li Njka ■J 2 o I familieberichten maandag 12 juli 2010 <1 (H0nseniinq.nl Algemene kennisgeving. Wij geven kennis van het overlijden van Kathe Hamelink-Herzgen Weduwe van Krijn Hamelink Köln 13 -11 -1920 Terneuzen 04 - 07 - 2010 Kinderen Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Jan Hamelink Beatrixstraat 33 4532 AV Terneuzen De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve vader, schoonvader en opa )ohan Keessen weduwnaar van Leni Keessen-van Keekem Aalsmeer, 7 januari 1919 Hoogwoud, 9 juli 2010 Amsterdam: Marina Keessen Bram de Blécourt Roosje de Blécourt Jules de Blécourt Hilversum: Riet Keessen-van der Linde Leiden: Helga Keessen en Waldo Wagter Hilversum: Paul Keessen Correspondent! eadres M. Keessen Amsteldijk 807 (WS) 1078 RW Amsterdam De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 15 juli om 12.00 uur in de Doopsgezinde kerk, Lange Noordstraat 62, te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden in besloten kring. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden, na een ernstig ziek zijn, van onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Petrus Cornelis Kesselaar Piet Goes, 16 mei 1939 t Rotterdam, 10 juli 2010 Arnemuiden: Corrie Stroo-Kesselaar Goes: Dirk en Mina Kesselaar- van Keulen Goes: Jannie de Rijke-Kesselaar Jaap de Rijke in herinnering De Lier: Lodewijk en Letty Kesselaar- van de Laar Goes: Ria en Gerard de Bat-Kesselaar 's-Heer Hendrikskinderen: Joop en Willy Kesselaar-Nijsse Neven, nichten, achterneven en -nichten Correspondentieadres: Bramestraat 9 4462 CV Goes Piet is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 14 juli om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffie ruimte van bovengenoemd crematorium. Onze lieve, meelevende buurvrouw P. Louws-Melis "bure Pie" is overleden. Mans en Mien Kees en Ad Wim en Annie Johan en Hanny Michel en Anna en kinderen Een mooi en rijk, maar te kort leven is geëindigd. Na 5 maanden strijd en lijden is vrij plotseling overleden mijn lieve en zorgzame vrouw, onze moeder en oma Neeltje Louwerse- van Dis Nely in de leeftijd van 60 jaar Nely had nog zo graag haar kleinkinderen zien opgroeien... Gapinge: Wim Louwerse Roermond: Marco en Monique Louwerse Bas en Luuk Middelburg: Miranda Louwerse en Leon van de Gruiter Koen en Stijn Middelburg: Marianne en Marnix Poelman Milou en Daan 10 juli 2010 Schotsehoek 15 4352 AH Gapinge De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 15 juli om 14.00 uur in de Mozaïekkerk in Gapinge. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk van 13.00 tot 13.45 uur. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Liever geen bloemen, moor een gift voor het K.VZ.F. Verdrietig, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor al haar liefde, aandacht en zorg, is overleden mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Nely Louwerse-van Dis Serooskerke: J. van Dis in liefdevolle herinnering W. van Dis-Maljaars Arrabloy (Fr) Marieke Coppoolse-van Dis Sam Coppoolse Jan-Willem en Margreet Samuëlle en Sem Matthieu en Daphne Adriaan Grijpskerke: Ad van Dis Annemiek Dockheer Jeroen Rob en Jacinda Tim Fons Biezelinge: Wilma Maljaars-van Dis Bram Maljaars Jos en Tina Roel en Tessa Tom Met veel verdriet geven wij kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve, altijd meelevende schoonzus en tante Nely Louwerse-van Dis Wij bidden voor Wim, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie Gods kracht en nabijheid toe. Meliskerke: Cathrien Davidse-Louwerse Ko Davidse (in herinnering) Leo Willemse Cobine en Rob Ellen en Rob Mariska en Marco Vrouwenpolder: Nel Joziasse-Louwerse Chris Joziasse (in herinnering) Helene en Henk Sandrina en Rink Pieter en Saslcia Serooskerke W)Rinus en Lia Louwerse-Louwerse Marina en Anthon Johnny ....de mensen van voorbij zijn in het licht,zijn vrij. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve nicht Nely Onze gedachten zijn bij hen die haar dierbaar waren. Tantes.nichten en neven van Dis. Levenslange vriendschap, zoveel gedeeld met onze lieve nicht Nely Zo verdrietig dat dit eindigen moest. Grijpskerke Netty en Ko Vrouwenpolder Marijke en Piet t Veilig in Jezusarmen Twee generaties lang stond Tante Nely aan onze wieg en was ze een fantastische kraamhulp voor onze ouders. Helene Jefry, Leonie, Jesse, Julia Sandrina Cynthia, Melissa, Marvin Pieter Ellis, Christian, Marella Een pracht mens, ons zo lief, is niet meer hier Nely Louwerse-van Dis Zolang verbonden in dierbare vriendschap 'Oranjepolder' Arnemuiden 9 juli 2010 Jo en Tineke Kodde-Huibregtse Wij zijn heel verdrietig om het verlies van onze lieve vriendin en geweldige buurvrouw Nely Wat zullen we haar missen. We wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe. Corrie Joke en Eric Adri Hanny en Wim Nel Gapinge, 10 juli 2010 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Nely Louwerse-van Dis Moeder van onze schoondochter en schoonzus Marianne. We wensen Wim, Marianne, Miranda, Marco, oma van Dis en allen die haar liefhadden heel veel sterkte toe. Middelburg: Margo en Piet Poelman-Bruggeman Dimitri en Monique Poelman-de Rijk Quinten en Tijn Vol van verdriet moeten wij afscheid nemen van ons gemeentelid, onze diaken Nely Louwerse-van Dis We herinneren ons Nely als een betrokken, liefdevolle en creatieve vrouw. In ons kerkelijk leven vervulde zij, naast Wim, een spilfunctie. We bidden om Gods kracht en liefde voor Wim en de kinderen. Namens de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Gapinge ds. Gerrit Klein en ds. Henk de Ruiter Jeannette Coppoolse, scriba Gapinge, 9 juli 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20