Wat blijft is de emotie... E3-Q—Cfl familieberichten PZC Busreis Berlijn Thüringen f a milie berichte no n lin e. nl Internet na 50 Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant IC R AS voor de lezers van deze krant! Alleen hier te koop! pascal vyncke Lezersprijs 14.95* www.pzc.nl/webwinkel X 32 Is" donderdag 15 juli 2010 fil0nsenUfiq.nl vanaf 6-daagse rondreis Duitsland Vertrekdata LR 39.049 Maandag 16/8, 30/8,13/9,27/9,11/10 en 18/10. 6 dagen v.a. 299 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur/ reisleider, verblijf in uitstekende 4-sterren hotels bij Berlijn (2 nachten) en Gera/Chemnitz in Thüringen (3 nachten), 5 x ontbijt en 3 x diner (dag 3 t/m 5), het beschreven excursiepro gramma, afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, optionele excur sies, fooien, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen. Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR39049 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, klik hierop, ga naar BOEK NU en voerde actiecode WEG40010 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. rêisnummer LR 39.049 en actiecode WEG40010 waarom zou je meer betalen INCLUSIEF: reis per Comfort Class touringcar verblijf in uitstekende 4-sterren hotels bij Berlijn en Thüringen 5 x ontbijt en 3 x diner het beschreven excursieprogramma afscheidskoffietafel e 17 SO korting per boeking! Maak tijdens deze rondreis kennis met de monumentale steden van Duitsland! We bezoe ken onder andere de hoofdstad Berlijn, waar we een stadstour maken langs alle histori sche gebouwen en monumenten. Nadat we de stad Leipzig bezocht hebben, vervolgen we onze route naar het indrukwekkende Dresden met haar fascinerende gebouwen, bijzondere kunstcollecties en prachtige natuur! Tot slot staan op de 5e dag Erfurt en Weimar op het programma. Normaal betaalt u voor deze 6-daagse reis vanaf slechts 299 p.p.! Maar als u, als lezer van deze krant, gebruik maakt van de actiecode WEG40010 krijgt u ook nog eens een korting van 17,50 per boeking... Uw programma Dag 1: via diverse opstapplaatsen in uw regio rijden we naar Berlijn. Dag 2: vandaag staat een stadstour door de bruisende Duitse hoofdstad op het programma. We rijden onder andere langs de Reichstag, de Brandenburger Tor, de Berliner Dom en de Gedachtniskirche. Dag 3: we verlaten Berlijn en gaan op weg naar Thüringen. Onderweg bezoeken we Leipzig, de op één na grootste stad van het voormalige Oost-Duitsland. In deze kunst- en cultuurstad vindt u o.a. de beroemde Auerbachskelleren de Thomaskirche waar Bach dirigeerde. Dag 4: vandaag nemen we de tijd voor het mooie Dresden, dat na de verwoestingen in de Tweede Wereldoorlog prach tig hersteld is. We zien o.a. het Zwinger, de Fürstenzug, de imponerende Frauenkirche, de kathedraal en uiteraard ook de beroemde Semper-Opera. Dag 5: op naar Erfurt, in de middeleeuwen één van de machtigste Duitse steden. Blikvanger is de Kramerbrücke, die aan weerszijden bebouwd is met hoge, smalle vakwerk huizen. Aansluitend rijden we naar Weimar. In de histori sche Altstadt treft u fraaie gebouwen, romantische pleinen en het barokke Wittumpaleis aan. Dag 6: na de koffietafel rijden we terug naar Nederland. Uw hotel U verblijft in uitstekende 4-sterren hotels bij Berlijn en Gera/ Chemnitz. WEBWINKEL INTERNET NA 50 Volledig herziene editie! Internet is niet meer weg te denken uit ons leven. Ook niet voor wie de mijlpaal van 50 jaar heeft bereikt of voor wie niet met internet opgroeide. Dit complete basisboek voor Windows 7, XP en Vista is de perfecte inleiding voor wie écht de leuke kanten van internet wil leren kennen. Met dit boek leert u o.a. efficiënt surfen op internet, vlot mailen en chatten met uw (klein)kinderen. Maar ook online bankieren en veilig producten kopen. Deze volledig herziene editie is alleen hier te koop! Uitvoering paperback, 556 pagina's. 'Exclusief 2,95 verzendkosten categorie boeken - BON Internet na 50 Hierbij bestel ikx 'Internet na 50' 14,95* exclusief verzendkosten van 2/95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. OM Ov GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Internet na 50', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Dg PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, in het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere,'informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64