zeeland 115 medicijn Ringrijders Wisse dominant Hek kapot door dronkaard Janna Dieleman Solexen trekken veel belangstelling Banjaard heeft ook zuurstofapparaat Politie zoekt getuigen van schot op brommer PETIET KOKÏÏnG ...OP DE ZOMER COLLECTIE* BIJ BOUWMAN LIFESTYLE maandag 12 juli 2010 W janna Dieleman zweert elke avond, voor het slapen gaan, bij een beker warme melk en een stevige lepel honing. De 64-jarige Vlissingse vertelde zaterdag dat ze dat al vele jaren drinkt en zich er zeer goed bij voelt. door Sjaak Janse meliskerke - De ringrijders met de achternaam Wisse waren zater dag de grote winnaars bij de klasse mentswedstrijden in Meliskerke en Aagtekerke. In Meliskerke streden 42 deelne mers om het dagkampioenschap. Hier waren het Johnny Wisse, broer Ranni Wisse en Rian Janse die 29 van de 30 ringen wisten te steken. Johnny Wisse werd vrij eenvoudig dagkampioen door het steken van de 26mm ring. Ranni Wisse werd reservekampioen en Rian Janse werd derde. De verde ling van de bekers werd helemaal een Wisse-feestje; Ranni won de eerste, Diana Wisse de tweede en Johnny de derde beker. De eerste gastenbeker en de pollepel werd gewonnen door Rian Janse. De tweede gastenbeker door Johan Dingemanse en Vera Wille- boordse won de derde. De mooist versierde paarden waren van Rian Janse en Anouk Lampert. Cynthia Rotte won de jeugdbeker. In Aagtekerke waren er 43 deelne mers. De wedstrijd had een span nend verloop, maar aan het einde van de dag bleek dat bijna alle ere prijzen naar de familie Wisse wa ren gegaan. Na 15 beurten stond Petra Coppoolse aan kop met alle 15 ringen gevolgd door broer Fred dy Blaas (14 ringen). Maar in de loop van de wedstrijd lieten Petra en Freddy toch wat ringen hangen zodat na 30 beurten Piet Wisse met 28 ringen dagkampioen werd. Met 27 werden de nichtjes Natasja Jobse en Petra Coppoolse gedeeld tweede. Dat Piet Wisse in goede vorm was, liet hij zien in de beker kamp. Hij won ook de eerste be ker. Natasja Jobse won de tweede en haar broer Jorco Jobse de derde. De zoon van Piet Wisse, Niels, was 's morgens al winnaar gewor den van de ie jeugdbeker. Een an dere zoon, Rico, won na een span nende kamp, tot op de 14 mm ring de pollepel. Antonie Maranus werd gehuldigd voor 25 jaar onafge broken ringrijden. DE BANJAARD Burgemeester Henny van Kooten (Noord-Beveland) heeft zaterdag een zuurstofapparaat overhandigd aan de reddingsbrigade op het strand van De Banjaard. Toedienen van zuurstof kan, sa men met een AED, de kans op een succesvolle reanimatie vergroten. Het Banjaardstrand is al sinds 2006 uitgerust met een AED. In juli en augustus is de reddings brigade tussen 11.00 en 19.00 uur aanwezig. foto's Lex de Meester VLISSINGEN In de nacht van donderdag op vrij dag tussen 00.45 urn en 01.00 uur is er mogelijk een schot gevallen aan de Langeleenweg (door Bossen- burg) in Vlissingen. Hierbij is mogelijk een bromfiets geraakt. De 24-jarige bestuurder van de bromfiets raakte lichtge wond en is aan zijn verwondingen behandeld in het ziekenhuis. De po litie verzoekt mensen die iets ge hoord of gezien hebben zich te mel den of 0900-8844 te bellen. oost-souburg - In de nacht van vrijdag op zaterdag werden bewo ners van de Bermweg in Oost-Sou burg opgeschrikt door een hoop herrie. Om een uur of drie hoorde een bewoonster een enorm kabaal in haar tuin. Zij keek naar buiten en zag dat een man haar tuinhek omver had gelopen. Op datzelfde moment zag ze dat hij bij de bu ren in de tuin ging liggen. Ze bel de de politie. Die kwam ter plek ke. De agenten hebben de man ge wekt, want hij lag heerlijk te sla pen. De man is aangehouden en overgebracht naar een politiecel in Torentijd. Hij kon op dat moment geen zinnig woord uitbrengen, al leen dat hij 33 jaar oud was. heinkenszand - Hitte? Hoezo hitte? Dachten ze gistermiddag in Heinkens- zand. Daar hadden honderden het verkoelende water van de zee verruild om te kijken naar grote stoere, racende mannen op ronkende mini-moto- ren en verklede zotten op solexjes. Menigeen was al helemaal in oranje sfe ren, hoewel ook een plaatselijke schone het had aangedurfd een Spaanse flamenco-jurk, rood met zwarte bollen, aan te trekken. Ook kwamen ze in groten getale af op de kermis, de biertent, de frietkraam, de oliebollentent, de demo kartrijden, de Harley-meeting en het optreden van de Zeeuwse dialectband Surrender in de feesttent bij bistro De Herberg. foto Willem Mieras Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst Korte Noordstraat 53 Middelburg t 0118-624394 goes GROTE MARKT 1 www.bouwmanlifestyle.nl domburg OOSTSTRAAT 1 middelburg MARKT 73 renesse HOGgZOOM 171 terneuzen NOORDSTRAAT 109 zoutelande LANGSTRAAT 13 Dames, heren kids-kleding van o.a: Gaastra, Riverwoods, Gant, Tommy Hilfiger, Napapijri, Geisha, CNB, Rosner, Scotch Soda, McGregor, La Martina, NZA, Polo-jeans en CKS. Cadeau-interieur-artikelen van o.a: Rivièra-Maison, Riverdale en Bridgewater. *M.u v. de nieuwe collectie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 15