19 Arno de Brouwer Nico Gerritsen hoeve hopen op vergunning opruiming teK)0 ZOMEROPRUiMING! lees de voordeligste krant van nederland of bekijk 'm op www.tmcwoonwinkels.nl 'Dagje Maritiem' op en over water Met snuffelrugzak en gids het strand op Amnesty voert actie met culturele week Fototentoonstelling 'Wondere Wereld' Zomermarkt ten bate van stichting Kika met heel veel keus donderdag 15 juli 2010 „Mijn cliënten laten het monumentale van de hoeve juist beter uitkomen dan tevoren. Het bestemmingsplan kan worden aangepast voor uitbreiding van het woonhuis, dat gebeurde ook elders in het Sluise buitengebied." „Ik hoop dat we na het aantreden van het nieuwe college snel met de verbouwing kunnen beginnen. Weer een winter met lekkages en in de tocht is niet goed voor het kind dat we dit najaar verwachten." Nico Gerritsen en heden op last van Annette Höck bij de achterkant van hun huis. Na het plaatsen van enkele kozijnen en ramen moest het paar de verbouwingswerkzaam- de gemeente stilleggen. Een stuk zeil moet al jaren de regen buiten houden, maar dat lukt niet altijd. foto's Peter Nicolai GROTE Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen www.tmcbinnenhuisadviseurs.nl BRESKENS - Het Visserijmuseum in Breskens en bezoekerscentrum Portaal van Vlaanderen in Terneu- zen zijn deze zomer een aantal keer te bezoeken in één arrange ment. Het vervoer gaat heen per boot en terug per bus. Starten kan om 11.00 uur bij één van de twee attracties. De boot vaart onder meer langs de zandbank Hooge Platen, waar vaak zeehonden te zien zijn. Het arrangement 'dagje maritiem' CADZAND-BAD Kinderen en hun (groot)ouders kunnen komende zondag het strand bij Cadzand-Bad op met een snuffelrugzak. Onder leiding van een gids van Natuur&Zo leren ze wat er groeit en leeft in en rond de zee. In de rugzak zitten hulpmiddelen als een zeef, kaarten, een verrekij ker en opdrachten. Start is om 10.00 uur bij het VW-kantoor aan de Boulevard de Wielingen. Deelname is gratis. AARDENBURG Amnesty International, afdeling Zeeuws Vlaanderen, voert actie tij dens de culturele week in Aarden burg van zaterdag 17 tot zaterdag 25 juli. Vrijwilligers verzamelen in de Sint Baafskerk handtekeningen onder een verzoek aan de presi dent van Kenia om bescherming van sloppenwijkbewoners in Nairo bi. Zo'n 127.000 rechtenloze inwo ners dreigen te worden verdreven voor een zuiveringsproject voor de zwaar vervuilde Nairobi-rivier. KOEWACHT Wethouder Jaap Bos van Terneu- zen opent vrijdag om 13.30 uur in de leeszaal van de Vlaschaard de fo to tentoonstelling 'Wondere We reld'. De expositie is het resultaat van een fotoproject van leerlingen uit groep 7 en 8 van basisschool De Vlaswiek. Fotograaf Petra Kaste- leijn heeft samen met de kinderen de 'wonderlijke' fotoreportage sa mengesteld. De komende maanden is de expositie in de leeszaal te be zichtigen SAS VAN GENT Basisschool Prins Frederik Hen drik in Sas van Gent houdt morgen een zomermarkt. Om 17.00 uur wordt een sponsorloop gehouden, waarvan de opbrengst naar de stichting Kika (Kinderen Kanker- vrij) gaat. Tijdens de markt wordt een Vlaamse kermis gehouden en zijn er kramen met door leerlingen gemaakte verkoopwaar. De zomer markt sluit om 21.00 uur af. wordt aangeboden op de zaterda gen 17 en 31 juli en 14 en 28 augus tus en op de maandagen 19 juli en 2,16 en 30 augustus. Kosten: 20 eu ro per persoon. Wie wil beginnen bij het Visserij museum, kan reserveren via 0117 383656 of door te mailen naar visserijmuseumbreskens@hotmail. com. Voor een start in Terneuzen moet gebeld worden naar 0115 616268 of gemaild naar info@portaalvanvlaanderen.nl. lange vorststraat - goes 1Zeeuws-Vlaamse vlag 14 juli in top 2. Vreugdetranen op basisschool 3. Nieuwe directeur Dow Terneuzen Uw mening over de stelling 'Onder zoek naar stormvloedkering Wester- schelde zinvol.' Zie de website. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29