Het omrijden meer dan waard Zo bereik je de bedrijven as Modevakschool 1IM 2871 Rijkswaterstaat werkt hard aan de nieuwe Nsl ier hoogte van Molen de Hoop is daarom de Vrouwenpolderseweg afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Dat is best lastig voor de bewoners en de bedrijven in de buurt. Gelukkig houden de ondernemers de moed erin. Want zij weten dat hun bedrijven het omrijden meer dan waard zijn. Het beste voor uw dier "Wij verkopen diervoeder in vele soorten en maten. Of u nu een kanarie heeft of een paard, wij hebben het juiste voer voor uw huisdier," vertelt de heer Meulenberg. "Samen met de klant zoeken wij naar het passende voer voor het dier. Wij verkopen kwaliteitsartikelen van gecontroleerde producenten die net als wij kwaliteit hoog in het vaandel hebben, waaronder Havens, Pavo, Bailey's Horsefeeds, Garvo en nog verschillende andere leveranciers." En Meulenberg - Diervoeder biedt méér dan dat. Ook voor accessoires zoals kattenkrabpalen, honden-/kattenborstels en konijnenverblijven kunt u bij Meulenberg - Diervoeder terecht. Meulenberg - Diervoeder, Molenweg 2, T: 0118 - 59 12 38, I: www.meulenberg-diervoeder.nl Het Gulf-benzinestation aan de Vrouwenpolderseweg in Serooskerke is zo'n benzinestation dat je nog maar weinig tegenkomt in Zeeland. Want bij Gulf Serooskerke tanken de medewerkers nog voor u. Ook een lampje verwisselen of de banden oppompen is geen probleem. En dat ziet u niet terug in de prijs. Tevens hebben wij een uitgebreide shop met zoetwaren, sigaretten, oliën e.d. "Wij geven standaard zeven cent korting op de landelijke adviesprijs van benzine, diesel en lpg," vertelt de heer Wisse. "En met onze eigen spaaractie kunt u sparen voor waardebonnen of contant geld." Wie verder kijkt dan de pomp, ziet dat het benzinestation meer is dan dat. Een ander bedrijf van (ohan Wisse is Siersmederij Wisse. Hier verkoopt men o.a. smeedijzeren inrijpoorten, sierhekwerken, tuinbeelden, brievenbussen en tuinverlichting, en men verhuurt fietsen. Gul/Benzinestation, Vrouwenpolderseweg 22, T: 0118 - 59 26 89. Lekker genieten bij Molen de Hoop "Ouders komen hier tot rust, terwijl de kinderen zich heerlijk uitleven op het speelterrein," zegt Joep Vergroesen van Uitspanning Molen de Hoop. Buiten is dan ook van alles te doen. Kinderen beleven avonturen op de zeilboot en de tractor, denderen van de kabelbaan af, of racen op de skelters door het gras. Ondertussen genieten de ouders van een goede cappuccino op het terras of in het gezellige restaurant. Ook de lunch en het diner zijn op niveau. "De kinderen gaan meestal voor de pannenkoeken. Onder ouders zijn onze carpaccio en gamba's populair." De molen, die nog altijd dienst doet, is ook een bezoek waard. Daar ziet u hoe de eigen pannenkoekenmix wordt gemalen. Molen de HoopVrouwenpolderseweg 55A, T: 0118 - 59 44 23, I: www.molen-de-hoop.nl Wilt u zelf mooie kleding maken? Bij Suzette's Modevakschool kunt u dit onder vakkundige leiding van Suzette Gideonse leren. Ook voor het vermaken van kleding bent u bij Suzette aan het juiste adres. "Ik geef kleding graag een tweede kans. Door een nieuwe rits in een jas te plaatsen, van een broek een zomerse kuitbroek te maken of een rok uit te leggen, kan kleding zo nog een seizoen mee." Ook maakt Suzette kleding op maat. Dat varieert van broeken en jasjes tot bruidskleding. Naait u thuis zelf uw kleding en is het klosje garen in de juiste kleur op? Dan kunt u tijdens de openingstijden eveneens bij Suzette terecht. Want zij verkoopt ook fournituren. Suzette's Modevakschool, Molenweg iB, T: 0118-5931 61, 1: www.suzettes-modevakschool.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72