38 familieberichten vrijdag 16 juli 2010 i dlensentinq.nl Jubileum r A D.V. zaterd. 17 juli zijn wij, Evert en Corrie Janse - Dekker 40 jaargetrouwd. Wij zijn dankbaar dit samen met onze kinderen en kleinkinderen te mogen beleven. Pauwhoekstraat 3 4365 AN Meliskerke 0118562305 V V QvarJadsn Tot ons leedwezen vernamen wij dat onze oud-collega Mr Mariet Adriaanse-Quint plotseling is overleden. Mariet is gedurende vele jaren als advocaat aan ons kantoor verbonden geweest, waar zij mede aan de wieg heeft gestaan van de familierechtsectie. Wij gedenken haar als een betrokken en gedreven collega en betuigen onze deelneming aan Frans Karei, kinderen en kleinkinderen. Adriaanse van der Weel Advocaten Middelburg, Rotterdam, Terneuzen Helpen was je leven voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Vanmorgen is op het alleronverwachts overleden mijn schat, onze held en (schoon)vader Martin Bernard Martinus Carolus In de leeftijd van 63 jaar. Margo Bemard-van Nieuwkuijk Micha en Petra Michiel en Tessja Maurice Domburg, 15 juli 2010 J.W. Schuurmanstraat 87 4357 EH Domburg Martin is thuis, alwaar iedereen welkom is Martin "goeiedag" te zeggen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 19 juli a.s. om 10.00 uur in de Sint Willibrorduskapel aan de Badhuisweg 4 te Domburg. Aansluitend zal de crematieplech tigheid plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om samen te komen op zijn geliefde voetbalveld aan de Roosjesweg 12 te Domburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in het leven Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Martin Bernard Martin is de man van onze juf en collega Margo Bernard. De leerlingen kennen meester Martin van de gymlessen en het schoolkamp. We zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar Margo, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en troost. Leerlingen, ouders, mr en team Goede Polder Vrouwenpolder Bestuur; MT en collega's Primas-Scholengroep Koudekerke Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Martin Bernard We zullen Martin's opgewekte natuur en avontuurlijke instelling bijzonder missen. Onze gedachten gaan uit naar de familie en wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. AMZ Borssele Directie en Personeel Dust thou art, and unto dust thou shalt return. Following a short illness, we are very sad to inform you that our dear mother Beryl Mailen has passed away. Vlissingen, July 12, 2010. Private cremation was held on July 14, 2010. Alex, Valerie and Ianf Hamelinck c/o Zoutlandsedijk 1 a 4587 RL KLoosterzande. Intens verdrietig geven wij u kennis dat op 42-jarige leeftijd veel te vroeg van ons is heengegaan onze allerliefste Lian Wat zullen we haar missen )an en Martina Dorst Tonny en Rianda Lisanne Oosterland, 14 juli 2010 Burg. van der Havestraat 24 Correspondentieadres: Hofplein 8 4307 BL Oosterland Lian is bij haar broer op de Oud Heiligeweg 43. De afscheidssamenkomst zal gehouden worden dinsdag 20 juli om 10.30 uur in dorpshuis "Oosterhof", St. Joost- dijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Oosterhof Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze nicht Lian Dorst Oosterland: Marie Stouten-van der Have Huib Stouten Arkel: Leen van der Have Jozien van der Have-van Strien en kinderen Oosterland, 14 juli 2010 Verdrietig zijn we dat uit onze familiekring is heengegaan onze nicht Lian Dorst Zierikzee: J.J. Dorst M.H. Dorst-Klink Oosterland: A.J. Bolle-Dorst Sirjansland: P. Heijboer J.A. Heijboer-Dorst en kinderen Met grote verslagenheid nemen wij afscheid van onze collega Lian Dorst Lian is ruim 24 jaar voor onze organisatie werkzaam geweest. In deze periode heeft zij altijd, met veel inzet, haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij onze cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar ouders en broer, verdere familie en vrien den de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Bewoners en personeel Allévo Duinoord Burgh-Haamstede, 14 juli 2010 Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat op de leeftijd van 92 jaar, is overleden onze lieve moeder, mijn schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Adriana van der Velde-de Kaart Sjaan sinds 13 maart 2007 weduwe van Henk van der Velde Onze dank gaat uit naar verzorgend en verplegend personeel van woonzorgcentrum Ter Reede, speciaal woning 20, voor de liefdevolle verzorging. Henny en Chris Kasse-van der Velde Ralph en Olga Lola Rianne en Silas Emukun Frits van der Velde Vlissingen, 13 juli 2010 Correspondentieadres: Familie C. Kasse, Markt.34, 4351 AHVeere Wij nemen afscheid van haar op maandag 19 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Heden is van ons heengegaan mijn laatste lieve zus en schoonzus Jeanne de Kaart weduwe van Henk van der Velde Wij zijn dankbaar dat zij rust heeft gekregen. Frits en Jo de Kaart-Vermeulen Vlissingen, 13 juli 2010 Het is goed zo. Maar tochwederom doet het pijn. Nog voor het overlijden van onze vader wisten we da't we op korte termijn ook afscheid moesten nemen van onze moeder. Dit afscheid was zoals ze heeft geleefd, rustig, tevreden en liefdevol. Met elkaar hebben we de laatste maanden mooie en verdrietige momenten beleefd. Alles is gezegd, alles is gedaan...we hadden het goed samen. TTNY WOLFF-LAUMEN Weduwe sinds 30 augustus 2009 van Sjo Wolff Sittard, 2 juli 1925 Middelburg, 14 juli 2010 Trudy van der Meulen -Wolff Jan van der Meulen Gijsbert en Leonie Peter Wolff Irma Albu-Barabas LudoJolanda en Marit Kitty Stange-Wolff Henk Stange Serge, üsette en Madieke Mirt he Correspondentieadres: Trudy van der Meulen-Wolff Gortstraat 58, 4331 LC Middelburg Op dinsdag 20 juli is er van 13.00 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend vindt om 13.30 uur de afscheidsdienst plaats. Na deze dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Iedereen die onze moeder de laatste maanden liefdevol heeft bezocht, verzorgd en verpleegd willen wij gaarne danken. Het maakte haar laatste maanden ondanks haar ziek zijn, toch heel bijzonder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40