üyarlödsn J Geertruida van der Does O rflensenlinq.nl maandag 12 juli 2010 familieberichten 119 Afscheid nemen is, met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken, in de goede gedachten ter herinnering. Helaas hebben we 6 juli afscheid moeten nemen van ons zeer gewaardeerd lid Arnold de Badts We zullen hem missen. Leden en Bestuur Bridge Sociëteit Oostburg en Bridge Groep West Zeeuws Vlaanderen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve vriendin Marina van Burg Wij zullen haar erg missen. Irmy en Gerda Ineke en Adrie jeanneten Harry We zouden wel wat willen zeggen, Maar onze gedachten zijn zo klein. Flink wasje heel je leven, Moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je ook dat wij zullen zijn, Maar het afscheid doetzo'n pijn. Zomaar onverwacht hield haar hart op met kloppen, en werd het stil. Wij geven u kennis van het heen gaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Maria Phïlomena Buïjsse-Morres Marie weduwe van Leon Buijsse *24 februari 1923 110 juli 2010 TemeuzenHeri en Annie Buijsse-van de Winckel Puurs(B)Liduina en Henri Van de Voorde-Buijsse Klein-en achterkleinkinderen. Ter Schorre, Ravelpad 17 Correspondentieadres: Rivierenpark 21, 4535 El Temeuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 14 juli van 13.30 tot 13.50 uur in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Temeuzen. Vervolgens begint om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum de afscheidsbijeenkomst. Na afloop kunt u de familie condoleren in de ontvangkamer van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van verpleeghuis "TerSchorre", voorde liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 0p 9 juli ontviel ons na een lang en moeilijk leven onze geliefde moeder, oma en overgrootmoeder Geboren 7 december 1922 te Vlaardingen Vlissingen: G.P. Kuipers Middelburg: C. Koeman - Kuipers t Kattendijke: J.J.D. Kuipers H.M.D. Kuipers - Dekker Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Deltastraat 3 4474 AK Kattendijke - Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 16 juli om 13.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, onze fijne, altijd zorgzame vader, bonpa en schoonzoon Johannes Dingenis van der Endt Yerseke, 5 augustus 1938 Gent, 10 juli 2010 Kapellen (B): J.W. van der Endt-de Jager Kruiningen: Johan-Dirk van der Endt Wilja van der Endt-Mosselman Jeffrey, Stéphanie Yerseke: Dennis van der Endt Jeanette van der Endt-van Sprundel Marie-Christine, Johan-Jacob, Frederik-Jan Stellendam: H. de Jager-Polder Hogeschootlaan 5 2950 Kapellen (België) De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 15 juli om 13.50 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Ingang via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in dorpshuis "De Zaete", Korringaweg 3 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve broer en zwager Johannes Dingenis van der Endt echtgenoot van Jannetje Willemina de Jager Wij wensen Jannie en de kinderen de kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. We zullen hem missen. Yerseke: Jo van der Endt-Sinke Goes: Jo Verwijs-vander Endt Kapelle: Corrie Ganseman-van der Endt Den Haag: Piet en Rieneke van der Endt-Veenemans Yerseke: Koos en Ko de Koeijer-van der Endt Verbijsterd, bedroefd en terneergeslagen zijn wij door het plotseling overlijden van oom Johan van der Endt We zullen je ontzettend missen. Jannie van der Endt, je oudste zus, in herinnering Ineke en Jacques Geysen-Lacor Huub en Els Lacor-Nolet Kinderen en kleinkinderen Lieve Jannie, Johan-Dirk, Dennis, Wilja, Jeanette en kleinkinderen we wensen jullie heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Het plotseling overlijden van Ome Johan heeft ons diep geraakt. We zullen de jongste broer van moe herinneren als een man met passie voor het leven. We wensen tante Jannie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Hans en Joke Jan-Kees en Caroline Peter en Marian Eric Kinderen en kleinkind Wij zijn zeer aangedaan door het overlijden van een goed en gewaardeerd vriend Johan van der Endt Wij zullen proberen jannie, kinderen en kleinkinderen te steunen in de toekomst Betty Bram, Marleen Hans, Corrie Jan, Petra Py, Irène Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johan(Bonpa) Zijn warmte en spontaniteit zal ons altijd bijblijven. Ko en Marijke van Sprundel-Kouijzer Christel en Ernest Rico, Antonie Marie-Antoinet en Mark Jacques Met grote verslagenheid moeten wij geheel onverwacht afscheid nemen van onze goede vriend Johan van der Endt Wij wensen Janny, de kinderen en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Je vrienden Corrie en Joep Bettie Gerda en Teo Ireen en Co Cristina en Henk Alie en Jan Addie en Kees Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Johan van der Endt (Schoon) Vader van onze vrienden Johan-Dirk Wilja We wensen JD, Wilja familie sterkte toe met dit verlies. Rens, Sharon Dieter, Annemiek Jacco, Marjolein Peter, Karien Remco, Constance Marcel, Renate Guido, Anine Joh, Joyce Zó bijzonder Zó'n wils-en levenskracht Zó moedig Zó 'n ongelijke strijd Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet, machteloosheid en opluchting dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Jacques Franzen Tegelen, 7 april 1927 t Vlissingen, 9 juli 2010 Vlissingen: A. Fran zen-Meerman Han en Ineke Niels en Angelique Jay da Peteren Irene Shannon, Dylan Siobhan, Declan Sjaak en Linda Kimberley Wilma en Hans Carola en Persijn Jeffrey en Indra Willem-Jan en Sandra Sidney-Shane Onze bijzondere dank gaat uit naarDr. Legemate en alle medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle en goede verzorging. A. Franzen-Meerman Westerzicht 80 4385 AN Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 14 juli om 13.15 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 12.50 tot 13.00 uur. Na de bijeenkomst is gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19