Samuel de Visser 40 I familieberichten zaterdag 10 juli 2010 f) mensentinq.nl Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij na een kortstondig ziekbed afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder Pieternella Melis sinds 28 augustus 1991 weduwe van Johannes Louws Zoutelande, t Vlissingen, 22 september 1920 9 juli 2010 Twee woorden; Wil en kracht. Aan het einde restte slechts nog de wil. Weg was de kracht. Rust in Zijn hand. Jouw taak hier is volbracht. K. Louws (in herinnering) teenbergen: H. Louws en G. Louws-Volkers Jenny en Gudy Romy, Quinty Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa, Dirk (Dick) Hardenberg betuigen wij u onze oprechte dank. C. Hardenberg - Boone Kinderen en kleinkinderen Juli 2010- Voor uw belangstelling, in wat voor vorm dan ook, die wij van u mochten ontvangen voor en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oude oma Maria Cornelia den Hollander-Verhage zeggen wij u hartelijk dank. Familie den Hollander Middelburg, juli 2010 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar heeft ons allen goed gedaan na het overlijden van mijn lieve man, vader en "ouwe opa" Leendert Hendrik Dekker Hiervoor onze oprechte dank. L. Dekker-Dommisse Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Middelburg, juli 2010 Lieve lieve mensen, Ronald en Marieka Michael, Eveline, Noah Sint Laurens: D.f. Louws en W.J. Abrahamse Mirjam en Ronnie Andreas Willemijn Nieuwstraat 4 4364 AK Grijpskerke Correspondentieadres: D.J. Louws Noordweg 491 4333 KE Sint Laurens Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 12 juli van 19.00 - 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door Ds. B.J.J. Boter, zal worden gehouden dinsdag 13 juli om 13.00 uur in de Michaelskerk te Grijpskerke. Voorafgaand aan de dienst is er nog van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Zoveel woorden van verdriet. Ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo 'n pijn. Maar het afgesneden zijn. Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Blazina Castel-Wisse Annie Uw medeleven wordt door ons zeer op prijs gesteld. ChriS -in liefdevolle herinnering en Ellize Ruby Brigitte en Michiel Ronny Spike *2' i Middelburg, juli 2010 We willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Catharina Imanse-Nieuwenhuijze Voor ons was ze heel bijzonder. Uit de vele kaartjes, telefoontjes en de aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst begrijpen we dat ze ook voor anderen veel heeft betekend. Klazien en Rien Mieke en Rinus en kleinkinderen Juli 2010 Iedereen die met ons meegeleefd heeft na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Pieter Daniël Joosse willen we hartelijk danken. Alle bezoekjes, telefoontjes en kaartjes waren voor ons heel bijzonder. Catrien en de kinderen Hansweert, juli 2010 Een kaartje, brief, telefoontje, e-mail of bloemen Een handdruk zo warm Even een arm om ons heen Uw aanwezigheid tijdens de begrafenis Al dit medeleven na het overlijden van Truida Lagendijk-Bergs was ons een troost in deze moeilijke tijd. Onze hartelijke dank. Jolanda en Sjaak 's-Gravenpolder, juli 2010 Hartverwannend was het medeleven in ons verdriet om het plotselinge overlijden van mijn intens liefhebbende man, onze lieve zorgzame pa en geweldige opa Adri Lagendijk Het is bijzonder te weten dat Adri door zovelen gewaar deerd werd. De steun, vriendschap en liefde die wij van u mochten ontvangen heeft ons zeer goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Rina Lagendijk-Cornelisse Kinderen en kleinkinderen Waarde, juli 2010 Voor uw meeleven en warmte in de vorm van brieven, woorden of een handdruk tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Catharina van Luijk-van Beveren willen wij u zeer hartelijk dankzeggen. Familie Van Luijk Familie Wiggelinkhuizen Vlissingen, juni 2010 Bedankt, bedankt, bedankt! Jullie niet ophoudende support was, is en blijft overweldigend en heeft ons enorm geraakt! Zo ontzettend waardevol! Dikke zoen, Janca, Mees en Pien Uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lievevrouw, onze lieve moeder en (over)oma Johanna Roelse-Beumer is voor ons allen een grote steun geweest. Het doet ons goed dat zo velen met ons meeleven. Levinus Roelse Kinderen en (achter)kleinkinderen Oost-Souburg, juli 2010 Voor alle gebaren van vriendschap, de bemoediging en de woorden, gesproken of geschreven, de handdruk, soms zonder woorden, die we mochten ontvangen van familie, bootvrienden, kennissen, oud-collega's en collega's, ook van onze kinderen, wat we zeer waardeerden en meeleven van buren tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa Hans Roodbeen zeggen wij u hartelijk dank. Wij zijn diep getroffen door al uw warme uitingen van deelneming, alsmede het bijwonen van de rouwdienst. Allen die Hans gekend hebben weten wat we in hem verloren hebben. Het is troostend te weten gedragen te worden op uw gebeden en vriendschap. Suzan Roodbeen-Driessen Kinderen Kleinkinderen 's-Gravenpolder, juli 2010 Pier Vermtie Overleden 25 mei 2010. Iedereen hartelijk bedankt voor uw aanwezigheid, woorden, kaarten of bloemen tijdens zijn ziekte en bij zijn afscheid. Het heeft ons werkelijk goed gedaan. Corrie Vermue-Smits Jeannet en Hubert en kleinkinderen Lewedorp, juli 2010 Graag wil ik iedereen langs deze weg bedanken voor de vele blijken van medeleven die ik heb ontvangen na het overlijden van mijn man Sam. De aanwezigheid van zoveel mensen bij de afscheidsdienst, maar ook de vele kaarten, troostende woorden of een handdruk heeft me veel steun gegeven in deze moeilijke tijd. Het doet me goed te weten dat Sam bij zoveel mensen geliefd was en gewaardeerd werd. Neeltje de Visser-de Visser juli 2010 Dankbetuiging Uw medeleven en belangstelling bij het overlijden van Koos was ons een grote steun. Vlissingen T.W. Maas-Maass kinderen en kleinkinderen Toch nog vrij onverwachts is van ons heengegaan, mijn zus, onze schoonzus en tante Pieternella Louws-Melis "Tante Pie" Den Haag: A. Melis (In herinnering) W. Melis-Traas Zoutelande: J. Melis K. Melis-Wielemaker Sint Odiliënberg: P. Melis (ln herinnering) I. Melis-Geuze Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42