Colofon Jozias Kooman Lieve Betsie - sï Corné Vader fH (Ilensenlinq.nl maandag 12 juli 2010 familieberichten 121 Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij soms niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. Dan is het weer heel even net zo als vanouds. Verdrietig ontvingen wij het bericht, dat onze lieve broer, zwager en oom vrijdag 9 juli in de leeftijd van 68 jaar is overleden. Echtgenoot van Joke Kooman-Slabbekoorn. Wij zijn dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven. Wij willen Joke bedanken voor de vele jaren van goede zorg voor Jos en wensen Joke, Marco, Marjo en de kleinkinderen sterkte om dit verlies te dragen Goes Nel en Ko de Jager-Kooman Oost Souburg Jopie en Ad de Graag-Kooman (in liefdevolle herinnering) Velp Ko en Ineke Kooman-Liebers Oostkapelle Ger en Tiny Kooman-van Zanten Neven en nichten "Een leven vol van arbeid van liefde en verdriet ik ging u hier verlaten treur om mijn heengaan niet. Ik ging niet naar de kerk geloofde wel in God heb gepoogd hier goed te leven zeker naar Zijn grootst gebod. Het is de naastenliefde denk daar in Godsnaam aan zij die dit eerlijk geven kunnen rustig sterven gaan". Op 10 juli 2010 is in de leeftijd van 81 jaar van ons heengegaan onze moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Johanna Melse-de Kat weduwe van Gerrit Melse Mama, eindelijk ben je weer bij papa. kinderen, klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres; fam. de Witte-Melse Drakensteynlaan 3 4371 TG Koudekerke To ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaanl. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 juli a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crerpatorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid voor een ongedwongen samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. vweun &r/t cvoMU'ntloze, Hou. ft/op l&n ft/aar fvu/s ■ffe>n£ ft/iKde-r-kout 10-11-1925 -t 07-07-2010 Op 7 juli 2010 is na een vol en bruin leven, mijn zorgzame, lieve man en onze vader, grootvader en overgrootvader in alle rust, aan zijn laatste verhuizing begonnen. In overeenstemming met zijn laatste wens, heeft de crematie reeds in stilte plaats gevonden. Joyce Minderhoul-Gregory Ronald Breunis Pat Breunis-Minderhout Sacha van der Veer Bas, Isa, Nick en Fay Sheila Minderhout Jochgem van der Mei Colin Minderhout y^Melle Kortgene Nigtevecht Amsterdam We zullen je ondeugende grapjes en je lieve knuffeltjes heel erg missen. Rust zacht lieve Betsie. Bewoners en personeel van de Kastanjelaan De man van het geluid is van hei podium verdwenen. Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwacht overleden onze vader en opa Toon Paauwe weduwnaar van J.J. Paauwe-van Stel in de leeftijd van 71 jaar. Kapelle: Riny Goes: Arjan Kapelle: Peter en Marjo Remco en Antina Jordy Kapelle: Johnny en Sylvia Marvin en Sharon Samantha Yerseke: Hans en Trudie Niels, Sander Goes, 10 juli 2010 Correspondentieadres: Ooststraat 34 4421 EC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 13 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het rouw centrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 14 juli om 13.00 uur in het crematorium. Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg van Cederhof en Allévo voor de goede verzorging. Geen bezoek aan huis. Indien we u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. dag opa Toon Niels en Sander Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Toon Paauwe Kapelle: Jannie en Piet Breskens: Petra en Edwin Bart, Eline Kapelle: Rianneen Ko Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marja Smits Echtgenote van ons voetballid Hans Smits Wij wensen Hans, Huib, Esmeralda en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden v.v. MEVO Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Peter Zimmermèn We wensen onze leerling Sophie, haar moeder en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Woorden schieten nu tekort Namens alle leerlingen, team, ouder- en medezeggenschapsraad van OBaSe 't Staepel'of te Renesse Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Peter Zimmerman Vader van Sophie We wensen ons lieve klasgenootje Sophie en haar moeder heel veel sterkte met dit zware verlies. We denken aan je. Tom, Mike, Ricardo, Joery, Luc, Bas, Marijn, Luc, Nick, Antoine, Stijn, Melissa, Kimberley, Amber en de juffen Miranda WL Begrafenisverzorging Tarweakker 23. 4341 MD Arnemuiden Tel. 0118 - 60 25 00 Rouwcentrum beschikbaar in: Vlissingen, Middelburg en Goes. Wat blijft is de emotie... familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant ÉnAmÉr^hten) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt 'niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21