Colofon IHensenlinq.nl Nely Louwerse - van Dis Nely Jn MsnioriiW) Christine dinsdag 13 juli 2010 familieberichten 133 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Nely Louwerse-van Dis Moeder van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Miranda. Wij wensen Wim, Marco, Miranda, Marianne, Oma van Dis en verdere familie heel veel sterkte toe. St. Laurens: Matty v/d Gruiter-van Offenbeek Lieven v/d Gruiter (in liefdevolle herinnering) Carolien en Roger Tamara Antoinette en Peter Mirjam en Pieter Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nely Louwerse-van Dis Nely heeft zich als vrijwilliger ingezet voor onze organisatie. Wij wensen Wim, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Manteling Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nely Louwerse-van Dis Wij verliezen in haar een toegewijd kraam verzorgen de en een zeer betrokken medewerker van onze organisatie. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie alle kracht en sterkte toe. Medewerkers en bestuur Dé Provinciale Kraamzorg Wij zijn verdrietig en verslagen dat is overleden ons' trouw en enthousiast koorlid Wij bidden om kracht voor Wim, zijn gezin en Nely's moeder om dit verlies te kunnen dragen. Chr. Gem. Koor "Capella Veerensis" Serooskerke we zullen haar missen, Ze heeft veel voor onze Stichting gedaan, coördineerde het vervoer en was gastouder. Stuurgroep en gastouders St. Tsjernobylkinderen Vrouwenpolder Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Toon Paauwe Nadat wij bijna 10 jaar geleden Toon Paauwe geluid hebben overgenomen, kwam hij graag op lokatie langs om een praatje te maken. We zullen hem dan ook gaan missen. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Sanrobi v.o.f Zuiddorpe Als je niets meer kunt, kun je nog altijd van iemancl houden en voelen dat er van je gehouden wordt... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van mij heengegaan mijn lieve zoon Mark Gijsel Mark Theophilus Amelia Zoon van Eddy t en Ine Gijsel-Saman Hij overleed in de leeftijd van 41 jaar. Hulst: Ine Gijsel-Saman 11 juli 2010 Oude Polderstaat 23,4561 NE Hulst U kunt afscheid nemen van Mark in het uitvaartcentrum van DELA,Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 juli om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan het team van Lorenzo van Blaauwe Hofke 134 voor de goede verzorging die zij Mark hebben gegeven en voor de prettige samenwerking die ik met hen heb gehad. Ine Gijsel-Saman Lieve Mark, Bedankt voor je jarenlange vriendschap. We zullen je missen... Roland, Jolanda, Melanie en Martijn van Os Lieve Mark, Jouw positieve instelling zal ons altijd bijblijven. Vergeten zullen we je nooit. Pa en ma van Os-Lorjé Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn man en onze vader Joos Sandee Herma Sandee-de Wee Wim Joyce Goes, juli 2010 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, pa, opa en opa-tje Jozef Seghers Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. L.Seghers-van Zele Tiny de Klerk-Seghers Klein- en achterkleinkinderen één jaar zonder jou één jaar gemis één jaar vele herinneringen 's-Heer Arendskerke, 10 juli 2010 Amber, Ard, Peter en familie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65