l Martina Jakobsen-de Nood Martina Jakobsen-de Nood 32 [familieberichten dinsdag 13 juli 2010 Hlensenlinq.nl Bedroefd zijn wij om het plotseling overlijden van onze vriend [ohan van der Endt we zullen hem missen. We wensen Jannie, Johan Dirk en Wilja, Dennis en Jeanette en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Adri Lony Mark Karin Jeroen Zulema Joost Leonie en de kleinkinderen Geschokt vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van Johan van der Endt We wensen de familie veel sterkte met dit zware verlies. Restaurant Nolet's Vistro en Nolet het Reymerswale Familie Nolet en Personeel Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot hel laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve pa en opa Ludovicus Livinus Grandsaerd Louis weduwnaar van Anna Amelia Maria van Itegem Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Kloosterzande: Adri en Hélène Grandsaerd-de Clerck Jean-Pierre en Sigrid, Jordi, Michael Monique en Harm, Marissa, Lotte, Bram Hulst: Marlou en Francois Stallaert-Grandsaerd Bart en Ilse Clinge: Joop en Anne Grandsaerd-FIofman Jolien Jasper Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van dr. De Visser en de medewerkers van Unit l van 'de Blaauwe Hoeve'. 11 juli 2010 Corresponden tieadres Moerschansstraat 36 4561 ZA Hulst U kunt- afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 15 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 juli om 15.00 uur in de aula van de Brouwzaele, Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de hal van de Brouwzaele, waar gelegen heid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Adriaan Pieter 't Gilde -Adrie- A Middelburg, 22 dmber 1941 t Vlissingen, 11 juli 2010 Middelburg: Joke 't Gilde - Vermeule Son en Breugel: Norman en Gert-Jan Middelburg: Danny en Yolanda Melissa, Sharon, Cindy J. 't Gilde - Vermeule Nieuwe Vlissingseweg 192 4335 JG Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen vrijdag 16 juli van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur, voorafgaand aan de crema tie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Here zal u geduriglijk leiden. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat zij zolang bij ons is mogen blijven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Cornelia Margaretha van Gilst-Zuijdwegt in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Colijnsplaat: J. van Gilst Vlissingen: Tna Kapias-van Gilst Karol Kapias Karol-Janen Githa Sjoerd Ilona en Joost Goya Colijnsplaat: Jan-Piet van Gilst Lia van Gilst-de Mom- Mar) a en Mark Lisanne, Judith, Femke Arjan Colijnsplaat: Peter van Gilst Geja van Gilst-Venema Marjet, in liefdevolle herinnering Wouter en Inge Joey Martijn en Saskia Colijnsplaat: Kees van Gilst Elize van Gilst-Marinissen Jacco 10 juli 2010 Zorgcentrum 'Cleijenborch'Kamer 126 Dr. Maasstraat 4,4486 BW Colijnsplaat Wij danken het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 'Cleijenborchvoor de goede en liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. De dankdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 15 juli om 10.00 uur in de Protestantse Kerk, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in dorpshuis 'De Brug', Havelaarstraat 101D te Colijnsplaat. Geen bloemen. Na een kortstondig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Philip Philipse A 's-Heer Arendskerke, 20-11-1932 F s-Heer Arendskerke, 11-7-2010 Jeanne Philipse-Daniëlse Yvonne en Johan Scheurwater Wendy en Jeroen Dave Margo en Michel van der Westen Veerle Avner René en Anja Philipse Jarno Chantal Correspondentieadres: Torenring 16 4458 BC 's-Heer Arendskerke Philip is thuis opgebaard alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, donderdag 15 juli om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Flavendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien: u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar met mooie herinneringen aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Philip Philipse Heikenszand Willy en Theo Kloet-Philipse Wil Rivier (Afrika) Marijke [in herinnering] en Jaap de Kok Philipse Kapelle Ger en Nelly Philipse-Braam Neven en Nichten 'Mijn hoop en verwachting is op u, Heer mijn God' Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Veere 9 oktober 1919 Tiny Oost-Souburg 10 juli 2010 sinds 3 februari 1999 weduwe van Jan Jakobsen Middelburg: Jan Jakobsen Hetty Jakobsen-Boshom Sabina en Edwin Ramses Ferrón, Lyndon Middelburg: Bram Jakobsen Heieen Jakobsen-Janse Marcel en Carlijne Bram, Ike Oost-Souburg: Koos Hijman-Jakobsen Piet Hijman (in herinnering) Gerben Rogier Sint-Laurens: Rien Jakobsen Ina Jakobsen-Dekker Ruth en Raoul Jannes en Marjolein Ben te Eva Juneau (U.S.A.): Marja Miller-Jakobsen Michael Miller Dylan Karla Correspondentieadres Hofplein 5,4331 CK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 juli van 10.15 - 10.45 uur in "De Ark" naast het kerk gebouw "Open Haven", aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. De dienst van Woord en Gebed zal aansluitend worden gehouden om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ark". Lieve mama, bedankt voor de mooie tijd. Samen hebben we de moeilijke tijd met een lach en een traan gedragen. Je blijft voor altijd in ons hart. Sjaak en Ria Jakobsen De strijd is gestreden, het leed is geleden. Angst, pijn en verdriet voor eeuwige vrede. Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waarmee zij haar ziekte bevocht, is rustig en in onze aanwezigheid toch nog onverwacht overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Ivonne Irma Augusta Emile de Gronckel echtgenote van Jacob Rijk 26 maart 1929 f H juli 2010 Hulst Jacob Rijk Lakeside Ontario - Canada Paul en Yvonne Rijk-Pankow Savannah Truffinoweg 274 4561 NT Hulst De afscheidsmis wordt gehouden op vrijdag 16 juli om 14.00 uur in de Kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte plaats zal vinden. Gelegenheid om afscheid te nemen is op donderdag 15 juli van 19.30 tot 20.00 uur in rouwkamer 2 van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 90 te Hulst. Gelieve uilsluitend schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn u een kaan te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64