Miteimj Arjan van den Dorpel Joleen van den Dorpel-Knulst F. Minnaar W. Minnaar-Molhoek Maarten Rottier Jannie Rottier-Maat Ovsrlsdsn Marina Marina Jobina van Burg 38 i familieberichten 2010 Op 5 juli waren onze lieve ouders 25 jaar getrouwd. Hiermee willen wij hen van harte feliciteren! We wensen hen samen veel liefde, zegen, geluk en gezondheid voor de toekomst. Marijn Lianne Jeroen llze Bernard Ericalaan 314401 HPYerseke Afscheidsreceptie en :40-jarig jubileum - meester Wim Kuiper voor oud (leerlingen), (oud): Collega's ouders en belangstellenden op vrijdagmiddag 16 juli van 16.00-18.00 uur locatie: Acaciahof. Zuldsingef 128,4331 RW Middelburg. Onze ouders en grootouders en zijn 65 jaar getrouwd. Wilt u hen komen feliciteren dan bent u van harte welkom op de receptie op maandag 19-07-2010 in Zorgcentrum Ter Weel, Joannaplantsoen 1 in Goes, tussen 15:00 en 17:00 uur. Namens de Kinderen en Kleinkinderen We zijn op donderdag 15 juli 45 jaar getrouwd. en Wij willen dit vieren op zaterdag 17 juli in Partycentrum De Merelhoeve, Langeweg 4, Nw en St Joosland. Als u ons wilt feliciteren dan bent u van harte welkom op onze receptie tussen 15.00 en 17.30 uur. KadotipO Langeweg 3A 4339 NA Nw en St Joosland Tel. 0118-603073 zaterdag 10 juli 2010 O Hlensenlinq.nl Uw woord is een lamp, voor mijn voeten een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader en opa Anthonie Hollestelle sinds 9 mei 2009 weduwnaar van Elizabeth Dalebout in de leeftijd van 89 jaar. Roosendaal: CorenElly Hollestelle-Huygens Goes: Jozien en Kees Bastiaanse-Hollestelle Clinge: Ankie en Koos Schell-Hollestelle Dassia en Dennis Sam en Elisa Linsy en Niek Stacy en Kevin Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Randhof te Goes voor de liefdevolle verzorging die hij daar mocht ontvangen. Goes, 7 juli 2010 Correspondentieadres: Tulpstraat 55 4461 NX Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 juli van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum "De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 13 juli om 13.00 uur in de Geerteskerk aan het Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het 'Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Lieve Opa, Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Nooit klagend, altijd naar ons vragend. Een lieve groet van ons allen, De kleinkinderen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Toon Hollestelle Kloetinge: Familie Hollestelle In ons hart leve die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn... Na een laatste moeilijke periode is toch nog snel van ons weggegaan, mijn innig geliefde vrouw en maatje, onze lieve moeder, zorgzame schoonmoeder en oma A Titje Elisabeth van der Pool - Groen ~Annie~ Dofehum 7 november 1942 Borszeestraat 49, 4454 BS Borssele De crematie heeft in besloten bring plaatsgevonden. Goes 5 juli 2010 Bram van der Pool lom en Petra van der Pool Sebastian j" Andrea Matthijs Sarissa Yvonne van der Pool en Hermen Mulder Bart en Shiva Sjoerd Menrxo Kerkwerve, 30 december 1930 Verdrietig ben ik omdat ik afscheid heb moeten nemen van mijn lieve vriendin M.J. van Burg Ook Mickey zal haar heel erg missen. Wilhelminadorp, 8 juli 2010 Marieke de Nood A. Minderhoudstraat 1 .4475 AJ Wilhelminadorp De herdenkingsbijeenkomst zal plaatsvinden op dinsdag 13 juli 2010 om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijl<3. Na deze plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Marina hield van bloemen; indien u haar een bloemengroetwiIt brengen clan graag 7 roos. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Nieuwerkerk: Jobien van Mourik-van Burg Stoffel van Mourik Rotterdam: Jaap van Mourik Tilburg: Jan van Mourik Anja Bischops Simon, Casper, Sjors We hebben met verdriet in ons hart afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus Marina, vriendin van onze zus Marieke. Marina Jobina van Burg Bram en Leini de Nood Koos en Jan Wattel Janny en Jaap Snel Maddy en Jan Kees Castelein Jan en Ina de Nood Marten en Rina de Nood Ko en Bep de Nood David en Marjan de Nood Neven en nichten 8 juli 2010 TOUJOURS SERVIR NE JAMAIS PRENDRE Tot ons grote verdriet is zacht en kalm ingeslapen onze Moeder, Schoonmoeder en Oma AUGUSTE SUZANNE LOUISE FONTIJNE - DE JONG Kunstschilderes Weduwe van Wouter Fontijne Batavia (Ind.) 2 Juli 1924 Argentinië: Westenschouwen 8 Juli 2010 Dirk en Alicia Diana Martin Simón Argentinië: Jacqueline Anthony en Lorena Jacqueline Laren (NH): Auguste en Peter Paulien Digna Hoge Hilleweg 34 4328 RB Westenschouwen De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 12 juli om 16.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 50