Oyadaüzn IHensenlinq.nl dinsdag 13 juli 2010 familieberichten 131 ■K Blijf mij nabij,. Na een ernstig ziekbed is onze moeder Paulina Suzanna van Belzen op de vroege ochtend van zondag 11 juli overleden. Ze is 73 jaar geworden. Haar leven was niet altijd makkelijk en soms begrepen we haar niet. Nu is ze in het Vaderhuis. We gunnen het haar van harte. A Koude kerke 13 februari 1937 t Vlissingen 11 juli 2010 Johannesburg: Ans Quist Marco IlseMarjolein Marien, Sander Tholen: Margreet Wim de Wolf Femke Evert-Jan, Joost, Robbert Middelburg: Lianne Quist Joyce, Marc& Melisse, Ilse Sliedrecht: Ineke Walter Verschoor Deborah Mark, David, Mirjam, Hadassah Oud-Vossemeer: Paulien Quist Rien Veraart Sjors, Heen Tollebeek: Klaas Eline Quist Jesse, Matthias, Boaz Aagtekerke: Stefan Jojanneke Quist Sara, Marijn .Correspondentieadres: Castanjelaan 214334 CD Middelburg Onze moeder ligt opgebaard in haar flat. Op woensdag avond is er gelegenheid afscheid van haar te nemen aan de Vredehoflaan 660, van 19.00 tot 21.00 uur. De herdenkingsdienst vindt donderdag 15 juli plaats om 12.30 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 in Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis zijn, op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 in Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in een van de benedenzalen in Woonzorgcentrum Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissingen. Iedereen die geen persoonlijke rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "De HEERE aanschouwt de moeite en het verdriet opdat men het in Zijn hand geve Psalm 10:14 Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Paulina Suzanna van Belzen Op de leeftijd van 73 jaar. Bergen op ZoomM. van Belzen (in herinnering) L. van Belzen-Maas (in herinnering) Middelburg: J. van Belzen N. van Belzen-Quist W. van Belzen (in herinnering) J.P. van Saane-de Ridder C. van Saane Woerden: J. van Belzen E. van Belzen-van den Berg Krabbendijke: W. Kruysse-van Belzen (in herinnering) A.J. Kruysse (in herinnering) Kapelle: J. de Kraker-van Belzen J.W. de Kraker Amersfoort: K. van Belzen (in herinnering) G. van Belzen-van Barreveld Middelburg: M.Kruysse van Belzen (in herinnering) A.J. Kruysse Oost Souburg: C. van Belzen E. van Belzen-Matthijsse Vlissingen: K. Murre-van Belzen D.G. Murre Helmond: D. van Belzen Middelburg: C. Driessen-van Belzen R.F.M. Driessen Neven en nichten Vlissingen, 11 juli 2010 Veilig in Jezus armen. Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze vader en opa Poppe Birza in de leeftijd van 76 jaar. C. Birza-Moens Jan en Corrie Gerard Tony en Brigitte; Jason Cora en Jan Caroline Mark Marijke Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel van afdeling Geriatrie van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Vlissingen en de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis afdeling Watertoren voor de goede en liefdevolle zorgen. Middelburg, 't Gasthuis, 12 juli 2010 Dorpspad 1 4363 AT Aagtekerke De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 17 juli om 11.00 uur in de Dorpskerk te Aagtekerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de hotel "Kodde". Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we om het overlijden van mijn zwager, onze oom Poppe Birza J. Moens (in herinnering) E.P. Moens-Lous (in herinnering) F. Moens E. Moens-Maljaars (in herinnering) Neven en nichten Aagtekerke, juli 2010 Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Achiel Hermans, echtgenoot van onze vrijwilligster Margriet Hermans-Bruyssinck Wij wensen Margriet en de verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, medewerkers, vrijwilligers en cliëntenraden van de Stichting Curamus I I 't Scheepke onder Jezushoede met de kruisvlag hoog in top. Neemt als arke der verlossing, allen die in nood zijn op. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder )ohanna Vreeke sinds 31 juli 2006 weduwe van Willem Davidse in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Hoogland: Ger en Atty Goes: Els en Piet Grijpskerke: Simön en Suus Schiedam: Wim en Gaby Grijpskerke: Johan Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 10 juli 2010 J. Davidse Noordstraat 10 4364 AW Grijpskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 15 juli om 11.00 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Voorafgaand aan de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk van 10.15 tot 10.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Géén bloemen Verdrietig, 'maar met dankbare herinneringen, moesten we afscheid nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Davidse-Vreeke 10 juli 2010. Salt Lake City: M. Vreeke - Flipse USA J. Vreeke neven en nichten Vreeke, Boogaard en Jobse We wensen de nabestaanden en met name Johan, sterkte. Na een lang leven is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Vreeke op de leeftijd van 94 jaar sinds 31 juli 2006 weduwe van Willem Davidse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen voor de komen de tijd veel sterkte toe. U.S.A.: D. Davidse (in herinnering) A. Davidse-Davidse (in herinnering) Bruinisse: DJ. Jumelet (in herinnering) M. Jumelet-Davidse (in herinnering) Grijpskerke: G. Davidse P.S. Davidse-Dommisse Rotterdam: J. Davidse B.J. Davidse-Roukema neven en nichten Grijpskerke, 10 juli 2010 We zijn verdrietig om het overlijden van onze vriendelijke, zorgzame buurvrouw Johanna Davidse-Vreeke Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Mevr. J. Cevaal-Slabbekoorn Fam. D. Dingemanse Fam. Iz. de Bree Mevr. J. Dekker-Maljaars Fam.Koene Fam. J.J. Koene Fam. M. Wisse Fam. J. Reule Fam. A. v.d. Schuit Fam. K.P. de Bree Fam. G. Blankets

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63