7 www.pzc.nl/zomer omroep zeeland Colofon verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN/DeStem U kuni ons «formeren. email: zomer@pzc.nl website: www.pzc.nl/zomer postadres: PZC onder vermelding van Zomer Postbus 91 4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434065 Raymond de Frel en Maurits Sep telefoon: 0118 434065 e-mail: zomer@pzc.nl Kris Derks Jessie Scheele Tom Vennink Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzeeland@bndestem-pzc.nl Lief lieveheersbeestje, hoe oud ben jij? Laat me toch eens kijken, kom wat dich terbij. Kruip maar op mijn hand, dan tel ik vlug de stippen op je kleine rode rug! Jessica Gunter uit Nieuwdorp zal dit liedje van Pino uit Sesamstraat vast niet in haar hoofd hebben gehad, toen ze dit pimpampoentje op pioenroos woensdag 14 juli 2010 vastlegde. Het maken van zo'n prachtfo- to vraagt concentratie. Ook een mooie foto gemaakt? Zet 'm in het album Zo mer 2010 op www.pzc.nl/zomer. Double You Please don't go „Dit geeft mij echt een zomers gevoel. Lek ker hard aanzetten in de auto dit nummer. En dan lekker meebrullen!" U koos gisteren Red Red Wine van UB40 als zomerhit. De zomerredactie vraagt elke dag bekende Zeeuwen naar hun favoriete zomerhits. Vandaag de keuze van Dolf Roks, voetbalcoach van het Zeeuws elftal dat vanavond in Hoek tegen Feyenoord speelt. U kunt stemmen op www.pzc.nl/zomer. Omroep Zeeland draait de winnaar rond 17.30 uur. Kid Rock All summer long „Dit nummer doet mij denken aan een lek ker dagje luieren aan de Brouwersdam. Heerlijk met een rockplaat erbij." -c.- The Venga Boys Going to Ibiza „Het gaat mij vooral om Ibiza: het is fantas tisch om op zo'n mooi strandje te vertoe ven en 's avonds lekker uit eten te gaan."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73