OvarJaiiei] Mark Gijsel O fHensenl1aq.nl woensdag 14 juli 2010 vmm:: fe-kMe*- 27 Tot ons intens verdriet is tijdens onze geliefde vakantie in Toscane plotseling overleden mijn allerliefste, sprankelende Ooi, onze onvergelijkbare moeder en schoonmoeder, fantastische oma, lieve zuster, schoonzuster en (oud)tante Mariet Quint echtgenote van Frans Karei Bergansius Adriaanse Soerabaia 11 oktober 1930 Cortona (It) 9 juli 2010 Middelburg: Frans Karei Bergansius Adriaanse Almere: Lucas en Marlou Kiki en Djoeke Amsterdam: Ella Fleur en fel Spaarndam: Nina en Hein Bogaert - Quint Jolanda en Ger Nick Cortona (It): Cathelijne en Jan Dekker - Adriaanse Lisalou en Tomas Carolijne en Walter Rombout en Boris Park de Griffioen 14 4334 CJ Middelburg De begrafenis vindt plaats op zaterdag 17 juli op de Alge mene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Wij komen om 12.00 uur bij elkaar om afscheid te nemen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Jouw levenslied: Samen wakker worden, ergens been, lekker e/en en weer slapen... Altijd positief en vol levenslust. Toch hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin en onze lieve moeder Corrie Jongejan ik Loosduinen 9 september 1955 t Wemeldinge 11 juli 2010 Zeer verdrietig laten wij weten dat na een lange periode van onzekerheid en hoop, wij toch afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde schoonzus, Corrie Jongejan levenspartner van onze broer en zwager Peter Bak Zij heeft veel voor ons betekend en zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen Peter en de kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Middelburg: Gapinge: Nieuw Scheemda: Koos Joosse - Bak Ko Joosse Willie Versluis-Bak Kees Versluis Bert Bak Anneke Bak-Vis Peter Bak Niels en Cindy Jordi Jaap f Rik Floor v Frans Onze speciale dank gaat uit naar onze huisarts; dr. Eckhardt en dr. De Kan van het ziekenhuis te Goes. Bierweg 24, 4424 EM Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 17jüliom 10:00 uur in dorpshuis "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om ongeveer 11:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd dorpshuis. Voor de afscheidsbijeenkomst is er in "De Wemel" nog van 09:30 tot 09:50 uur gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen. Liever geen bezoek aan huis Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan i deze advertentie als zodanig beschouwen. A Een onvoorstelbaar groot verdriet maakt zich van ons meester. Na een lang ziekbed is onze collega juf Corrie Jongejan Zij was een geweldige schakel in onze schoolketting op heel veel gebieden. Met een groot hart voor kinderen. We zullen haar collegialiteit, haar grote betrokkenheid en haar enorme creativiteit heel erg missen. We wensen Peter, Niels, Cindy, Jordi, Rik, haar moeder en verdere familieleden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle leerlingen en collega's van SBO De Tweern, tevens namens de ouderraad, medezeggenschapsraad en het bestuur en de algemeen directeur van Stichting Respont, Theo Quaak, directeur SBO De Tweern Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze altijd meelevende buurman Poppe Birza Wij wensen Ka, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Kees en Marie van de Broeke Sam en Laura de Korte Burgemeester Geuzestraat, Aagtekerke Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve neef Hulst, 11 juli 2010 fam. Saman baan is gelopen Het doel bereikt met laatste kracht Dan gaat de hemel, voor haar open Is zij voor eeuwig thuisgebracht Verslagen hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere dochter, zus en tante Corrie Jongejan partner van Peter Bak, moeder van Niels en Jordi Goes: P. Jongejan (in herinnering) A. Jongejan-van Gijzen Yerseke: Jaap en Marianne Jongejan Heinkenszand: Arie en Joke Jongejan Rockanje: Pien en Jo Verburg Goes: Paul Jongejan en Marjoke Sinke Neven en nichten Onze gedachten zijn bij Peter, Niels Cindy, Jordi en Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Adriaan Pieter 't Gilde -Adrie- Middelburg, 22 december 1941 t Vlissingen, 11 juli 2010 Middelburg: Joke 't Gilde - Vermeule Son en Breugel: Norman en Gert-Jan Middelburg: Danny en Yolanda Melissa, Sharon, Cindy J.'t Gilde-Vermeule Nieuwe Vlissingseweg 192 4335 JG Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen vrijdag 16 juli van 11.00 tot 1 1.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur, voorafgaand aan de crema tie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder We moesten afscheid van je nemen De band is doorgesneden, maar blijft toch beslaan We kunnen nu alleen nog danken Voor wat je voor ons hebt gedaan Grietje Jeronimus-Jeronimus A- Wissenkerke 13 februari 1928 t Goes 12 juli 2010 Wissenkerke: P.C. Jeronimus Meliskerke: Jan en Elly Kortgene: Marianne en Bert Kortgene: Patrick en Leonie, Devin Martyn en Yen, Shane Cor en Yvonne Visserijstraat 11 4491 GG Wissenkerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 juli van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op vrijdag 16 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Twee woorden; Wil en kracht. Aan het einde restte slechts nog de wil. Weg was de kracht. Rust in Zijn hand. Jouw taak hier is volbracht. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 89 jaar van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Joosse-Schout weduwe van Rijk Joosse Vlissingen: Louw en Nel Joosse-van Oorschot Yolanda en Sam Dean Nieuw- en St. Joosland: Saar en Johan Fritz-Joosse Claudia en Jan Jens, Mats Ronald en Leandra Sanne, Amy Vlissingen: Joke en Kees van Waarde-Joosse Herbert en Noëlle Siebe en Jeanet Ryan Arnemuiden: Kees en Ria Joosse-van Leerdam Deborah en Ronnie El vie Nieuw- en St. Joosland: Peter en Suzanne Joosse-Geschiere Richard Luuk Roderick Middelburg, 11 juli 2010 Correspondentieadres: Scheldepoortstraat 22, 4339 BM Nieuw- en St. Joosland Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 14 juli van 19.30 tot 20.30 op haar kamer nr. 10 in verzorgingshuis Rustenburg, Vrijlandstraat 28 te Middelburg. De dienst van woord en gebed, waarin ds. C. Bijman voorgaat, zal worden gehouden op vrijdag 16 juli om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan te Arnemuiden waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- en St. Joosland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde kerk. Wij willen de medewerkers van de thuiszorg, het personeel van verzorgingshuis Rustenburg en het team van huisartsenpraktijk Ponten danken voor de goede zorg aan onze moeder besteed. f JN6

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 59