op in Zeeland Tennisser Bakx goed voor twee titels Dennis Weijers zet wederom de T op het scorebord Van Langen-Wisse mist zomer na knieoperatie dinsdag 13 juli 2010 Patrick Theunisse met 6-16-2. Anthony van Schilt won en ver loor een finale in de 5-categorie. Bij het mannendubbelspel pakte hij samen met Wilfred van Loen- hout de zege tegen Wim Boter- mans en Ron Ooms: 6-2 6-3. In het gemengd dubbelspel moesten Anthony en Sandra van Schilt in drie sets hun meerdere erkennen in Joyce in het Veld en Joost Mak. Het werd 6-3 5-7 6-r. Bij het Van Sabben De Puye Open in 's-Heer Hendrikskinderen zege vierden Nigel de Marco/Danny Rombout in de 5-categorie van het mannendubbelspel. De Marco en Rombout versloegen met 6-2 6-0 Leo Nouwen/Henk van Sabben. Een categorie lager waren het Bart en Dennis Dorssers die de titel pakten. Bij de vrouwen (5) eindig den Helen Clausing/Joke Ganse man bovenaan in de poule. In 6 wonnen Jacqueline Haver/ Jacque line Suurland. Het gemengd dub belspel 5 kwam op naam van Step hanie van Sabben/Walter de Kok en in de 6 waren Jacqueline Bus- traan en Rob de Ruiter de besten. door Roeland van Vliet THOLEN - Bij het De Rijke Part ners Eendrachttoernooi is Jeroen Bakx met twee titels in de pocket naar huis gegaan. Op de banen van tennisvereniging Eegedima in Tholen won Bakx zowel het man nen- als gemengd dubbelspel. In het mannendubbel 3 viel de be slissing nadat Bakx samen met Joost van Loon met 7-5 6-3 won van de nummers twee Tom van Meel en Mats Vermeulen. In het gemengd dubbel 4 speelde Bakx sa men met Ingrid Geilings. Ze ver sloegen Nicole van der Heijden en Mario Been, trainer van Feyenoord GOES - Dennis Weijers had giste ren een déja vu. De kleine spits van Groot Goes, een Bevelandse gelegenheidsformatie, redde de eer tegen de profs van FC Volendam. Hij maakte in de 87e minuut de 1-5. Twee jaar geleden was hij ook al de gevierde man toen Groot Goes met 9-1 van Feyenoord ver loor. Weijers, die in de zomer is overge stapt van zondag-vijfdeklasser Ro- bur naar zaterdag-tweedeklasser SSV'65, profiteerde in de dying se conds van het duel van een onop- lettendheidje in de Noord-Hol- landse defensie. FC Volendam speelde vol op de aanval - op jacht naar een hogere score - toen Groot Goes counterde. De bal kwam mooi voor de voeten van Weijers terecht. Die wilde uithalen, maar werd naar de grond getrokken in het strafschopgebied. Met de straf schop, gegeven door de Goese arbi ter Jo-Annes de Bat, wist hij zelf wel raad: hij ging hard en onhoud baar in de linkerbovenhoek. Eigenlijk kwam Groot Goes, sa mengesteld uit spelers van Kloetin- ge, SSV'65, Goes, Robur, 's-Heer Arendskerke en Wolfaartsdijk, er aanvallend niet aan te pas tegen FC Volendam, dat sinds kort Gert Kruys als trainer heeft. Het 'ande re Oranje' had steeds een ant woord op de rushes van Kyle Doe- burg en de aanvallende acties van Christiaan Boon. De laatste produ ceerde vlak voor rust nog wel een gevaarlijk rollertje, maar de bal Niels Kole probeert Meivin Platje van Volendam van scoren af te houden. foto Willem Mieras werd op tijd uit de doelmond ge haald. Eigenlijk was de gesmoorde actie van Weijers de eerste (en eni ge) serieuze scoringskans. Verdedigend had het team van coach Bram Schrier het wel aardig voor elkaar op het veld van SSV'65. De laatste linie, met onder anderen Erwin van der Woerdt en Michel de Groote, hield de Volen- damse voorhoede van een grote uitslag af Jack Tuyp en Kees Tol scoorden wel elk twee keer en ook Michiel Kramer vond het net, maar nog veel meer aanvallen werd verijdeld. Meivin Platje was dan wel de smaakmaker, hij vond elke keer wel een speler van Groot Goes op zijn weg. Twee keer raak te een inzet van hem de paal. Na het duel met Groot Goes (en na een optreden van sponsor/zanger Jan Smit) vertrok Volendam naar Vaals. Daar wordt de komende dagen waarschijnlijk flink op de afronding getraind. Op 13 augustus begint de competitie. Dan moet de ploeg weer naar Zuid-Limburg, voor het duel met MW. Groot Goes-FC Volendam 1-5 (0-2). 25. Jack Tuyp 0-145. Jack Tuyp 0-2, 48. Kees Tol 0-3, 59. Kees Tol 0-4, Michiel Kramer 0-5, 87. Dennis Weijers 1 -5. Scheidsrechter: Jo-Annes de Bat (Goes). Aantal toeschouwers: 350. voorverkoop loopt met zo'n vijf tienhonderd kaartjes aardig, vindt hij. „Ik verwacht dat het nog wel op loopt tot drieduizend", vermoedt hij. „Dan is het meer dan geslaagd, maar wat er ook gebeurt, we heb ben veel te danken aan Jan Lo- nink, de burgemeester van Terneu- zen, die zijn nek heeft uitgestoken om de wedstrijd door te laten gaan." 'Ik denk niet dat we nog meer kunnen doen, want er is geen geld voor meer versterkingen.' foto Peter Nicolai door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Atlete Yvonne van Langen-Wisse heeft zich laten ope reren aan haar linkerknie. De voor malige Vlissingse zal daardoor niet mee kunnen doen aan het NK van komend weekeinde. Van Langen-Wisse (28) kampte al enige tijd met knieklachten. Ze viel eind mei uit in de belangrijke meer kamp van Götzis en een maand la ter was ze niet in staat een gooi te doen naar de EK-limiet in Hengelo. Toen de pijn (ondanks de rust) ver ergerde, heeft ze samen met bonds- arts Peter Vergouwen besloten een kijkoperatie te ondergaan. Daarbij is een loszittend stukje kraakbeen verwijderd en een "zogenoemd 'kraakbeengat' schoongemaakt. De bedoeling is dat er nu nieuw kraak been ontstaat. Om dat proces te be spoedigen moet de Walcherse nu drie a vier maanden rust houden. Zeeuwse inschrijvingen voor het NK. Mannen: Michiel Willaert, RKHAV (100m, 200m); Sébastièn Schletterer, Dynamica (800m); Wouter Jansen, Nij megen Atletiek (1500m); Victor Be- sters, Rotterdam Atletiek (110 horden, 400 horden); Steven Nuijtinck, AV'56 (400 horden). Vrouwen: Esther Ver- mue, Rotterdam Atletiek (1500m, 3000 steeple); Jisca Docters, Atletiek Maastricht (100 horden, ver, speer). categorie CD's Geheel vernieuwde versie! Met deze fietsrouteplanner op cd-rom plant u gemakkelijk uw persoonlijke ontdekkingstocht door alle prachtige gebieden in Nederland. Ideaal voor de ware fietsliefhebber! Meto.a.: In 4 eenvoudige stappen wordt de gehele route samengesteld Landsdekkende routeplanning via het officiële fietsroutenetwerk Maar liefst 25.000 kilometer bewegwijzerde fietsroutes en meer dan 7.500 fietsknooppunten Ga naar onze webwinkel om snel te bestellen en voor meer informatie. Adviesprijs 14,95 •exclusief verzendkosten van 1,95

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61