uDjfëum üvsr lada/i Marina Marina Jobina van Burg Rosita de Kam-Cappon Rosita de Kam Rosita de Kam 38 Ifamilieberichten zaterdag 10 juli 2010 i IHensenlinq.nl Verdrietig ben ik omdat ik afscheid heb moeten nemen van mijn lieve vriendin M.J. van Burg Ook Mickey zal haar heel erg missen. Kerkwerve, Wilhelminadorp, 30 december 1930 8 juli 2010 Marieke de Nood A. Minderhoudstraat 1 4475 AJ Wilhelminadorp De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 13 juli 2010 om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Na deze plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Marina hield van bloemen; indien u haar een bloemengroet wilt brengen dan graag 7 roos. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze gel iefde zuster, schoonzuster en tante Nieuwerkerk: Jobien van Mourik-van Burg Stoffel van Mourik Rotterdam: Tilburg: Jaap van Mourik Jan van Mourik Anja Bischops SimonCasperSjors We hebben met verdriet in ons hart afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus Marina, vriendin van onze zus Marieke. Marina Jobina van Burg Bram en Leini de Nood Koos en Jan Wattel Janny en Jaap Snel Maddy en Jan Kees Castelein Jan en Ina de Nood Marten en Rina de Nood Ko en Bep de Nood David en Marjan de Nood Neven en nichten 8 juli 2010 't was goed een tijdje hier te zijn al heb ik het geweten. Carlci Pols Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan Catharina Antoinetta Feskens Toos ik Breda, 7 januari 1918 t Sluis, 9 juli 2010 Moeder van: Marcel, Bert, Ger Correspondentieadres: Dhr L. van der Swart Hoefblad 104,5684 JS Best De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 13 juli om 14.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, waarna aansluitend de crematie in stilte zal plaatsvinden. 't Is stil geworden in huis nu jij er niet meer bent, doch.... je hart blijft bij ons alles spreekt over jou. Na een leven op haar eigen wijze te hebben geleefd is toch nog onverwacht overleden onze lieve schoonzus en tante Dina Licia Hamelink-van de Velde weduwe van Cornelis Krijn Hamelink in de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: Rinus en Hanny Hamelink-van Dalen Terneuzen, 5 juli 2010 Correspondentieadres: Waterman 202 3328 RK Dordrecht De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Bachten Dieke" voorde liefdevolle verzorging. De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. Toon Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kermis van het heengaan van mijn zorgzame man, broer en schoonbroer Achile Johannes Franciscus Hermans Achiel echtgenoot van Margriet Hermans-Bryssinck Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hulst: Margriet Hermans-Bryssinck Familie Hermans Familie Bryssinck 8 juli 2010 Tabakstraat 12,4561 HW Hulst U kunt afscheid nemen van Achiel in familiekamer 1 van DELA, lokatie De Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst op maandag 12 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 14 juli om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Flulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank aan de artsen, het personeel en de vrijwilligers van de Blaauwe Hoeve afdeling 'de Meander' voor de goede en liefdevolle verzorging die zij Achiel hebben gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uw woord is een lamp, voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons i; omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan I onze lieve zorgzame vader en opa Anthonie Hollestelle sinds 9 mei 2009 weduwnaar van Elizabeth Dalebout in de leeftijd van 89 jaar. Roosendaal: Cor en Elly Hollestelle-Huygens Goes: Jozien en Kees Bastiaanse-Hollestelle Clinge: Ankie en Koos Schell-Hollestelle Dassia en Dennis Sam en Elisa Linsy-en Niek Stacy en Kevin Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Randhof te Goes voor de liefdevolle verzorging die hij daar mocht ontvangen. Goes, 7 juli 2010 Correspondentieadres: Tulpstraat 55 4461 NX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 juli van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 13 juli om 13.00 uur in de Geerteskerk aan het Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het 'Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Lieve Opa, Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven verdreven, bli jf je in onze harten leven. Nooit klagend, altijd naar ons vragend. Een lieve groet van ons allen, De kleinkinderen Rosita zou ons zeker zeggen dat we moeten blijven lachen, praten en dromen. Maar het niet meer met haar kunnen delen als mens en collega doet pijn. Collega's unit 7 en 8 Zorggroep Ter Weel Goes Aangeslagen zijn wij door het bericht van het overlijden van echtgenote van onze fijne collega Wim de Kam. Wij vinden het vreselijk voor Wim dat hij dit weer mee moet maken. Wij wensen Wim, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Familie Mol A collega's Mol-Schuddebeurs BV, BP de Zandkreek, BP de Schelphoek, BP de Go uwe, BP Renesse, BP Souburg en BP Dauwendaele Wij staan niet altijd stil Bij he t woord "samen Maar he t is een groo tgemis Als "samen"uit je leven is Verdrietig zijn wij dat onze Wim helaas te vroeg afscheid heeft moeten nemen van zijn "Roosje" Wij wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Ina, Silvia, Johnny en Diana Collega's "BP de Poel" 60 jaargetrouwd Wie hen hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie op zondag 25 juli van 16.30 uur tot 18.30 uur in brasserie "De Halve Maan" Stationsplein 7 te Hulst. Op 26 juli a.s. zijn onze (o)pa en (o)ma Staf van Damme en Jeanne Bogaert Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60