en hebben geenszins de angst laten regeren. In tegendeel zelfs: we hebben juist fiks geïnvesteerd in een uitbreiding van het machinepark. Dit maakt ons alvast klaar voor de toekomst. Directeur/eigenaar Leo Rijnberg steekt voortvarend van wal. Het is al snel dui delijk dat hij uit het juiste 'ondernemers hout' gesneden is. "Niettemin vervul ik deze rol toch echt pas sinds 1 janu ari 2008 hoor. 'Metaaltechniek Tholen' daarentegen kent uiteraard al een veel langere historie. In 1994 opende zij haar deuren en sinds 1997 is het bedrijf ge vestigd op industrieterrein 'Welgelegen". Vanuit mijn vorige functie als inkoper kwam ik hier al wel eens en leerde zo ook de voormalige eigenaar kennen. Dit was juist in de periode dat ik weer flink in de boeken was gedoken; middels een avondstudie op zoek naar een nieuwe uitdaging." NU of nooit "Nou die vond ik," vervolgt hij enthou siast. "De eigenaar van Metaaltechniek Tholen was juist serieus aan het naden ken over een bedrijfsopvolger en vroeg of ik interesse had. Daar overviel hij me nogal mee, maar ik wist natuurlijk ook wel dat het 'nu' of'nooit' was. Om een lang verhaal kort te maken: nadat ik me goed heb laten voorlichten over alle ins en outs omtrent het ondernemerschap (en alles wat daarbij komt kijken) was ik nog steeds en thousiast en heb de sprong in het diepe gewaagd. En tot op de dag van vandaag heb ik daar nog geen moment spijt van gehad." Vakidioten Metaakechniek Tholen is een bedrijf dat gespecialiseerd is in de fijne machinale bewerking van onder meer staal, RVS, ti tanium en kunststof. "In onze core business onderscheiden we vier belangrijke takken van sport, te weten: hydrauliek componenten, onderdelen voor stoomturbines, voor in dustriële koelers en tenslotte onderdelen voor de assemblage van grijpers. Stuk voor stuk puur maat werk dat de grootste nauw keurigheid vergt. Het team van mensen dat hier rond loopt is dan ook gepokt en gemazeld; hebben unaniem een brede scholing achter de rug en kunnen 'acteren' op het hoogste niveau. Het zijn eigenlijk regelrechte vakidioten... in de beste zin van- het woord dan na tuurlijk! En mömenteel zijn we overigens hard op zoek naar iemand die het team hier wil komen versterken; bij voorkeur een BBL-leer- ling die we intern verder kunnen scholen. Metaal techniek Tholen staat na melijk te boek als een .er Directeur/eigenaar Dhr. Rijnberg kend leerbedrijf. Wij waken ervoor dat vakmanschap niet verloren gaat." Uitdaging "De schouders moeten er namelijk flink onder om de op tafel liggende uitda ging waar te maken," besluit Rijnberg. "De intentie bestaat om onze horizon nog verder te verbreden en één of twee takken van sport toe te gaan voegen aan de core business. Met de onlangs aange schafte machine, een forse ffeesbank met vierde as en CAD/CAM systeem zijn de vooruitzichten alvast dik in orde. Een aanzienlijke kwaliteitsslag maakt ons al vast helemaal klaar voor de toekomst!" Ondernemersweg 16, 4691 SL Tholen tel. 0166-609191, fax 0166-609192 info@metaaltechniektholen.nl, www.metaaltechniektholen.nl Het thema van De Ondernemer dit keer is de gemeente Tholen. "Er werken meerdere advocaten en medewerkers bij Haans Advocaten die uit Zeeland komen en een aantal daarvan wonen op Tholen, waaronder ik", aldus Werner Lindhout. De advocaten van Haans Advocaten beschikken over diepgaande juri dische kennis, die steeds up to date wordt gehouden. Zij leveren maat werk en hebben passie voor hun vak. En maken daardoor het verschil. Werner Lindhout vertelt dat particu lieren, MKB-ondernemingen, grote ondernemingen en branchevereni gingen worden bijgestaan en geadvi seerd op uiteenlopende rechtsgebie den. Onder andere ondernemings recht, bouwrecht, vastgoed, ruimtelijk bestuursrecht, visserij, arbeidsrecht, familierecht, strafrecht. Haans Advocaten hecht veel waarde aan duurzame relaties. Zij zijn jaren- BERGEN OP ZOOM ROOSENDAAL WWW. HAANSADVOCATENN L lange vaste adviseurs van vele bedrij ven en branche verenigingen Haans Advocaten levert kennis, ervaring en kwaliteit. Werner Lindhout: "Afhankelijk van de vraag, werken waar nodig advo caten uit verschillende disciplines in teamverband saniën. Dat is mede onze kracht. Het is efficiënt en kos tenbesparend. Het geeft het beste, snelle resultaat." Het werkgebied van Haans Advo caten is vooral Noord-Brabant en Zeeland. De vestigingen liggen juist op de grens van beide provincies en België. Er wordt intensief samen gewerkt met Belgische advocaten in een steeds meer internationalise rende praktijk. Evenals in Noord-Brabant, weet Haans Advocaten uitstekend de weg te vinden in het Zeeuwse, zo legt Werner Lindhout uit. Al meer dan vijfentwintig jaren staat het kantoor ondernemers en brancheverenigin gen in de schaal- en schelpdiersector in Zeeland terzijde. Het kantoor heeft gedurende zestig jaren een reputatie op het gebied van bouwrecht en ondernemings recht opgebouwd. Werner Lindhout geeft aan dat in dien u dit wenst u zich via de websi te www.haansadvocaten.nl kunt aan- Mr. Werner Lindhout melden voor de gratis nieuwsbrief van Haans Advocaten. Daarin staan actualiteiten en tips met betrekking tot de uiteenlopende rechtsgebieden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 116