HRM adviseur m/v 44 banen (0,8 tot 1,0 fte) Fulltime verkoper Verpleegkundigen/begeleiders niveau 4 zaterdag 10 juli 2010 O JobTrack.nl Schelpenpad 2 Haven 1151 Postbus 132 4530 AC Terneuzen T 0115-647400 F 0115-647500 port@ze9land-seaports com www.zeeland-seaports.corn WERKEN IN HET HART VAN DE ZEEUWSE ECONOMIE De havens van Borsele, Vlissingen en Terneuzen vormen samen do derde haven van Nederland. De haveiv waar ongeveer 250 bedrijven gevestigd zijn biedt werk aan zo'n 30.000 mensen. Met deze bijdrage aan de Zeeuwse werkgelegenneid en economie mag dit gebied mot recht het kloppend hart van de Zeeuwse ecbnomie génoémd worden. Zeeland Seaports is verantwoordelijk Voor de economische '.ontwikkeling, het beheer, onderhoud, de exploitatie, en de promotie van de Zeeuwse havens. Voor de komende jaren heeft Zeeland Seaports de ambitie uitgesproken de haven verder te laten groeien voor wat betreft overslag en werkgelegenheid. Aandachtspunten hierbij zijn de groei van containeroverslag en de verdere ontwikkeling van duurzame indüstrieelusters. Zeeland Seaports is opgebouwd uit een aantal organisatorische eenheden. Onder leiding van een algemeen directeur kennen we Finance, Control ICT (FCI), Public affairs en Algemene Zaken (PAZ), Commerciële Zaken (CZ), Infrastructuur en Ruimte (I&R), HRM en de Havendienst. Onze HRM afdeling is verantwoorde lijk voor de ontwikkeling van het HRM beleid. Hierbij ondersteunt ze ook de afdelingen bij de uitvoering daarvan. Eén van haar doelstellingen is het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van de organisatie en medewerkers om zo het succes van de onderneming te bevorderen. Zeeland Seaports is op weg naar verzelfstandiging. Dit houdt in dat we van een overheidsorganisatie overgaan naar een NV. In verband met de herpositionering en uitbreiding van de HRM afdeling zoeken wij een enthousiaste collega voor de functie van: Vacaturenummer HRM. 07.2010 De HRM adviseur ondersteunt management en kader bij organisatieaanpassingen en bij de toepassing van de personeelsinstrumenten. Tevens levert de HRM adviseur een bijdrage aan de ontwikkeling van het HRM beleid waaronder ook het ARBO beleid. Ook wordt de HRM adviseur verantwoordelijk voor het functioneel applicatiebeheer van het nieuw in te voeren personeelsinformatiesysteem. Wie zoeken wij? Voor deze functie vragen wij een HBO werk- en denkniveau met een afgeronde opleiding op het gebied van HRM. Je hebt ruime ervaring in een commerciële, zakelijke omgeving, bijvoorbeeld in een dienstverlenende organisatie, met aantoonbare resultaten op HRM gebied. Je bent in staat om mensen in beweging te krijgen en je beschikt over goede contactuele (schriftelijk en mondeling) en sociale vaardigheden. De gevraagde competenties voor deze functie zijn vooral integriteit, omgevingsbewustzijn, adviesvaardigheid, initiatiefrijk, kunnen plannen en organiseren. Bovendien heb je een zakelijke instelling. Wat bieden wij? Een professionele werkomgeving, met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en uitstekende mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De functie is indicatief gewaardeerd op functieschaal 10 met een salaris van maximaal 3.623,42 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (norm 1 januari 2010). Wi! je ook werken aan de ontwikkeling van het economisch hart van Zeeland? Stuur dan je sollicitatie met motivatie en c.v. onder vermelding van het vacature nummer vóór 17 augustus 2010 naar Zeeland Seaports t.a.v. Anneloes Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen. Mailen kan ook naar: port@zeeland-seaports.com. De standplaats van de functie is Terneuzen. Als onderdeel van de selectieprocedure worden de gevraagde vaardigheden met behulp van een assessment getoetst. De gesprekken vinden plaats na de zomervakantie en zijn gepland op 7 en/of 15 september. Wil je meer weten? Neem dan contact op met Anneloes Kegels. Ze is bereikbaar op 0115-647490. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Van overgrootvader op opa op vader op dochter. Al 85 jaar staat Sjaak van Zee herenmode voor kwaliteit, service, klant-gerichtheid, vakmanschap en innovatie. Want al blijft mode de inspiratie, de klant staat voor ons altijd voorop. Sjaak van Zee herenmode verkoopt diverse casual en dress merken als Britisch Indigo, Gentiluomo, John Miller, Mc Gregor, Stones, CG by Carl Gross en Marlboro Classics. Leeftijd: tussen de 25 en 40 jaar Een leuke baan in een mooie winkel en een gezellig hecht team voor degene die niet van stilzitten houdt. Naast een passie voor mode ben je in het bezit van: Ervaring in de modebranche is vereist. Een sterke persoonlijkheid. Goede communicatieve vaardigheden. Grote mate van zelfstandigheid. Buiten de verkoop in de winkel wordt je ook betrokken bij: Het inkoopbeleid. Promotie reclame aktiviteiten Etalage voorbereiding. Order verwerking. Retouren afhandeling. Je kunt je sollicitatie schriftelijk binnen 10 dagen richten aan: Sjaak van Zee herenmode T.a.v. Mevr. J.M. van Zee-van Soest postbus 77 4460 AB Goes O Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstraat 7, 4461 JC Goes T: 0113-215652 E: sjaakvanzee@kpnplanet.nl Maten t/m 62 V*, 64 en 57 - Maandag gesloten Geestelijke gezondheidsproblemen kunnen ieder van ons treffen. Het is onze ambitie deze zo veel mogelijk te voorkomen, waar mogelijk mensen te genezen en waar nodig hen te ondersteunen. Het is onze uitdaging en inspiratie om samen met anderen te werken aan een goede geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. De sector langdurige zorg en wonen bestaat uit verschillende klinische afdelingen en beschermende woonvormen. Hier worden cliënten met een complexe psychiatrische hulpvraag behandeld en begeleid. Cliënten worden geholpen bij hun sociale activiteiten en de route naar (meer) zelfstandig heid. Voor beide vormen van hulpverlening zijn we op zoek naar: Je werkzaamheden op de klinische afdelingen en de beschermende woonvormen bestaan uit het opstel len en uitvoeren van methodische plannen en het coördineren van de zorg rondom een aantal cliënten. Je voert individuele en groepsgerichte activiteiten uit in samenspraak met het multidisciplinaire team. Daarnaast begeleid je cliënten bij wonen, dag besteding, gezondheid, bij het aangaan van sociale relaties en bij zingeving. Rehabilitatie en een grotere maatschappelijke participatie zijn daarbij belangrijke doelstellingen. Op klinische afdelingen treed je ook op in crisissituaties en lever je een bijdrage aan de intramurale behandeling. Voor diverse afdelingen zijn we overigens ook op zoek naar kandidaten voor onze contractantenpoule. Je bent dan tussen de vier en twintig uur per week beschikbaar om tekorten in de roosters aan te vullen. Voor alle functies heb je een relevante opleiding op mbo-niveau en affiniteit met de doelgroep. Bovendien neem je ervaring in de geestelijke gezondheidszorg mee. Je beschikt over organisatorische kwaliteiten, een initiatiefrijke instelling en relativeringsvermogen. En je bent een echte teamspeler. Informatie en sollicitatie Voor meer bijzonderheden neem je contact op met Toon van Meel, hoofd klinische afdelingen, Conny Slot, manager maatschappelijke integratie (beschermd wonen), of Lucy Segaar, stafverpleegkundige (Contrac tantenpoule). Het telefoonnummer is (0113) 26 70 00. Om te solliciteren ga je naarwww.werkenbijemergis.nl. m Emergis 7^ www.werkenbijemei-gis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130