geduchte tegenstanders Na de Franse Tour gaan we nu op de 699,- Toernooien mm dinsdag 13 juli 2010 Voor wie wel eens naar een volleybal wedstrijd op het strand kijkt, is het een intrigerend gezicht: een speler die, in afwachting van de opslag van de tegenpar tij, met zijn vingers achter zijn rug signa len geeft aan zijn medespeler achter hem. „Als ik één vinger naar beneden houd, dan zet ik het blok rechtdoor", legt Henriëtte Swartjes uit. „Mijn teamgenoot weet dan dat de bal niet rechtdoor komt, maar diago naal. Als ik twee vingers naar beneden houd, is het andersom. Op deze manier la ten we de tegenpartij niet zien hoe en waar we gaan verdedigen." niet nodig voor beachvolleybal. Inzet: Henriëtte Swartjes, initiatiefnemer van de Beachvolleybalschool Viissingen. foto's Lex de Meester In de zomervakantie worden aan de Wal- cherse kust diverse zomeravondtoer- nooien georganiseerd voor plaatselijke be- achvolleyballers en actieve toeristen. In Zoutelande wordt vanaf 21 juli zes weken lang op woensdagavond gespeeld, in Viis singen vanaf 22 juli zes weken lang op don derdagavond. Er zijn twee velden beschik baar en teams bestaan uit vier spelers. Via info@strandsportzeeland.nl kunnen lief hebbers zich vantevoren inschrijven. In het weekeinde van 24 en 25 juli is Viissin gen bovendien het toneel van het Neder landse Beach Volleybal Circuit De nationa le toppers treffen elkaar dan op het Bad- strand. Dames, lage instap Kwaliteit voor een slimme prijs met de RIXE voordeelactie van Fietsspecialist Piet Voskamp! Piet Voskamp Fietsspecialist Stationsstraat 52, M'burg I [t] 0118 - 6i 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl [i] www.pietvoskamp.nl Wij zijn van 3 t/m 23 aug. gesloten. Het moet niet gekker worden! Nu exclusief bij Piet Voskamp in Middelburg de Slimme RIXE Lyon de Luxe fiets met o.a. hydraulische remmen, verende voorvork en 24 versnellingen! U kunt kiezen uit twee schitterende damesmodellen en één heren model in diverse kleuren, allemaal voor één lage prijs! Normale prijs 849,00 Nu:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73