Digitale Camera Samsung ES25 Pure luxe in Sandton Chateau De Raay Cadeaubon Albelli fotoboek t.w.v. 13,95 Adviesprijs 195,- Lezersprijs 125,-* prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag aankomst op vrijdag 10,- p.p. Eénpersoonstoeslag 75,- per arrangement. Dit Chateau staat bekend om de bijzondere kamertypes; toeslagen per kamer per nacht: deluxe kamer: 20,- en suite 40,-. Toeristenbelas- tingC 2,50 p.p.p.n. Géén reserveringskosten. woensdag 14 juli 2010 Logeren en dineren op topniveau in de Limburgse Peel In het prachtige Limburg ligt, aan de oever van de Maas, het sfeervolle kasteeldorp Baarlo. Hier vindt u een van de meest bijzonder hotels van Nederland, namelijk Sandton Chateau De Raay. In dit unieke, geheel gerestaureerde kasteelhotel staan luxe, ambiance én kunst centraal. Het voormalige riddergoed en klooster is sinds 1999 een prachtig hotel. Het 13ha grote landgoed met een lange oprijlaan, een eigen stuk bos, vijverpar tijen, mooie terrassen en tuinen met bijzondere tuinkunst geven u direct een rijk gevoel. De prachtige omgeving heeft genoeg te bieden. U kunt bijvoorbeeld eindeloze fietstochten maken door De Peel. Combineer uw verblijf ook met een bezoek aan flrcen met de beroemde kasteeltuinen en de Hertog Jan Brouwerij. In Thermaalbad Arcen mag u een paar uur genieten van de weldaad van het warme mineraalwater, 's Avonds dineert u op topniveau in Restaurant De Wintertuin. Sluit vervolgens uw dag volmaakt af met een goed glas wijn in de wijnkelder. Ervaar drie dagen weldaad, luxe en rust in de puurste vorm! Het Hotel: Sandton Chateau De Raay (4*) is een uniek, geheel gerestaureerd kas teelhotel. Dit voormalige riddergoed en klooster heeft vele authentieke details zoals oude gewelven, eeuwenoude natuursteen vloeren, houten balken en prachtige stoffen. De luxe hotelkamers zijn ingericht met kunst uit het internationaal bekende Art Center De Raay, dat op het landgoed ligt. Uw heerlijke bed met Egyptisch linnen draagt bij aan een weldadige -O', «rust Restaurant De Wintertuin laat u kennismaken met exquise Limburgse gerechten op hoog culinair niveau. In de gewelven van het kasteel ligt de sfeervolle wijnkelder van het hotel. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2010, m.u.v. feestdagen. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch f f contact op Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op tel.nr. 0571-277744. cy Marrea hotslarrangementen Inhoud: Welkomst drankje 2 x overnachting in een comfort kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 3-gangendiner op de dag van aankomst Entree voor Thermaalbad Arcen van 2,5 uur Gratis parkeren o 0-" C? 1 turn ON tomorrow Met de Samsung ES25 digitale camera maakt u eenvoudig de perfecte foto. Deze camera is geschikt voor iedereen die zonder omkijken mooie, scherpe foto's wil maken. De Samsung ES25 doet het allemaal voor u: scherpstellen, lichtregeling, beeldstabilisatie en nog veel meer. Met maar liefst 12,2 megapixel en 4x optische zoom maakt u scherpe en duidelijke foto's. Op het grote LCD scherm is het resultaat meteen goed te zien. Specificaties Kleur zilver B:9,6xH:6,lxD:2,4 cm 12.2 megapixels 4x optische zoomlens Beeldstabilisatie 6,4 cm LCD scherm 27 mm groothoeklens Smart Auto: 16 scène-instellingen Smart Album VGA video kwaliteit Perfect Portret Systeem 2xAA penlight batterij Adviesprijs €110,06 exclusief 5,95 verzendkosten Wees er snel bij want op=op U kunt de digitale camera bestellen via de webwinkel van uw krant, u betaalt dan 5,95 verzendkosten. Ook kunt u onderstaande bon ingevuld inleveren bij een Ringfotowinkel bij u in de buurt en de digitale camera daar kopen. U betaalt dan geen verzendkosten. De actie loopt t/m zaterdag 17 juli 2010! Ringfotofilialen: - Apeldoorn Foto Hofma - Arnhem Foto Kramer - Bennekom Foto Leenarts Bennekom - Beuningen Vakfotografie Beuningen - Bladel Foto Driesen - Brummen Van Galen Fotografie - Budel Foto Rooijmans - Denekamp Foto Kamphuis - Morsink - Deventer Foto Hekkert - Dodewaard Foto van Beek - Eibergen Foto Wim Hietbrink - Elburg Fotostudio Ger Hup - Emmeloord Foto Martin Tank - Ermelo Foto Peter - Geldermalsen VDC fotografie - Hardenberg Foto Reints - Harderwijk Foto Peter - Harskamp Foto Video Riezebos - Helmond Take-lt Elektronics - Hilvarenbeek Foto Jos Droog- Holten Foto Ten Velde - Kampen Foto Peter Voerman - Lelystad Foto Doornbos - Malden Foto Malden - Meppel Foto Harry Scholing- Nijkerk Foto Nispeling- Nijmegen Verweij Nijmegen - Nijmegen Roos Nijmegen - Ommen Foto Peter Voerman - Oosterbeek Foto Haas - Raalte Foto Zo - Reusel Foto Jos Droog - Rosmalen Foto Stijntjes - Sint Oedenrode Foto de Vakman -Tiel Ringfoto Semeins - Tilburg Ringfoto Tuerlings - Tilburg Ringfoto Tuerlings - Uden Foto de Vakman - Wageningen Foto leenarts Wageningen - Wijchen Foto de Vakman - Zaltbommel Fotolux - Zutphen Foto Video Hans Drent- Zwolle Foto Hans Keuzekamp - Zwolle Foto Voerman Cadeaubon Albelli fotoboek t.w.v. 13,95 Bi] uw camera ontvangt u een bon voor een gratis liggend medium fotoboek van Albelli (20x15 cm). Met uw eigen foto's en teksten maakt u heel makkelijk een echt fotoboek. U betaalt slechts de verzendkosten (van 2,95) en eventuele extra's zoals bijv. een persoonlijke foto-omslag. Laat u inspireren op www.albelli.nl -»S- BON DIGITALE CAMERA SAMSUNG ES25 Ik koop ....x digitale camera Samsung ES25 bij een Ringfoto filiaal 'a 69,95. Daarbij ontvang ik ook een cadeaubon voor een Albelli fotoboek t.w.v. 13,95. OmOv GEBOORTEDATUM R NG FOTO De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74