5,- korting per levensjaar! Vermoeide benen? ik niet! m Moeite met opstaan? Relaxen in stijl? Zo werkt dat! Zitten, relaxen of slapen? Alles kan korting de voordelen van de grootste, JA stuur mij de gratis uitgebreide brochure. Maak het uzelf gemakkelijk. Uw lichaam komt namelijk alleen tot rust als uw-fauteuil precies de juiste steun biedt. Ervaar de vele voordelen en kies voor een comfortabele relaxfauteuil! In onze speciale sta-op fauteuils komt u volledig tot rust. Zo comfortabel als u zit, zo gemakkelijk staat u op. Eén druk op de knop en uw sta-op fauteuil helpt u overeind. De zitting en rugleuning kantelen naar voren, zodat u optimale steun krijgt bij het opstaan. Zonder pijnlijke knieën, rug of gewrichten. Bel 0341-26 06 76 óf surf naar www.prominent.nu voor een gratis uitgebreide brochure. Sta-op fauteuil Olivia Veel fauteuil voor een scherpe prijs. We nodigen u graag uit om 't met eigen ogen te ziqn. De 7 basisvoorwaarden van Prominent! Prominent vindt dat elke fauteuil aan 7 basisvoor waarden moet voldoen. Onze adviseur zorgt er aan de hand van deze -\ voorwaarden voor dat de fauteuil van i uw keuze maxi- 1 maal zitcomfort 1 biedt. 1 Goede neksteun 2 Ondersteuning van de wervelkolom 3 Juiste lende-ondersteuning 4 Juiste zithoek 5 Armleggerhoogte 6 Zitdiepte 7 Zithoogte Geldig tot 17 juli: niet geldig i.c.m andere acties. Ofu klein of groot bent, Prominent biedt u altijd de juiste fauteuil op uw maat. korting Relaxfauteuil Cupido/pu Een stijlvolle verschijning. Geheel uitgevoerd in leder/pu. In zwart en ivory. 1 samenwerking Dat beviel goed zeg! 'Een poosje terug heeft mijn dochter Prominent gebeld en een afspraak gemaakt voor een demonstratie thuis. Dat beviel goed zeg! Ik kon gewoon thuis de fauteuils uitproberen. De adviseur nam er echt tijd voor. Nu heb ik een ergonomische fauteuil en moet m'n dochter wel eens zeggen: Ma, kom nu eens uit die stoel...' Ontdek de multifunctionele banken van Prominent! Verstelbare banken die zich aanpassen aan het moment. U kunt ze gebruiken als fauteuil of als sofa. Dankzij de hoge kwaliteit, zoals de op maat gemaakte, ambachtelijk vervaardigde beukenhouten romp, gaat u jarenlang van uw bank genieten. Elke dag. De stijlfauteüils van Prominent hebben verborgen talent. Hoe u ook wilt zitten, ze zitten altijd goed. Dat is het resultaat van de ergonomische lichaamsondersteuning en verstelbare onderdelen. Hoezo luxe fauteuil? Geldig tot 17 juli niet geldig i.c m. andere acties. Goede steun in de Comfortabele hoge rugleuning Relaxfauteuil Dante Verkrijgbaar in oersterke trendy stof. Ook in leder verkrijgbaar tegen ,£l meerprijs. Comfortabele, knikbare neksteun Zeer hoogwaardige afwerking Ergonomisch gevormde rugleuning Verstelbare armleggers Ideale Drager: nosagveren met singels Ideale zithoogte irmleggerhoogte Vormschuim Beuken romp met binnenvering interieur - Verkrijgbaar in 2-, 2'/2- en 3-zits Hoogwaardig afwerkingsniveau eldig tot 17 juli: niet geldig i.c.m. andereacties. andere acties. Vrijblijvende démonstratie bij u thuis» BEZOEK EEN VAN ONZE SHOWROOMS 0341-26 06 76 Sta-op fauteuils Naam Van de producten van Prominent hebt u elke dag plezier. Niets is zo prettig als de producten bij u thuis uit te proberen. Zo ziet u direct of het past! alkmaar Rijnstraat 117 hengelo Vosboerweg 16 almere Markerkant 10-1320 hoogeveen Croenewegenstraat 4 amstelveen Handweg 133 houten Duwboot 22 arnhem Ringoven 16 katwijk Lageweg 35E BESTEindhovenseweg3o leeuwarden Wlllemskade 22 breda Grenssteen 15 na ar d en Energiestraat 14A capelle a/d ussel Hoofdweg 4 NlJKERKWestkadijkioMJUESumN CRUOUIUSSpaarneweg26v.a.1-8 nunspeet laan 24 doetinchem Havenstraat 150 purmerend Netwerk 1 emmen Nijbracht 47 ridderkerk Noordenweg 6 goes Albert Plesmanweg ie roden Westeresch 8 heerlen In de Cramer 21 roermond Burghoffweg 11 amersfoort en hoogezand binnenkort openi SPIJKENISSE Lucebertstraat 38 UDEN Industrielaan 17c VENL0Nijmeegsewegi2 nieuw VEENENDAALGroeneveldselaani9 VR00MSH00P Afrikalaan ie waalwijk Prof, Zeemanweg 3 WADDINXVEEN Mercuriusweg 15 WATERINGEN 'sGraven23ndseweg28 weert Roermondseweg 580 WIJCHEN Edisonstraah WOLVEGA Industrieweg 10c ZAANDAM Westzijde 172A ZUTPHENGerritsenweg8 Meeste keus Prominent biedt u de meeste keus van Nederland. Inruil Inruil van uw bestaande meubilair is altijd mogelijk Relaxfauteuils KEUS Maatadvies Gratis maatadvies in de showroom of bij u thuis. Laagste prijs Bij Prominent betaalt u gegarandeerd de laagste prijs unieke landelijke SERVICE Postcode Plaats ADVIES Telefoon Thuis proefzitten Gratis demonstratie met 5 fauteuils bij u thuis. Haal-en brengservice Gratis naar de dichtstbij zijnde showroom. Bel 0341-26 06 76 voor meer info of kijk op www.promment.nu voor de exacte openingsdata' PROEF OPHAAL Zonder postzegel opsturen naar: Prominent. Antwoordnummer 707, 8070 WB Nunspeet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84