omroep yly zeeland www.pzc.nl/zomer Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Kris Derks Jessie Scheele Tom Vennink Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl U koos gisteren Going to Ibiza van The Venga Boys als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag Annemieke Hoogendijk uit Wemeldinge, vooral bekend als Mevrouw Stemband uit de Grote Meneer Kaktus Show. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Stem op www.pzc.nl/zomer. 15 juli 2010 The Jamies Patty Pravo Summertime, Summertime La bambola „Italië is mijn favoriete vakantieland. Het is misschien een antiek nummer, maar die zwoele stem vind ik prachtig." Dusty Springfield Summer is over Opschieten jongen, want voor je het weet spoelt het opkomende zeewater jouw kunstwerkje weer weg. Marcelle Davidse uit Middelburg maakte snel een foto, zodat de jongen zijn kunsten nog eens kan terugzien. Heeft u ook iets moois gefotografeerd? Zet uw foto dan op de website: www.pzc.nl/foto. Kies voor het album Zomer 2010. Om te voorkomen dat het formaat te klein is om af te drukken, vragen wij u het originele bestand te sturen. „Dit is zo'n lollig zomerliedje! De tekst vind ik leuk en het is heel harmonieus ge zongen. Ik houd van meerstemmige zang." „Het is een beetje vroeg voor dit liedje. Maar Dusty Springfield is zo'n fantastische zangeres, dat ze toch in mijn top-drie zit."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 85