Jubileum Geboren Bente 0 AC v>. ft Sam en Cathrien Klaasse Cor Adriaanse Peter Marteijn ■M/tosiujs*: en (Ilensenlinq.nl donderdag 15 juli 2010 familieberichten 131 Met blijdschap willen we mededelen dat 9 juli 2010 onze dochter geboren is. Wim de Rijke en Maaike Singeling 1 \r-M_ advies engineering Korenbloemstraat 11 4307 BX Oosterland T0111-642140 E info@adviesbureau-rae.nl www.adviesbureau-rae.nl if „ti w H 55 Jaar getrouwd Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 17 juli van 16.00 tot 18.00 uur in Hotel Goes, A. Fokkerstraat 110 te Goes. HARTELIJK DANK.. namens Elsabein van der Vliet Voor de vele, dus voor mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken,lieve en ontroerende brieven en attenties voor mijn jubileum. 1 juli 2010 Scheepswerfstraat 26 4328 BC Burgh Haamstede MK Oyer leden Na een actief leven, gekend door mime interesse in de wereld om hem heen, is, na een teruggang van zijn gezondheid in de laatste jaren, overleden onze lieve vader en opa Cornelis Jan Adriaanse weduwnaar van Antoinette Maatje van der Werf ■ft Noordgouwe, 24 maart 1923 t Zierikzee, 12 juli 2010 Noordwelle: Addy de Vrieze-Adriaanse Wim de Vrieze Cees-Willem en Anika Arjan en Linda Marijn en Wendy Zierikzee: Jan Adriaanse Lina van Doezelaar Mark en Khadija fan Bart Noordgouwe: Gonny de Vos-Adriaanse Bas de Vos Esther Moniek en föhn Brouwerijstraat 31 4317 AC Noordgouwe Maandag 19 juli is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid afscheid te nemen in het Dorpshuis aan de Vijverberg straat 8 te Noordgouwe. Aansluitend, om 13.30 uur zal de herdenkingsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis omstreeks 14.15 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Breda Jan en Maja Adriaanse-Rotte Schuddebeurs Gonny Braber-Adriaanse Neven en Nichten Mijn allerliefste vriendin Corrie Jongejan is gestorven. In mijn leven nam zij heel lang een bijzondere plaats in. Veel dingen zullen nooit meer hetzelfde zijn. Ik wens Peter en alle anderen die dicht om haar heen stonden Gods kracht en liefde toe. Marjade Visser Verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze medewerker de heer Leo van Dijk Wij wensen zijn vrouw en kinderen, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwerken van dit, na zo'n korte ziekteperiode, niet te bevatten verlies. Met respect denken we terug aan de 14 jaren dat Leo met plezier zijn werkzaamheden heeft verricht. Vooral de laatste jaren had Leo het geweldig naar de zin in de hoveniersploeg bij de Gemeente Tholen. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Griet Jeronimus echtgenote van P.C. Jeronimus Schagen, de Miede 34: P.C. Jeronimus E.G. Jeronimus-Wardenaar Colijnsplaat, Cleijenborch: J.C. Nelisse-Jeronimus ).J. Nelisse Nichten en neven Heden overleed onze schoonzuster en tante Catharina Joosse-Schout Weduwe van Rijk Joosse Familie Joosse Middelburg, 12 juli 2010 Verdrietig maar respectvol neem ik afscheid van je. Breda, Henny Kusters "Verwondert u hierover nietJoh. 028 Verdrietig, maar dankbaar na een leven van liefdevolle zorg en loyaal in het aanbidden van haar hemelse Vader Jehovah God delen wij u mede dat vandaag thuis is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Janna van der Schelde-Wouters sinds 1 oktober 1979 weduwe van Jan van der Schelde Zij is bijna 90 jaar geworden. Suriname: Korijn Zierikzee: Gees Hoofddorp: Reintje Oosterland: Matjan en Dirk Oosterland: Jan en Mirjam kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee 12 Juli 2010 Krammerstraat 16 Correspondentie adres: S.M. Loncquestraat 25 4307 BG Oosterland Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 juli van 20.00 tot 21.00 uur in het mortuarium van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De begrafenistoespraak zal zijn op vrijdag 16 juli 2010 om 13.00 uur in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen aan de Zuidwellestraat 43 te Zierikzee, waarna de. begrafenis omstreeks 14.15 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na afloop is er in het MFC, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee, gelegenheid tot condoleren. Heden is vredig heengegaan onze lieve moeder, oma en oma-Tan Tannetje Cornelia Sonke-Weststrate sinds 30 mei 1984 weduwe van Huibrecht Sonke in de leeftijd van bijna 100 jaar. Wilhelminadorp: Betsy Schout-Sonke Kees Schout Roland en Lianne Olaf, Ivan Wilhelminadorp: Hannes Sonke, in liefdevolle herinnering Corrie Sonke-van Riet Robert en Wilma Oksana Edwin en Jeanine Lars Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum 'Randhof te Goes heeft mogen ontvangen. Goes, 13 juli 2010 Correspondentieadres: Brugstraat 9 4475 AN Wilhelminadorp Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 16 juli van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 17 juli om 10.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wilhelminadorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Voor alle blijken van medeleven in de vorm van bezoek, kaarten of telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van onze dochter en zus Vivian Brevet willen wij langs deze weg allen hartelijk danken. Het heeft ons enorm goed gedaan. familie Brevet gsg*B ft im yHp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63