Birgit Lavrijssen Feyenoord Eerste stap Verschuure en De Koeijer Lesley Kerkhove mist hoofdschema 'Lord of the rings' ook op vloer en sprong Delta Sport strikt spelers van EMM Harinck korfbalt in zaal tegen Tjoba Tessa Baaijens reserve Wereldruiterspelen Wittens en Eckel uitgeschakeld Aanvoerder Ron Vlaar minuten donderdag 15 juli 2010 ZWEVECEM Tennisster Lesley Kerkhove is er niet in geslaagd om bij het hoofd toernooi te halen van het 25.000 dollartoernooi van Zwevegem. De achttienjarige Zierikzeese, die drie maanden uit de roulatie was van wege een knieblessure, overleefde de kwalificaties niet. Ze verloor haar tweede partij met 6-4 6-2 van de Fran^aise Myrtille Georges. Het volgende toernooi van Kerkho ve is in Kazachstan. Ze zal daar ook in de kwalificaties beginnen. DEN BOSCH Turner Yuri van Gelder richt zich behalve op ringen ook op vloer en sprong. De 27-jarige 'Lord of the rings' liet gisteren weten die twee onderdelen te hebben opgepakt. „Ik wil zo mijn steentje bijdragen aan het team." Het afgelopen halfjaar trainde de geschorste topturner onder leiding van Boris Orlov in Rosmalen. „Ik heb toen vloer en sprong weer op gepakt, dat is ook goed voor mijn coördinatie." GOES Keeper Thim Zevenbergen en veldspeler Jordy Loo komen de ge lederen van handbalvereniging Del ta Sport komend seizoen verster ken. Beide jeugdige spelers komen over van EMM uit Middelburg. Merijn de Vos heeft in een gesprek aangegeven graag terug te willen keren bij Delta Sport. De Zierikzee- ënaar stopt met tophandbal bij E&O in Emmen. Een eventuele te rugkeer moet nog wel binnen Del ta Sport worden besproken. MIDDELBURG Korfballer Sander Harinck maakt de overstap van Tjoba uit 's-Heer Hendrikskinderen naar Vrienden schaar uit Hardinxveld-Giessen- dam. Hij woont al enige tijd in Rot terdam. Afgelopen seizoen kwam hij vaak terug om te trainen en te spelen. Dat ritme is niet langer vol te houden. Vriendenschaar is op het veld hoofdklasser en in de zaal overgangsklassen In de zaal zal Ha rinck dus tegen zijn oude club Tjo ba spelen. Tessa Baaijens-Van de Vrie is als re serve aangewezen voor de Wereld ruiterspelen in Kentucky. De Goese amazone heeft volgens de bondscoach van het team dres suur aangepast sporten de laatste tijd met het paard Riana (v. Dar lington) een enorme progressie ge maakt, maar komt nog net iets te kort voor het WK-team. De ploeg bestaat uit vier ruiters. De Wereld ruiterspelen zijn van 5 tot en met 9 oktober. MATOSINHOS Bij het wereldbekertoernooi drie banden in het Portugese Matosin- hos zijn Kees Wittens en Sylvia Eckel uit Hansweert uitgeschakeld. Wittens ging eruit ondanks een ge middelde van rond de 1.000. Na de nederlaag tegen de Duitser Frank Eversmann ging hij ook onderuit tegen de Belg Johan Loncelle (1.666). Eckel verloor ook haar tweede pou lewedstrijd van de Spanjaard Fran cisco Unquetti. het gaatje gaan. In de twee EK's voor junioren waaraan ze mee deed, reed ze zich helemaal leeg. Ook vorig jaar, toen ze in België ziek aan de start verscheen. Na het EK is het nog niet gedaan met de drukte. Een dag naar haar terugkeer in Nederland stapt ze in de auto voor de Ronde van de Li mousin, in Frankrijk. Ze maakt deel uit van de Zeeuwse formatie Rabo Lady Force, waarvoor ze tot vorig jaar reed. Samen met Anne Eversdijk is ze gastrenster in de ploeg, die door Fonny Kint uit Driewegen wordt geleid. De verrichtingen van Lavrijssen kun nen worden gevolgd via http://www.birgitlavrijssen.nl/ door Sven Bakker WEMELDINGE - Bij het Open We- meldingetoernooi op tennisvereni ging 't Swaecke hebben Annema- rie Verschuure en josé de Koeijer hun eerste stap gezet richting de ti tel in de 5-categorie van het ge- mengddubbelspel. Verschuure en De Koeijer waren in hun partij met 6-1 6-4 de meer dere van Kim en Jon Herselman. Morgen staat de tweede confronta tie van Verschuure en De Koeijer op het programma tegen Helen Clausing en Marco van Tuyl. In de 6-categorie staat Marco van Tuyl reeds bij de laatste vier. Samen met Ria Dekker werden twee ze ges behaald: 6-3 6-4 tegen Stefanie Knijnenburg/Wilbert Biermans en 6-3 6-1 tegen Marjolein Zevenbergen/Almar Scholtus. Ook Tessa de Waard en Jacko de Keij- zer staan al in de halve eindstrijd. Bij het Tweewieler Service Van de Zande Open in Oud-Vossemeer be reikten de als eerste geplaatsten Curtis Goedegebuure en Frank Schoep de halve eindstrijd van het mannendubbelspel 6. In drie sets wonnen zij van Leon Havermans en Dirk-Jan de Witte. en Alfaro Pentury kijken op de achtergrondd toe. foto Peter Nicolai Birgit Lavrijssen Gratis toestel bij 24 mnd contract (150 min) i.c.m. surf&mail. Actieprijs eerste 6 maanden. Kijk voor de voorwaarden op telfort.nl „We mogen dan wel het excuus aanvoeren dat we vandaag nog hebben getraindmaar niet scoren tegen een tegenstander met ama teurs is natuurlijk heel slecht voor een ploeg als Feyenoord." de." De wedstrijd werd vooraf ge gaan door een officieel afscheid van Dennis en Gérard de Nooijer, die door Leo Beenhakker werden geroemd als een fantastisch voor beeld voor de nieuwe generatie voetballers. „Het zijn twee jongens die dankzij hun karakter alles uit hun carrière hebben gehaald." j voor beelden wedstrijd zie zèHd www.pzc.nl vanaf W p/mnd incl. surf&mail Telfort winkels telfort.nl 08001707 met de hartelijke service

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45