maar geen klagen ad Taakstraf en rijontzegging geëist voor dodelijk ongeval in Kortgene Terrein voormalige camping opgeknapt REIZEN Kids vanaf 99," Playa del Inglés de bouwvakantie in augustus Nu lekker op vakantie. Turkije Hoogseizoen: nu extra voordelig! X Gran Canaria oad.nl/aanbiedingen dinsdag 13 juli 2010 mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmimmmmmm „D'r zitten best leukjes tussen. Maar dat hoeft niemand van me te weten", aldus een bewoonster. door Rob Paardekam MIDDELBURG - Tegen een 25-jarige vrouw uit Kortgene is gisteren een taakstraf van honderd uur geëist vanwege het veroorzaken van een dodelijk ongeval. Als het aan de of ficier van justitie ligt, mag ze ook een halfjaar geen auto rijden. De vrouw reed op 1 februari van dit jaar met haar auto over de don kere Kortgeenseweg toen ze plots een rood lichtje zag. Het bleek een 60-jarige fietser te zijn. De verdach te kon de vrouw niet meer ontwij ken en raakte haar van achter. Het slachtoffer kwam om het leven. De officier van justitie in Middel burg gebruikte milde woorden. Hij koos niet voor de kwalificaties 'gro ve schuld' of'roekeloosheid', maar voor het minder zware 'verwijtba re onvoorzichtigheid'. Uit een rap port van de reclassering komt naar voren dat de verdachte iemand is die niet gevaarlijk rijdt. „Maar u had de verdachte wel kunnen en moeten zien", aldus de officier. Hij eiste een werkstraf van honderd uur en een rijontzegging van twaalf maanden, waarvan de helft voorwaardelijk. De advocaat van de vrouw vroeg zich af of er überhaupt wel sprake is van schuld. Hij stelde dat op geen enkele wijze vast is komen te door Luc Oggel KATTENDIJKE - Op het braakliggen de terrein van de voormalige cam ping bij Kattendijke wordt volop gegraven en is de beplanting ver wijderd. Het terrein wordt opge knapt voor een nieuw recreatie park van campingketen Greenvilla- ge uit Nijkerk. Camping Kattendijke is ruim twee jaar geleden overgenomen door Greenvillage. Dat ging niet hele maal zonder wanklank. Greenvilla ge confronteerde de vaste gasten van de camping onverwachts met een forse verhoging van het staan geld. Daarop besloten de meeste van de 140 eigenaren te vertrek ken. Niet veel later stapten ook de overgebleven kampeerders op, de gezelligheid van weleer was op het verlaten terrein ver te zoeken. De afgelopen twee jaar gebeurde er helemaal niets op het braaklig gende terrein, maar sinds kort is er beweging. „We gaan na de bouw vak beginnen met de aanleg van het park", zegt directeur Bernhard Hendriks van Greenvillage. Het bedrijf heeft de oorspronkelij ke plannen (een miniatuur-Zee land met eilandjes en zo'n drie honderd plekken voor chaletach tige stacaravans) helemaal losgela ten, maar, zegt Hendriks, het nieu we park zal desondanks een 'na tuurlijke uitstraling krijgen met veel water'. Uitbreiding van het bestaande ter rein werd destijds afgewezen door de gemeente Goes, maar volgens Hendriks vindt er momenteel overleg plaats met de gemeente om toch meer grond te kunnen ge bruiken. Een woordvoerster van de gemeente bevestigt dat. Het gaat om landbouwgrond ten wes ten van het campingterrein. „Maar voorlopig is die uitbreiding nog niet aan de orde, eerst wordt het huidige terrein ingevuld." foto Willem Mieras staan, hoe het ongeluk heeft kun nen gebeuren. Zo is volgens hem onduidelijk of het achterlicht van het slachtoffer werkte of dat er slechts een reflector te zien was. Ook staat niet vast of de fietser wel erg ver naar links kwam of de verdachte juist te veel rechts reed. „Ja, mijn cliënt heeft de fietser aan gereden", zei de advocaat. „Dat staat vast. Maar de toedracht blijft een raadsel. Welk verwijt kan mijn cliënt worden gemaakt?" Tijdens de zitting kwam naar vo ren dat de verdachte en de echtge noot van het slachtoffer goed con tact met elkaar hebben. Ze willen het leed samen verwerken. Geniet nu EXTRA VOORDELIG met het HELE GEZIN van een heerlijke vakantie in Turkije. De korting is geldig voor diverse hotels in de BEKENDE VAKANTIEPLAATSEN én in het HOOGSEIZOEN! Boek nu, want 0P=0P! Boek nu uw vakantie met vertrek in juli of augustus en profiteer van extra hoogseizoen kortingen! Turkije, v.a. 279,- o.b.v. logies Lesbos v.a. 399,-o.b.v. logies Turkije v.a. 379,-o.b.v. All Inclusive Corfu v.a. 399,-o.b.v. logies Samos v.a. 389,-o.b.v. logies Tenerife v.a. 449,-o.b.v. logies Bulgarije v.a. 389,- o.b.v. logies ontbijt Hurghada v.a. 499,- o.b.v. All Inclusive Tunesië v.a. 399,-o.b.v. All Inclusive Genoemde prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b;V. 8 dagen ind. vlucht en verblijf in hotel of appartemenl. Barbacan Holiday Residence**** Met recht het beste vakantiecomplex van de Canarische Eilanden. Op vakantiepanel gewaardeerd met een 8,8! Gratis halfpension bij aankomst op 25 en 28 augustus'! o.b.v; logies. Vertrek in juli en augustus. Reisnummer: VLES07-01/02 voor vertrek vanaf Amsterdam Reisttummer: VLES77-01/02 voor vertrek vanaf Eindhoven Ga voor meer informatie en de voorwaarden naar oad.nl/aanbiedingen. Bel 0900-8482 (0,15pm) SÉ* ofganaaruwANVR-reisbureau.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45