Feyenoord Birgit Lavrijssen 25 Voorzitter Alain Hiel opent Sloebertoernooi met eenvoudige zege Ras en Leegwater scoren voor Clinge Aanvoerder Ron Vlaar Lesley Kerkhove mist hoofdschema 'Lord of the rings' ook op vloer en sprong minuten donderdae 15 iuli 2010 donderdag 15 juli 2010 „We mogen dan wel het excuus aanvoeren dat we vandaag nog hebben getraindmaar niet scoren tegen een tegenstander met ama teurs is natuurlijk heel slecht voor een ploeg als Feyenoord." de." De wedstrijd werd vooraf ge gaan door een officieel afscheid van Dennis en Gérard de Nooijer, die door Leo Beenhakker werden geroemd als een fantastisch voor beeld voor de nieuwe generatie voetballers. „Het zijn twee jongens die dankzij hun karakter alles uit hun carrière hebben gehaald." voor beelden wedstrijd zie 24s£ www.pzc.nl door Henk van de Voorde CLINCE - In het 22e De Zeeuwse Verzekeringen Sloebertoernooi opende Alain Hiel van de organise rende vereniging op het 5-schema met een forse 6-3 6-1-zege op Hul stenaar Marnix Ivens, die eerder Jeroen Verstraeten nog had uitge schakeld. Tegen de voorzitter van Game'78 had Ivens echter weinig in de pap te brokkelen. Alain Hiel stond goed te serveren, haalde uit met stevige groundstro- kes en was beduidend vaster dan zijn tegenstander die nogal eens forceerde. Hiel is door deze zege doorgedrongen tot de halve finale. Michel Pateer maakte het overstap je naar de tweede ronde door winst op Mare Leenknegt, zijn clubgenoot bij het Steense Smash. Laatstgenoemde pakte verrassend de eerste set via de tiebreak, maar vervolgens stelde de conditioneel sterke Pateer met 6-3 6-1 orde op zaken. Hij was afgelopen zondag nog winnaar van de 6-categorie in het Vlastoernooi van Koewacht, waar hij ook tot de 5-finale reikte. Op het 6-schema plaatsten Edwin Vermeulen (TC Animo) en Erwin Claassens (Smash) zich voor de kwartfinale na een zege op Bas Kampman (6-1 6-1) respectievelijk Roeland Alders (6-4 6-2). In het dubbel-5 schakelden de ge broeders Jack en Frank Mariman van Game'78 de gebroeders Mare en Frank van Eenennaam uit, af komstig uit Aardenburg: 6-3 6-2. De Marimannen treffen morgen in de halve finale de als tweede ge plaatste combinatie Sebastiaan Mil- lenaar /Pieter Voorbrood. In het dubbel-6 waren de Terneu- zenaren Rob de Booy en Maarten Kolijn in straight sets te sterk voor de Clingenaren Marlon de Maagt en Tijs van Peteghem. ZWEVEGEM Tennisster Lesley Kerkhove is er niet in geslaagd om bij het hoofd toernooi te halen van het 25.000 dollartoernooi van Zwevegem. De achttienjarige Zierikzeese, die drie maanden uit de roulatie was van wege een knieblessure, overleefde de kwalificaties niet. Ze verloor haar tweede partij met 6-4 6-2 van de Fran^aise Myrtille Georges. Het volgende toernooi van Kerkho ve is in Kazachstan. Ze zal daar ook in de kwalificaties beginnen. DEN BOSCH Turner Yuri van Gelder richt zich behalve op ringen ook op vloer en sprong. De 27-jarige 'Lord of the rings' liet gisteren weten die twee onderdelen te hebben opgepakt. „Ik wil zo mijn steentje bijdragen aan het team." Het afgelopen half jaar trainde de geschorste toptur- ner onder leiding van Boris Orlov in Rosmalen. „Ik heb toen vloer en sprong weer opgepakt, dat is ook goed voor mijn coördinatie." CLINCE - Jurgen Ras en Thomas Leegwater schoten gisteren raak voor Clinge tegen de profs van Waasland-Beveren. Het traditione le oefenduel tussen beide teams eindigde niettemin weer in een overwinning voor de Belgen. Op sportcomplex Malpertuus in Clin ge werd het 9-2 voor Waasland-Be- veren. Sinds 1993 opent Clinge het sei zoen jaarlijks tegen Beveren. Dit jaar is Beveren echter samenge gaan met Red Star Waasland en komt komend seizoen uit in de Tweede Klasse onder de officiële naam KV RS Waasland-SK Beve ren. De start in Clinge was voortva rend. Na een halfuur leidde het team van trainer Dirk Geeraerd al met 0-4. Maar toen kwam het mo ment van Jurgen Ras. Hij zette zich achter een vrije trap en jaste de bal hard in de kruising. Kort na rust (1-6) kreeg ook Thomas Leeg water zijn moment. Hij ging al leen op de keeper af en verschalk te hem met een lobje: 2-7. De Belgische goals kwamen van Rachid Bourabia (3), Enzo Neve (2), Sekou Sampil, Matti van Min- nenbruggen, Steven Jacobs en Kris- tof Snelders. nrnmnna en Alfaro Pentury kijken op de achtergrondd toe. foto Peter Nicolai Gratis toestel bij 24 mnd contract (150 min) i.c.m. surf&mail. Actieprijs eerste 6 maanden. Kijk voor de voorwaarden op telfort.nl het gaatje gaan. In de twee EK's voor junioren waaraan ze mee deed, reed ze zich helemaal leeg. Ook vorig jaar, toen ze in België ziek aan de start verscheen. Na het EK is het nog niet gedaan met de drukte. Een dag naar haar terugkeer in Nederland stapt ze in de auto voor de Ronde van de Li mousin, in Frankrijk. Ze maakt deel uit van de Zeeuwse formatie Rabo Lady Force, waarvoor ze tot vorig jaar reed. Samen met Anne Eversdijk is ze gastrenster in de ploeg, die door Fonny Kint uit Driewegen wordt geleid. Q De verrichtingen van Lavrijssen kun nen worden gevolgd via http://www.birgitlavrijssen.nl/ Birgit Lavrijssen Gratis Sony Ericsson Vivaz vanaf W f p/mnd incl. surf&mail Telfort winkels telfort.nl 08001707 met de hartelijke service

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35